Productdocumentatie "HM1303"

Explosietekening van: HM1303

193393-3 - Revisieset (revesieset bevat onderstaande onderdelen)

Nr OnderdeelNr Naam
nvt 181490-7 Boorhamervet 30g
36 191957-7 Koolborstel set CB-204
101 213383-1 X-ring 25
99 213390-4 O-Ring 25
77 213519-2 O-Ring 36
79 213520-7 Y-ring 36

Onderdelen machine

Nr OnderdeelNr Naam
001. 651922-3 Schakelaar SW-131
002. 421529-7 Schakelaarhuis
003. 265995-6 Tapschroef 4X18
004. 182844-1 Handgreep set
005. 415805-9 Blokkeerknop
006. 415120-1 Schakelaarhandel
007. 231457-6 Drukveer 3
008. 415806-7 Vergrendelplaat
009. 265995-6 Tapschroef 4X18
010. 687053-2 Klemstrip
011. 682505-8 Kabeltule 10-90
012. 695123-3 Netsnoer 2X1.50 4.0mtr
013. 182844-1 Handgreep set
014. 922361-7 Imbusbout M6x40
015. 267214-6 Sluitring 6
016. 267214-6 Sluitring 6
017. 922376-4 Inbusbout M6x55
018. 344273-8 Tussenplaat
019. 211228-7 Kogellager 6202LLB
020. 241128-7 Waaier 92
021. 516703-1 Anker
022. 681635-2 Isolatiering
023. 211066-7 Kogellager 6200LLB
024. 253794-8 Sluitring 18
025. 626043-0 Veld
025A. 536011-4 Draadboom nieuw
025B. 536012-2 Draadboom paars nieuw
026. 159904-4 Motorhuis
026A. 643711-0 Koolborstelhouder
026B. 414665-6 Koolborstel klemring
027. 213406-5 O-Ring 30
028. 284069-4 Achterdeksel
029. 266021-4 Tapschroef 5x20
030. 922376-4 Inbusbout M6x55
031. 941151-9 Sluitring 6x12mm
032. 911221-8 Schroef 5x16
033. 344384-9 Koolborstelafdekplaat
034. 262049-0 Rubber bus 6
035. 643700-5 Koolborstelhouderdop
036*. 191957-7 Koolborstel set CB-204
037. 265428-1 Zeskant bout 5X65
038. 322894-6 Krukas
039. 213460-9 O-Ring 35
040. 256111-1 Pen
041. 331212-7 Keerring
042. 211131-2 Kogellager 6001DW
043. 226449-8 Tandwiel 34
044. 211129-9 Kogellager 6201DW1
045. 316732-2 Tandwielhuisdeksel
046. 858309-2 Naamplaat
047. 922371-4 Inbusbout M6x50
048. 266140-6 Handgreepbout 10x113
049. 416228-4 Handgreepbasis
050. 416228-4 Handgreepbasis
051. 252633-9 Draaiknop M10
052. 253194-2 Sluitring 5
053. 922221-3 Inbusbout 5x16
054. 322986-1 Beitelblokkeerpen
055. 421567-9 Stofkap
056. 322987-9 Bus voor blokkeerpen
057. 233142-7 Drukveer 14
058. 266010-9 Inbusbout M8x30
059. 322875-0 Beitelhouder
060. 322874-2 Geleidingsbus
061. 213707-1 O-Ring 65
062. 322873-4 Slagstuk
063. 952257-8 Splitpen 3-20
064. 273492-8 Handgreep 38
065. 345233-3 Zijhandgreep
066. 211214-8 Kogellager 6302
067. 226450-3 Tandwiel 57
068. 257196-0 Ring 25
069. 159806-4 Tandwielhuis
070. 421731-2 Afdichtring
071. 211359-2 Kogellager 6205
072. 316730-6 Lagerhuis
073. 265366-7 Inbusbout M6x22
074. 254001-2 Inlegspie 4
075. 256238-7 Pen 12
076. 322919-6 Slagstuk
077*. 213519-2 O-Ring 36
078. 322871-8 Zuiger
079*. 213520-7 Y-ring 36
080. 322812-4 Verbindingsstang
081. 212260-4 Naaldlager 1716
082. 321825-2 Krukaslager
083. 942251-8 Veerring M10
084. 922557-0 Inbusbout 10x35
086. 256111-1 Pen
087. 316832-8 Krukashuis nieuw
088. 442009-0 Motorhuispakking
089. 341397-1 Motorhuisdeksel
090. 911211-1 Schroef 5x12
091. 213707-1 O-Ring 65
092. 265367-5 Inbusbout M8x40
093. 316831-0 Slaghuis
094. 262068-6 Kunststof ring 59
095. 267146-7 Platte ring 58
096. 322815-8 Vangring
097. 262536-9 Rubber bus 64
098. 213707-1 O-Ring 65
099*. 213390-4 O-Ring 25
100. 322872-6 Ringhouder
101*. 213383-1 X-ring 25
102. 262072-5 Kunststof ring 49
103. 645105-5 Condensator 0,1uF

Makita Kenniscentrum


Bezoek het Makita Kenniscentrum voor o.a.
handige tips en de technologieën achter de machines

Laatst toegevoegd

SK106DZ
Kruislijn / punt laser rood
Nu gratis:
Gratis Accu 2019
Dealerlocator
Om Makita goed te laten functioneren, gebruiken wij cookies. Bekijk ons cookiebeleid en lees wat dit voor je betekent.
[sluiten]