Adviseursteam

Het Makita Adviesteam bestaat uit enthousiaste medewerkers die bedrijven in de bouw en industrie adviseren over de beste keuze van gereedschap en bijbehorende accessoires en verbruiksartikelen. Onze Adviseurs bekijken wat in uw specifieke situatie, voor uw specifieke toepassing de beste oplossing is. Daarnaast adviseren ze over het gebruik van machines, over veiligheid, over servicecontracten of lease en kunnen ze een Toolbox verzorgen over stof, trillingen of geluid. Neem dus voor een goede raad contact op.

Adviseursteam

Maak nu een afspraak met één van onze adviseurs! Afspraak maken

Noord-Oost Nederland: Jan Brand, j.brand@makita.nl, 06-20210885
Noord-West Nederland: Rob Gaspers, r.gaspers@makita.nl, 06-20210881
Zuid Nederland: Jac Thijssen, j.thijssen@makita.nl, 06-20210886
Zuid Nederland (industrie): Paul Tholen, p.tholen@makita.nl, 06-33614702
Bouw/Groot: Arno Dokman, a.dokman@makita.nl, 06-33614641
Teamleider Adviseur: Danny de Bont, d.d.bont@makita.nl, 06-20210888

 

Makita Kenniscentrum


Bezoek het Makita Kenniscentrum voor o.a.
handige tips en de technologieën achter de machines

Laatst toegevoegd

7-1-2019

31-12-2018

DVC260ZX
2x18 V Stofzuiger
Nu gratis:
Gratis Accu 2019
Dealerlocator
Om Makita goed te laten functioneren, gebruiken wij cookies. Bekijk ons cookiebeleid en lees wat dit voor je betekent.
[sluiten]