Adviseursteam

Het Makita Adviesteam bestaat uit enthousiaste medewerkers die bedrijven in de bouw en industrie adviseren over de beste keuze van gereedschap en bijbehorende accessoires en verbruiksartikelen. Onze Adviseurs bekijken wat in uw specifieke situatie, voor uw specifieke toepassing de beste oplossing is. Daarnaast adviseren ze over het gebruik van machines, over veiligheid, over servicecontracten of lease en kunnen ze een Toolbox verzorgen over stof, trillingen of geluid. Neem dus voor een goede raad contact op.

Adviseursteam

Maak nu een afspraak met één van onze adviseurs! Afspraak maken

Noord-Oost Nederland: Jan Brand, j.brand@makita.nl, 06-20210885
Noord-West Nederland: Rob Gaspers, r.gaspers@makita.nl, 06-20210881

West Nederland: Yannick Pico, y.pico@makita.nl , 06-30351443

Oost Nederland: Suad Muhovic, s.muhovic@makita.nl , 06- 13773953
Zuid Nederland: Jac Thijssen, j.thijssen@makita.nl, 06-20210886
Zuid Nederland (industrie): Paul Tholen, p.tholen@makita.nl, 06-33614702
Bouw/Groot: Arno Dokman, a.dokman@makita.nl, 06-33614641
Teamleider Adviseur: Danny de Bont, d.d.bont@makita.nl, 06-20210888

 

Makita Kenniscentrum


Bezoek het Makita Kenniscentrum voor o.a.
handige tips en de technologieën achter de machines

Laatst toegevoegd

12-3-2019

5-3-2019

DDF481RTJ
18 V Boor-/schroefmachine
Nu gratis:
Gratis Accu 2019
Dealerlocator
Om Makita goed te laten functioneren, gebruiken wij cookies. Bekijk ons cookiebeleid en lees wat dit voor je betekent.
[sluiten]