Productdocumentatie "HM1202C"

Explosietekening van: HM1202C

193391-7 - Revisieset (revesieset bevat onderstaande onderdelen)

Nr OnderdeelNr Naam
82 181048-2 Koolborstel set CB-155
nvt 181490-7 Boorhamervet 30g
35 213394-6 O-Ring 23
34 213431-6 Fluoride ring 28
50/51 213485-3 O-Ring 34
52 213523-1 O-Ring 36
31 262095-3 Urethaan ring 41
1 286250-3 Kap voor beitelhouder

Onderdelen machine

Nr OnderdeelNr Naam
001*. 286250-3 Kap voor beitelhouder
002. 417577-2 Beitelkap
004. 231984-3 Veerring 25
005. 961232-3 Borgring WR-45
006. 267735-8 Schotelring 45
007. 323767-6 Pen 8
008. 324185-1 Vergrendelring
009. 232180-6 Bladveer 41
010. 233218-0 Drukveer 55
011. 324131-4 Kogelgeleider
012*. 233909-3 Borgring 33
013. 267760-9 Sluitring 37
014. 416934-1 Verwisselring
015. 231989-3 Borgring 46
016. 416938-3 Huisdeksel
017. 265439-6 Zeskant bout 8X150
018. 417003-1 Zijhandgreep
019. 252640-2 Knop M8
020. 951166-8 Spanstift 5-24
021. 417002-3 Handgreep opvulbus
022. 318505-9 Handgreepklem 82a
023. 317224-4 Handgreepklem 82b
024. 417002-3 Handgreep opvulbus
025. 213670-8 O-Ring 58
026. 310087-7 Cilinderhuis
027. 216011-7 Stalen kogel 5.6
028. 922451-6 Inbusbout M8x30
029. 213720-9 O-Ring 67
030. 213510-0 O-Ring 36
031*. 262095-3 Urethaan ring 41
032. 324109-7 Beitelhouder
033. 322908-1 Roller 8
034*. 213431-6 Fluoride ring 28
035*. 213394-6 O-Ring 23
036. 324132-2 Slagbout
037. 323909-2 Slagboutgeleider
038. 421691-8 Rubber ring 25
039. 323875-3 Bus 24
040. 417600-3 Geleidering
041. 344998-4 Platte ring 49
042. 331608-2 Cilinder 44
043. 416928-6 Geleidebus
044. 257224-1 Ring 49
045. 213508-7 O-Ring 38
046. 233246-5 Drukveer 50
047. 416935-9 Oliedeksel
048. 213806-9 O-Ring 90
049. 323910-7 Slaghamer
050*. 213485-3 O-Ring 34
051*. 213485-3 O-Ring 34
052*. 213523-1 O-Ring 36
053. 257693-6 Bus 9
054. 416929-4 Zuiger
055. 416930-9 Drijfstang
056. 323877-9 Krukas
057. 211327-5 Kogellager 6304LLU
058. 212113-7 Naaldlager 1212
059. 318102-1 Krukashuis
060. 416940-6 Controler deksel
061. 415692-6 Stopper
062. 421507-7 Handgreep
063. 922361-7 Imbusbout M6x40
064. 922353-6 Inbusbout M6x30
065. 922353-6 Inbusbout M6x30
066. 416932-5 Acryl pen 5
067. 416931-7 Schakelaarhandel
068. 211238-4 Kogellager 6202LLU
069. 213273-8 Keerring 17
070. 516803-7 Anker
070A. 241908-1 Waaier 80
071. 681642-5 Isolatiering
072. 211088-7 Kogellager 6000DDW
073. 416936-7 Tussenplaat
074. 266095-5 Tapschroef PT 5X55
075. 526093-4 Veld
075A. 654020-2 Statorveertje CB5
075B. 654502-4 Klembus tbv statorv. 2mm
076. 158581-9 Motorhuis
076A. 643653-8 Koolborstelhouder
076B. 643661-9 Koolborstelhouder
076C. 632924-8 Draadboom
076D. 267809-5 Veerring 19
077. 851765-5 Naamplaat
078. 263002-9 Rubber pen 4
079. 819064-1 Label "Makita"
080. 651481-7 Schakelaar SW-124
081. 631273-0 Toerenregelingsunit
082*. 181048-2 Koolborstel set CB-155
083. 643650-4 Koolborstelhouderdop
084. 922364-1 Zeskant bout 6X40
085. 417715-6 Bevestigingsstang
086. 687053-2 Klemstrip
087. 265995-6 Tapschroef 4X18
088. 416937-5 Achterdeksel
089. 265995-6 Tapschroef 4X18
090. 682560-0 Kabeltule 10
091. 695123-3 Netsnoer 2X1.50 4.0mtr
092. 213508-7 O-Ring 38
093. 417576-4 Bus 39
094. 421914-4 Buffer
095. 267809-5 Veerring 19
099. 654086-2 Kabelschoen

Makita Kenniscentrum


Bezoek het Makita Kenniscentrum voor o.a.
handige tips en de technologieën achter de machines

Laatst toegevoegd

DFS250ZJ
18 V Schroevendraaier
Nu gratis:
Gratis Accu 2019
Dealerlocator
Om Makita goed te laten functioneren, gebruiken wij cookies. Bekijk ons cookiebeleid en lees wat dit voor je betekent.
[sluiten]