Productdocumentatie "HM1810"

Explosietekening van: HM1810

188015-8 - Revisieset Hm1810 P (revesieset bevat onderstaande onderdelen)

Nr OnderdeelNr Naam
nvt 181490-7 Boorhamervet 30g
9 191957-7 Koolborstel Set Cb-204 A
98 213517-6 X Ring 40 Hm1300
84 213660-1 O-Ring 53 Hm15/1800
56/58 213666-9 O-Ring 52
100 213667-7 O-Ring 60

Onderdelen machine

Nr OnderdeelNr Naam
001. 322566-3 Afdichtingsschroef Hm1800
002. 211290-2 Kogellager 6203Zz Hm1214C A
003. 267706-5 Sluitring 17
004. 516922-9 Anker Hm1810
005. 681646-7 Isolatiering Hm1810
006. 211087-9 Kogellager 6200Dw
007. 263002-9 Rubber Pen 4 6413 A
008. 154586-7 Koolborstelhuis Hm1810
008A. 414665-6 Koolborstel Klemring Hm1500
008B. 643711-0 Koolborstelhouder Hm1303 A
009*. 191957-7 Koolborstel Set Cb-204 A
010. 643700-5 Koolborstelhouderdop A
011. 317899-9 Lagerhuis Hm1810
012. 265366-7 Inbusbout M6X22
013. 240024-6 Waaier 100 Hm1800 A
014. 253165-9 Sluitring 8
015. 931402-8 Moer M8 Zwt
016. 911938-3 Schroef 5X85 A
017. 628943-0 Veld Hm1810
018. 414787-2 Motorhuis A Hm1800
019. 254001-2 Inlegspie 4
020. 213507-9 O-Ring 40
021. 256151-9 Pen 5 Hm1800
022. 154585-9 Tandwielhuis Hm1810
023. 211228-7 Kogellager 6202Llb A
024. 226251-9 Tandwiel 22 Hm1800
025. 254001-2 Inlegspie 4
026. 211361-5 Kogellager 6305Llb
027. 213476-4 Keerring 35
028. 213721-7 O-Ring 61 Hm1800
029. 213806-9 O-Ring 90
030. 154588-3 Krukas Cpl Hm1810
031. 318027-9 Krukashuis Hm1810 A
032. 263002-9 Rubber Pen 4 6413 A
033. 419262-3 Krukashuiskap Hm1810 A
034. 419263-1 Afdekkap Hm1810 A
035. 221793-8 Tandwiel 50 Hm1800
036. 211228-7 Kogellager 6202Llb A
037. 922496-4 Inbusbout M8X75
038. 418415-1 Zijhandgreep Hm1800/10 A
039. 922353-6 Inbusbout M6X30
040. 317902-6 Tandwielhuisdeksel Hm1810
041. 211214-8 Kogellager 6302
042. 961060-6 Borgring S-20
043. 226242-0 Tandwiel 47 Hm1800
044. 331416-1 Bus 25 Hm18/1810
045. 962301-3 Borgring R-62 Hm1800
046. 922331-6 Inbusbout M6X20 P
047. 267214-6 Sluitring 6Mm A
048. 419324-7 Motorhuiskap Hm1810 A
049. 267296-8 Sluitring 63 Hm1810
050. 324580-5 Afstandsring Hm1810
051. 212358-7 Naaldlager 2520 Hm1810
052. 154946-3 Drijfstang Hm1810 A
052A. 331718-5 Afstandring Hm1810 A
053. 213662-7 O-Ring 55 Hm1810
054. 324536-8 Zuiger Hm1810
055. 268130-5 Pen 15 Hm1810
056*. 213666-9 O-Ring 52
057. 331694-3 Cilinder 62 Hm1810
058*. 213666-9 O-Ring 52
059. 324546-5 Slaghamer Hm1810
060. 418949-4 Afstandsring Hm1810
061. 154589-1 Balansgewicht Hm1810
062. 418949-4 Afstandsring Hm1810
063. 212075-9 Naaldlager 1010 Hm1810
064. 154946-3 Drijfstang Hm1810 A
065. 213855-6 O-Ring 95
066. 318028-7 Krukaskast H1810 A
