Productdocumentatie "HM1100C"

Explosietekening van: HM1100C

193243-2 - Revisieset Hm1100C A (revesieset bevat onderstaande onderdelen)

Nr OnderdeelNr Naam
nvt 181490-7 Boorhamervet 30g
86 193922-2 Koolborstel Set Cb-323 P
18 213269-9 X-Ring 19 Hm1100C
16 213270-4 X-Ring 18 Hm1100C
19 213311-6 O-Ring 19
95 213385-7 O-Ring 24 Hr2400
42 213415-4 O-Ring 28
35/39 213429-3 O-Ring 27
17 286246-4 Beitelhouderkap Hm1100C

Onderdelen machine

Nr OnderdeelNr Naam
001. 962154-0 Borgring R-36
002. 213479-8 O-Ring 33
003. 322982-9 Beitelhouder Hm1100C A
004. 322908-1 Roller 8 Hm1100C
005. 322882-3 Houder Voor Beitelhoud Hm110 *
006. 922351-0 Zeskantbout M6X30
007. 216011-7 STALEN KOGEL 5.6 P
008. 416086-8 Steun Voor Zijhandgr Hm1100C
009. 231972-0 Borgring 52
010. 213554-0 O-Ring 44
011. 416087-6 Verwisselring Hm1100C
012. 331489-4 Kogelgeleider Hm1100C
013. 233167-1 Drukveer 44 Hm1100C
014. 331504-4 ROLLERGELEIDER HM1100C #
015. 416085-0 Beitelhouder Bescherm Hm1100C
016*. 213270-4 X-Ring 18 Hm1100C
017*. 286246-4 Beitelhouderkap Hm1100C
018*. 213269-9 X-Ring 19 Hm1100C
019*. 213311-6 O-Ring 19
020. 323845-2 Slagstuk Hm1100C Nieuw A
021. 331487-8 Slagstukgeleider Hm1100C
022. 421570-0 Ring 36
023. 213391-2 O-Ring 25
024. 331488-6 Bussteun Hm1100C
025. 213554-0 O-Ring 44
026. 415698-4 Huisdeksel Hm1100C *
028. 322757-6 Cilinder Hm1100C A
029. 213614-8 O-Ring 50
031. 233190-6 Drukveer 39 Hm1100C A
032. 267156-4 Platte Ring 39
033. 231971-2 Borgring 36
034. 322907-3 Zwevende Zuiger Hm1100C
035*. 213429-3 O-Ring 27
036. 316672-4 Slaghuis Hm1100C *
037. 922341-3 Zeskantbout M6X25
038. 213606-7 O-Ring 48
039*. 213429-3 O-Ring 27
040. 256165-8 Pen 8 A
041. 415773-6 Zuiger Hm1100C
042*. 213415-4 O-Ring 28
043. 415689-5 Drijfstang Hm1100C
044. 415699-2 Schakelaar Doos Hm1100C *
045. 263002-9 Rubber Pen 4 6413 A
046. 417447-5 Controledeksel Hm1100/30C #
047. 415692-6 Stopper Hm1100C
048. 421507-7 Handgreep Hm1100C
049. 266135-9 Zeskantbout 6X90 *
050. 922371-4 Inbusbout M6X50
051. 415691-8 Schakelaarhandel Hm1100C
052. 213107-5 O-Ring 12
053. 651481-7 Schakelaar Sw-124 6514817 A
054. 210005-4 Kogellager 608Ddw A
055. 681637-8 Isolatiering
056. 516288-7 Anker Hm1100C
057. 241876-8 Waaier 76 5603R
058. 213160-1 Keerring 14
059. 211143-5 Kogellager 6201Ddw #
061. 134875-6 Krukashuis Hm1100C Nieuw A
062. 213720-9 O-Ring 67 Hr2400
063. 211088-7 Kogellager 6000Ddw
064. 962105-3 Borgring R-26 A
065. 212259-9 Naaldlager 2116
066. 153249-2 Krukas Hm1130C
067. 216116-3 Binnenbus 812
068. 415690-0 Vuldop Hm1100C
069. 252640-2 Knop M8 Hm1213/14C
070. 152620-7 Handgreep Basis A
071. 152620-7 Handgreep Basis A
072. 152620-7 Handgreep Basis A
073. 265439-6 Zeskantbout M8X150
074. 416009-6 Zijhandgreep
075. 415693-4 Tussenplaat Hm1100C *
076. 632678-7 Steun Hm1100C
076A. 654501-6 Klembus 1,25Mm Tbv Stat.Veer
076B. 654019-7 Statorveertje Cb-7
076C. 646077-7 Weerstand 5604R
077. 631204-9 Toerenregelunit Hm1100C
078. 265995-6 Tapschroef 4X18 A
079. 687053-2 Klemstrip A
080. 417715-6 Bevestigingsstang Hm1100C A
081. 682505-8 Kabeltule 10-90 A
082. 695123-3 Netsnoer 2X1.50 4.0Mtr A
083. 266021-4 Tapschroef 5X20 A
084. 415700-3 Achterdeksel Hm1100C
085. 644500-6 Koolborstelhouderdop A
086*. 194285-9 Koolborstel Set Cb-327 A
087. 922364-1 Zeskantbout 6X40
089. 152662-1 Motorhuis Hm1100C *
089A. 644501-4 Koolborstelhouder 5X11 A
089B. 646077-7 Weerstand 5604R
090. 263014-2 Rubber Pen 4
091. 634283-6 Veld Hm1100C
092. 265345-5 Zeskantbout M5X60 *
093. 645105-5 Condensator 0.1Uf A
094. 152620-7 Handgreep Basis A
095*. 213385-7 O-Ring 24 Hr2400
097. 331486-0 Bus 39 Hm1100C

Makita Kenniscentrum


Bezoek het Makita Kenniscentrum voor o.a.
handige tips en de technologieën achter de machines

Laatst toegevoegd

DSP601ZJU
2x18 V Invalcirkelzaag 165 mm
Nu gratis:
Gratis Accu 2019
Dealerlocator
Om Makita goed te laten functioneren, gebruiken wij cookies. Bekijk ons cookiebeleid en lees wat dit voor je betekent.
[sluiten]