Productdocumentatie "HM1500"

Explosietekening van: HM1500

193403-6 - Revisieset Hm1500 A (revesieset bevat onderstaande onderdelen)

Nr OnderdeelNr Naam
nvt 181490-7 Boorhamervet 30g
86 191957-7 Koolborstel Set Cb-204 A
98 213504-5 O-Ring 40 Hm13/14/1500
9 213517-6 X Ring 40 Hm1300
24 213564-7 O-Ring 45 Hm1500
15 213660-1 O-Ring 53 Hm15/1800
11 213717-8 O-Ring 63

Onderdelen machine

Nr OnderdeelNr Naam
001. 253989-3 Veerring 12
002. 265997-2 Inbusbout M12X40 Hm1500 A
003. 256219-1 Pen 4 Hr3000C
004. 322560-5 Ring Voor Borgpen Hm1500
005. 231281-7 Drukveer 15
006. 322567-1 Beitelborgpen Hm1500 A
007. 322692-8 Gereedschaphouder Hm1500
008. 213755-0 O-Ring 75
009*. 213517-6 X Ring 40 Hm1300
010. 322693-6 Beitelslagstuk Hm1500
011*. 213717-8 O-Ring 63
012. 322931-6 Houder Voor Slagstuk Hm1500 A
013. 262050-5 Rubber Ring 54
014. 322930-8 Cilinder B Hm1500 Nieuw A
015*. 213660-1 O-Ring 53 Hm15/1800
016. 261084-5 Rubber Ring 63
017. 265956-6 Vastzetbout M10X120 Hm1500 *
018. 414819-5 Klemblok Hm1500 *
019. 414819-5 Klemblok Hm1500 *
020. 252633-9 Draaiknop M10
021. 421386-3 Zijhandgreep Hm1500 *
022. 316272-0 Slaghuis Hm1500 P
023. 322383-1 Zwevende Zuiger Hm1500 *
024*. 213564-7 O-Ring 45 Hm1500
025. 322387-3 Zuiger Hm1500 *
026. 256209-4 Pen 10
027. 213473-0 O-Ring 33
028. 922376-4 Inbusbout M6X55 A
029. 267214-6 Sluitring 6Mm A
030. 414646-0 Handgreepsteun Boven Hm1500 *
031. 421373-2 Rubber Buffer Hm1500 *
032. 182429-3 Handgreep Set Hm1500
033. 421265-5 Stofkap Voor Schakelaar
034. 651145-3 Schakelaar Sw-52 6511322
035. 231298-0 Drukveer 6
036. 414885-2 Blokkeerknop Hm1500
038. 911248-8 Schroef 5X28
039. 322464-1 Blokkeerpen Hm1500
040. 263002-9 Rubber Pen 4 6413 A
041. 263002-9 Rubber Pen 4 6413 A
042. 421373-2 Rubber Buffer Hm1500 *
043. 182405-7 Handgreepsteun Beneden Hm1500*
044. 682505-8 Kabeltule 10-90 A
045. 695123-3 Netsnoer 2X1.50 4.0Mtr A
048. 922356-0 Inbusbout M6X35 A
049. 267214-6 Sluitring 6Mm A
050. 911248-8 Schroef 5X28
051. 182405-7 Handgreepsteun Beneden Hm1500*
052. 265995-6 Tapschroef 4X18 A
053. 687124-5 Klemstrip 9555Nb/Bo3711 A
055. 159189-2 Tandwielhuis Hm1500
056. 256111-1 Pen Hm1200K/1304
057. 211129-9 Kogellager 6201Ddw A
058. 221781-5 Tandwiel 37 Hm1500 *
059. 211129-9 Kogellager 6201Ddw A
060. 316271-2 *Tandwielhuisdeksel
061. 265367-5 Inbusbout M8X40
064. 922376-4 Inbusbout M6X55 A
065. 211214-8 Kogellager 6302
066. 254038-9 *Inlegspie 4
067. 221782-3 Tandwiel 55 Hm1500
068. 213354-8 Keerring 25
069. 213460-9 O-Ring 35
070. 331367-8 Borgschroef Hm1500
071. 211228-7 Kogellager 6202Llb A
072. 213202-1 Stofafdichting 15
073. 241648-1 Waaier 104 Hm13/14/1500
074. 514958-2 Anker Hm1500
075. 681635-2 Isolatiering A
076. 211066-7 Kogellager 6200Llb
077. 253794-8 Sluitring 18
078. 624903-0 Veld Hm1500 *
078A. 536011-4 Draadboom 9027+9029 Oranje *
078B. 536012-2 Draadboom 9027+9029 Paars *
079. 213406-5 O-Ring 30
080. 316268-1 Achterhuis Hm1500 *
081. 922356-0 Inbusbout M6X35 A
082. 911211-1 Kruiskopschroef 5X12
083. 343748-4 Koolborstel Afdekplaat Hm150 *
084. 262044-0 Rubber Ring 12
085. 643700-5 Koolborstelhouderdop A
086*. 191957-7 Koolborstel Set Cb-204 A
087. 159631-3 Motorhuis Hm1500
087A. 643711-0 Koolborstelhouder Hm1303 A
088. 265341-3 Zeskantbout M5X75 *
089. 316498-4 Krukashuis Hm1500 Nieuw *
090. 213755-0 O-Ring 75
091. 213806-9 O-Ring 90
092. 322381-5 Drijfstang Hm1500 *
093. 212309-0 Naaldlager 2016 Hm1500
094. 152373-8 Krukas Hm1500 *
095. 265366-7 Inbusbout M6X22
096. 316267-3 Lagerdoos Hm1500 *
097. 211359-2 Kogellager 6205 A
098*. 213504-5 O-Ring 40 Hm13/14/1500
099. 341397-1 Motorhuisdeksel Hm1300
100. 442009-0 Motorhuispakking Hm1300
101. 911211-1 Kruiskopschroef 5X12
102. 261105-3 Nylon Ring 42 Hm1500

Makita Kenniscentrum


Bezoek het Makita Kenniscentrum voor o.a.
handige tips en de technologieën achter de machines

Laatst toegevoegd

DSC250ZK
18 V Betonstaalzaag
Nu gratis:
Gratis Accu 2019
Dealerlocator
Om Makita goed te laten functioneren, gebruiken wij cookies. Bekijk ons cookiebeleid en lees wat dit voor je betekent.
[sluiten]