066A. 318027-9 Krukashuis Hm1810 A
067. 922331-6 Inbusbout M6X20 P
068. 267297-6 Sluitring 65 Hm1810
069. 212701-0 Naaldlager 7025 Hm1810
070. 154587-5 Excenter Hm1810
071. 331718-5 Afstandring Hm1810 A
072. 267297-6 Sluitring 65 Hm1810
073. 962354-2 Borgring R-80 Hm1810
074. 213765-7 O-Ring 78 Hm1810
075. 418952-5 Blokkeerkap Hm1810
076. 266464-0 Inbusbout M5X20
077. 345569-0 Plaat Hm1810
078. 256151-9 Pen 5 Hm1800
079. 450347-6 Vuldop Hm1810 A
080. 162241-7 Pakking Hm1810
081. 317905-0 Cilinder Hm1810 P
082. 942301-9 Veerring M12
083. 922677-0 Inbusbout M12X55 *
084*. 213660-1 O-Ring 53 Hm15/1800
085. 322548-5 Cilinder B Hm1800
086. 262050-5 Rubber Ring 54
087. 951272-9 Spanstift 8-40
088. 322550-8 As Voor Beitelklem Hm1800
089. 322478-0 Beitelklembeugel Hm1810/12 A
090. 256219-1 Pen 4 Hr3000C
091. 322477-2 Blokkeerstang Hm1800
092. 233083-7 Drukveer 12 Hm1800
093. 322560-5 Ring Voor Borgpen Hm1500
094. 265989-1 Inbusbout M12X45
095. 253989-3 Veerring 12
096. 324539-2 Beitelhouder Hm1810
097. 213755-0 O-Ring 75
098*. 213517-6 X Ring 40 Hm1300
099. 324545-7 Slagbout Hh1810
100*. 213667-7 O-Ring 60
101. 324541-5 Slagstukhouder Hm1810
102. 695123-3 Netsnoer 2X1.50 4.0Mtr A
103. 682546-4 Kabeltule 12-125 Hm1800
104. 631671-8 Indicatielamp Hm1810
105. 638378-7 Draadboom Hm1810
106. 418951-7 Lens Hm1810
107. 317901-8 Achterhuis Hm1810
108. 922366-7 Inbusbout M6X45
109. 861399-6 Naamplaat Hm1810
110. 418954-1 Bovendeksel Hm1810
111. 419044-3 Handgreepbasis Hm1810 A
112. 685700-9 Sponsrubber
113. 685722-9 Spons Ring 4302C
114. 688131-1 Lijn Filter Hm1810
115. 687053-2 Klemstrip A
116. 265995-6 Tapschroef 4X18 A
117. 645190-8 Condensator 5704R 0,22Uf A
118. 685722-9 Spons Ring 4302C
119. 654554-5 Kroonsteen Hm1810
120. 265535-0 Inbusbout M6X65 Hm1810
121. 267214-6 Sluitring 6Mm A
122. 418333-3 Handgreep Hm1800/10 A
123. 418332-5 Schakelaar Hefboom Hm1800/10 A
124. 421850-4 Stofplaat Tbv Schak. Hm1800
125. 256206-0 Pen 4 T221Dw
126. 345355-9 Stofplaat Steun Hm1800
127. 265995-6 Tapschroef 4X18 A
128. 651131-4 Schakelaar Sw-51 6511314 A
129. 419045-1 Schakelaarkap Hm1810
130. 265995-6 Tapschroef 4X18 A
131. 685718-0 Sponsrubber Hm1810
133. 213373-4 O-Ring 22
134. 819213-0 Label Makita #
136. 424132-3 Kap Hm1801

Makita Kenniscentrum


Bezoek het Makita Kenniscentrum voor o.a.
handige tips en de technologieën achter de machines

Laatst toegevoegd

DHR243ZJW
18 V Combihamer
Nu gratis:
Gratis Accu 2019
Dealerlocator
Om Makita goed te laten functioneren, gebruiken wij cookies. Bekijk ons cookiebeleid en lees wat dit voor je betekent.
[sluiten]