Productdocumentatie "HM1800"

Explosietekening van: HM1800

193402-8 - Revisieset (revesieset bevat onderstaande onderdelen)

Nr OnderdeelNr Naam
nvt 181490-7 Boorhamervet 30g
9 191957-7 Koolborstel set CB-204
85 213517-6 X-ring 40
69 213660-1 O-Ring 53
65 213666-9 O-Ring 52

Onderdelen machine

Nr OnderdeelNr Naam
001. 322566-3 Afdichtingsschroef
002. 211278-2 Kogellager 6203DW
003. 267706-5 Sluitring 17
004. 514993-0 Anker
005. 681635-2 Isolatiering
006. 211066-7 Kogellager 6200LLB
007. 213406-5 O-Ring 30
008. 159530-9 Motorhuis B
009*. 191957-7 Koolborstel set CB-204
010. 643700-5 Koolborstelhouderdop
011. 941151-9 Sluitring 6x12mm
012. 922341-3 Zeskant bout 6X25
013. 240024-6 Waaier 100
014. 253165-9 Sluitring 8
015. 931402-8 Moer M8
016. 911938-3 Schroef 5x85
017. 624953-5 Veld
017A. 536011-4 Draadboom nieuw
017B. 536012-2 Draadboom paars nieuw
018. 414787-2 Motorhuis A
019. 212358-7 Naaldlager 2520
020. 254001-2 Inlegspie 4
021. 213507-9 O-Ring 40
022. 256151-9 Pen 5
023. 159531-7 Tandwielhuis
024. 211228-7 Kogellager 6202LLB
025. 254001-2 Inlegspie 4
026. 226251-9 Tandwiel 22
027. 211361-5 Kogellager 6305LLB
028. 213476-4 Keerring 35
029. 213721-7 O-Ring 61
030. 213806-9 O-Ring 90
031. 152414-0 Krukas
032. 316550-8 Krukashuis
033. 213806-9 O-Ring 90
034. 414785-6 Krukashuiskap
035. 414786-4 Afdekkap
036. 251390-6 Inbusbout M5x18
037. 221793-8 Tandwiel 50
038. 211228-7 Kogellager 6202LLB
039. 922496-4 Inbusbout M8x75
040. 262538-5 Rubber bus 8
041. 251389-1 Verzonken schroef M8X28
042. 324062-7 Handgreepsteun
043. 418415-1 Zijhandgreep
043A. 421484-3 Rubber dop zijhandgreep
044. 267214-6 Sluitring 6
045. 922341-3 Zeskant bout 6X25
046. 254001-2 Inlegspie 4
047. 931602-0 Zeskant moer M12
048. 942301-9 Veerring M12
049. 941301-6 Sluitring 12
050. 322565-5 Handgreeppen
051. 415148-9 Nylon dop
052. 316792-4 Tandwielhuisdeksel
053. 211214-8 Kogellager 6302
054. 961060-6 Borgring S-20
055. 226242-0 Tandwiel 47
056. 331416-1 Bus 25
057. 962301-3 Borgring R-62
058. 922331-6 Inbusbout M6x20
059. 267214-6 Sluitring 6
060. 419324-7 Motorhuiskap
061. 322476-4 Drijfstang
062. 213469-1 O-Ring 35
063. 268061-8 Bus 8
064. 322480-3 Zuiger-cilinder
065*. 213666-9 O-Ring 52
066. 322563-9 Zwevende zuiger
067. 262050-5 Rubber ring 54
068. 322548-5 Cilinder B
069*. 213660-1 O-Ring 53
070. 922677-0 Inbusbout 12x55
071. 942301-9 Veerring M12
072. 316313-2 Cilinder A (slaghuis)
073. 213805-1 O-Ring 85
074. 322560-5 Ring voor borgpen
075. 233083-7 Drukveer 12
076. 322477-2 Blokkeerstang
077. 256219-1 Pen 4
078. 322478-0 Beitelklembeugel
079. 322550-8 As voor beitelklem
080. 951272-9 Spanstift 8-40
081. 265989-1 Inbusbout 12x45
082. 253989-3 Veerring 12
083. 322551-6 Beitelhouder
084. 213755-0 O-Ring 75
085*. 213517-6 X-ring 40
086. 322564-7 Slagstuk
087. 213667-7 O-Ring 60
088. 322549-3 Slagstukhouder
089. 695123-3 Netsnoer 2X1.50 4.0mtr
090. 682546-4 Kabeltule 12-125
091. 922341-3 Zeskant bout 6X25
092. 267214-6 Sluitring 6
093. 418333-3 Handgreep
094. 324062-7 Handgreepsteun
095. 233051-0 Drukveer 46
098. 922356-0 Inbusbout M6x35
099. 316312-4 Afdekkap
100. 256151-9 Pen 5
102. 687124-5 Klemstrip
103. 265995-6 Tapschroef 4X18
105. 911248-8 Schroef 5x28
106. 685725-3 Spons
108. 651131-4 Schakelaar SW-51
109. 418332-5 Schakelaar hefboom
110. 421330-0 Stofkap v schakelaar
115. 265995-6 Tapschroef 4X18
116. 418331-7 Schakelaarkap
117. 418333-3 Handgreep
118. 421850-4 Stofkap v schakelaar
119. 256206-0 Pen 4
120. 345355-9 Stofplaat steun
121. 265995-6 Tapschroef 4X18
122. 418334-1 Handgreep montage plt

Makita Kenniscentrum


Bezoek het Makita Kenniscentrum voor o.a.
handige tips en de technologieën achter de machines

Laatst toegevoegd

DLM460Z
2x18 V Grasmaaier 46 cm
Nu gratis:
Gratis Accu 2019
Dealerlocator
Om Makita goed te laten functioneren, gebruiken wij cookies. Bekijk ons cookiebeleid en lees wat dit voor je betekent.
[sluiten]