Productdocumentatie "HM1200K"

Explosietekening van: HM1200K

193279-1 - Revisieset Hm1200K A (revesieset bevat onderstaande onderdelen)

Nr OnderdeelNr Naam
66 181048-2 Koolborstel Set Cb-155 A
nvt 181490-7 Boorhamervet 30g
33 213428-5 X-Ring 28
32 213468-3 O-Ring 32
7-sep 341862-0 Binnenring 36 Hm1200-Hm1200K
6-aug 412049-2 Zuigerveer 40 Hm1200-Hm1200K

Onderdelen machine

Nr OnderdeelNr Naam
001. 151310-9 Slaghuis Hm1200
002. 922452-4 Inbusbout M8X30
003. 942201-3 Veerring M8 A
004. 213655-4 O-Ring 56
005. 321732-9 Zwevende Zuiger Hm1200-Hm1200K
006*. 412049-2 Zuigerveer 40 Hm1200-Hm1200K
007*. 341862-0 Binnenring 36 Hm1200-Hm1200K
008*. 412049-2 Zuigerveer 40 Hm1200-Hm1200K
009*. 341862-0 Binnenring 36 Hm1200-Hm1200K
010. 256120-0 Pen 10
012. 414218-1 Vuldop Hm1200 Hm1200K A
013. 213754-2 O-Ring 71 Hm1202C
014. 315419-3 Drijfstang Hm1200-Hm1200K
015. 212208-6 Naaldlager 1516
016. 152180-9 Krukas Hm1200-Hm1200K
017. 254001-2 Inlegspie 4
018. 962251-2 Borgring R-52
019. 211327-5 Kogellager 6304Llu A
020. 213656-2 O-Ring 53
021. 156863-3 Krukashuis Hm1200-Hm1200K
022. 213306-9 Keerring 20
023. 221701-9 Tandwiel 50 Hm1200-Hm1200K
024. 211228-7 Kogellager 6202Llb A
025. 256111-1 Pen Hm1200K/1304
026. 157072-7 Tandwielhuis Hm1200-Hm1200K
027. 321441-0 Zuiger Hm1200-Hm1200K
028. 267059-2 Sluitring 32
029. 261069-1 Kunststof Ring 33
030. 253976-2 Sluitring 33
031. 322256-8 Slagstuk Hm1200K Nieuw
032*. 213468-3 O-Ring 32
033*. 213428-5 X-Ring 28
034. 213604-1 O-Ring 50
035. 321932-1 Beitelgeleider Hm1200K
036. 331132-5 Gereedschapklem Hm1200K
037. 942201-3 Veerring M8 A
038. 922452-4 Inbusbout M8X30
039. 231281-7 Drukveer 15
041. 252046-4 Zeskantmoer 8X13
042. 265439-6 Zeskantbout M8X150
045. 416397-1 Handgreep Basis 48 Hm1200K A
048. 417003-1 Zijhandgreep A
048A. 417002-3 Handgreep Opvulbus
050. 331180-4 Keerring Hm1200-Hm1200K
051. 213460-9 O-Ring 35
052. 211228-7 Kogellager 6202Llb A
053. 213202-1 Stofafdichting 15
054. 241638-4 Waaier 94
055. 514778-4 Anker Hm1200-Hm1200K
056. 681635-2 Isolatiering A
057. 211066-7 Kogellager 6200Llb
058. 213406-5 O-Ring 30
059. 410163-8 Tussenplaat Hm1200-Hm1200K
060. 911266-6 Schroef 5X45 *
061. 528910-4 Veld Hm1200 Hr3850 A
063. 855544-3 Naamplaat Hm1200K
064. 159034-1 Motorhuis Hm1200-K-Hr3850-K
065. 643650-4 Koolborstelhouderdop A
066*. 181048-2 Koolborstel Set Cb-155 A
067. 284055-5 Achterdeksel
068. 942101-7 Veerring M5
069. 922221-3 Inbusbout M5X16 A
070. 922371-4 Inbusbout M6X50
072. 941151-9 Sluitring 6X12Mm A
073. 931302-2 Zeskantmoer M6
074. 942151-2 Veerring M6
075. 941151-9 Sluitring 6X12Mm A
076. 911243-8 Schroef 5X25
077. 182077-8 Handgreep Hm1200-K-Hr3850-Etca
078. 911526-6 Schroef 4X16 A
079. 651145-3 Schakelaar Sw-52 6511322
080. 421265-5 Stofkap Voor Schakelaar
081. 645253-0 Condensator Voor 9541/9542 A
082. 685700-9 Sponsrubber
083. 922316-2 Inbusbout M6X14 A
084. 942151-2 Veerring M6
085. 265914-2 Inbusbout M6X25
086. 942151-2 Veerring M6
087. 343755-7 Beugel Hm1200
088. 182077-8 Handgreep Hm1200-K-Hr3850-Etca
089. 321210-9 Borstbout Hm1200
090. 682505-8 Kabeltule 10-90 A
091. 695123-3 Netsnoer 2X1.50 4.0Mtr A
092. 687031-2 Klemstrip Sr2600
093. 911133-5 Schroef 4X18
096. 262051-3 Rubber Ring 9
097. 262052-1 Rubber Ring 9
098. 257636-8 Bus
099. 344560-5 Handgr.Veer 48 Hm1200K Nieuw A
100. 252640-2 Knop M8 Hm1213/14C
101. 416397-1 Handgreep Basis 48 Hm1200K A

Makita Kenniscentrum


Bezoek het Makita Kenniscentrum voor o.a.
handige tips en de technologieën achter de machines

Laatst toegevoegd

DGA514ZJU
18 V Haakse slijper 125 mm
Nu gratis:
Gratis Accu 2019
Dealerlocator
Om Makita goed te laten functioneren, gebruiken wij cookies. Bekijk ons cookiebeleid en lees wat dit voor je betekent.
[sluiten]