Productdocumentatie "HM1304"

Explosietekening van: HM1304

183614-1 - Revisieset HM1304 (revesieset bevat onderstaande onderdelen)

Nr OnderdeelNr Naam
nvt 181490-7 Boorhamervet 30g
58 191957-7 Koolborstel set CB-204
7 213388-1 O-Ring 24
15 213443-9 X-ring 30
22/26 213572-8 O-Ring 44
19 213617-2 O-Ring 47

Onderdelen machine

Nr OnderdeelNr Naam
001. 324098-6 Boorhouder
002. 324099-4 Gereedschapklem
003. 266010-9 Inbusbout M8x30
004. 233309-7 Drukveer 16
005. 324135-6 Bus voor blokkeerpen
006. 262098-7 Urethaan ring 48
007*. 213388-1 O-Ring 24
008. 324167-3 Boorgeleider
009. 324166-5 Vangring
010. 262099-5 Rubber ring 52
011. 324101-3 Slagbout
012. 213721-7 O-Ring 61
013. 213721-7 O-Ring 61
014. 324165-7 Afdichtring
015*. 213443-9 X-ring 30
016. 262098-7 Urethaan ring 48
017. 267232-4 Sluitring 48
018. 317448-2 Verbindingsstang
019*. 213617-2 O-Ring 47
020. 317447-4 Zuiger
021. 268066-8 Zuigerpen 12
022*. 213572-8 O-Ring 44
023. 267233-2 Sluitring 55
024. 261121-5 Kunststof ring 55
025. 331600-8 Cilinder 54
026*. 213572-8 O-Ring 44
027. 324102-1 Slaghamer
028. 317444-0 Cilinder
029. 941252-3 Sluitring 10
030. 266276-1 Zeskant bout 10X40
031. 273518-6 Handgreep 37
032. 252005-8 Borgmoer M8X13
033. 266298-1 Handgreepbout 10x122
034. 416228-4 Handgreepbasis
035. 345279-9 Zijhandgreep
036. 416228-4 Handgreepbasis
037. 252633-9 Draaiknop M10
038. 253194-2 Sluitring 5
039. 922221-3 Inbusbout 5x16
040. 252005-8 Borgmoer M8X13
041. 257196-0 Ring 25
042. 211373-8 Kogellager 6205LLU
043. 316730-6 Lagerhuis
044. 265366-7 Inbusbout M6x22
045. 254001-2 Inlegspie 4
046. 324100-5 Krukas
047. 212261-2 Naaldlager 1715
048. 253196-8 Sluitring 6x25mm
049. 922326-9 Inbusbout M6x18
050. 213720-9 O-Ring 67
051. 819084-5 Label Makita HM1304
052. 213510-0 O-Ring 36
053. 416561-4 Oliedeksel
054. 911221-8 Schroef 5x16
055. 345278-1 Afdekplaat
056. 262003-4 Rubber koolborstelring
057. 643700-5 Koolborstelhouderdop
058*. 191957-7 Koolborstel set CB-204
059. 922227-1 Inbusbout 5x18
060. 345319-3 Motorhuisdeksel
061. 922371-4 Inbusbout M6x50
062. 941151-9 Sluitring 6x12mm
063. 153438-9 Motorhuis
063A. 213406-5 O-Ring 30
063B. 414665-6 Koolborstel klemring
063C. 643711-0 Koolborstelhouder
064. 317623-0 Krukashuis
065. 853955-6 Naamplaat
066. 626124-0 Veld
067. 265428-1 Zeskant bout 5X65
068. 253794-8 Sluitring 18
069. 211066-7 Kogellager 6200LLB
070. 681635-2 Isolatiering
071. 516864-7 Anker
072. 241870-0 Waaier 80
073. 211228-7 Kogellager 6202LLB
074. 418000-0 Tussenplaat
075. 266310-7 Inbusbout M6x45
076. 317446-6 Tandwielhuisdeksel
077. 211214-8 Kogellager 6302
078. 226450-3 Tandwiel 57
079. 421780-9 Pakkingring B
080. 317445-8 Tandwielhuis
081. 256111-1 Pen
082. 421779-4 Pakkingring A
083. 265995-6 Tapschroef 4X18
084. 183546-2 Handgreep set
085. 267214-6 Sluitring 6
086. 922371-4 Inbusbout M6x50
087. 256111-1 Pen
088. 331212-7 Keerring
089. 211104-5 Kogellager 6001
090. 226449-8 Tandwiel 34
091. 211109-5 Kogellager 6201
092. 183546-2 Handgreep set
093. 645105-5 Condensator 0,1uF
094. 685725-3 Spons
095. 415805-9 Blokkeerknop
096. 417544-7 Schakelaarhandel
097. 415806-7 Vergrendelplaat
098. 651922-3 Schakelaar SW-131
099. 421778-6 Schakelaarhuis
100. 231457-6 Drukveer 3
101. 682560-0 Kabeltule 10
102. 695123-3 Netsnoer 2X1.50 4.0mtr
103. 687124-5 Klemstrip
104. 265995-6 Tapschroef 4X18
105. 922361-7 Imbusbout M6x40
106. 267214-6 Sluitring 6

Makita Kenniscentrum


Bezoek het Makita Kenniscentrum voor o.a.
handige tips en de technologieën achter de machines

Laatst toegevoegd

DGA900ZKX1
2x18 V Haakse slijper 230 mm
Nu gratis:
Gratis Accu 2019
Dealerlocator
Om Makita goed te laten functioneren, gebruiken wij cookies. Bekijk ons cookiebeleid en lees wat dit voor je betekent.
[sluiten]