Productdocumentatie "HM0830T"

Explosietekening van: HM0830T

188048-3 - Revisieset Hm0830/T P (revesieset bevat onderstaande onderdelen)

Nr OnderdeelNr Naam
nvt 181490-7 Boorhamervet 30g
58 194285-9 Koolborstel Set Cb-327 A
13 213394-6 O Ring 23 Hr5001C
12 213431-6 Fluoride Ring 28 Hr5001C
23/36 213958-6 O-Ring 24 Hm0860C

Onderdelen machine

Nr OnderdeelNr Naam
001. 961108-4 Borgring S-28
002. 257206-3 Ring 29 Hm0810T
003. 331518-3 Blokkeerring Hm0810T
004. 233191-4 Drukveer 30 Hm0810T
005. 265914-2 Inbusbout M6X25
006. 125358-7 Beitelhouder Cpl Hm0830T
007. 216004-4 Stalen Kogel 7.9 A
008. 125358-7 Beitelhouder Cpl Hm0830T
009. 685722-9 Spons Ring 4302C
010. 645190-8 Condensator 5704R 0,22Uf A
011. 213515-0 O-Ring 36Mm 9067/Hr4511 A
012*. 213431-6 Fluoride Ring 28 Hr5001C
013*. 213394-6 O Ring 23 Hr5001C
014. 324429-9 Slagbout Hm0830T
015. 421856-2 Rubber Ring 24 Hm0830T
016. 317758-7 Cilinder Hm0830T
017. 265914-2 Inbusbout M6X25
018. 213656-2 O-Ring 53
019. 418547-4 Geleidering Hm0830T
020. 418551-3 Geleidebus Hm0830T
021. 233407-7 Drukveer 37 Hm0830T
022. 324470-2 Slaghamer Hm0830T
023*. 213958-6 O-Ring 24 Hm0860C
024. 331677-3 Cilinder 32 Hm0830T
025. 233927-1 Veerring 34 Hm0860C
026. 331660-0 Ring 36 Hm0860C
027. 233927-1 Veerring 34 Hm0860C
028. 317719-7 Cilinder Geleider Hm0860C
029. 213611-4 O-Ring 46 Gd0810C
030. 233927-1 Veerring 34 Hm0860C
031. 267079-6 Platte Ring 34 6905H
032. 418548-2 Oliedeksel Hm0830T
033. 213670-8 O-Ring 58 Hm1202C
034. 922123-3 Zeskantbout Dcs230T
035. 268104-6 Pen 8 Hm0860C
036*. 213958-6 O-Ring 24 Hm0860C
037. 213432-4 O-Ring 26 Hm0860C
038. 418349-8 Zuiger Hm0860C
039. 418350-3 Drijfstang Hm0860C
040. 154464-1 Krukas Hm0830T
041. 267025-9 Sluitring 15
042. 154465-9 Krukashuis Hm0830T
042A. 212223-0 Naaldlager 1512 Hm0830T
042B. 212224-8 Naaldlager 1512 Hm0830T
043. 213231-4 Keerring 10 Hr4500C
044. 331596-3 Bus 12 Hr4500C
045. 211137-0 Kogellager 6201Llu Hm0860C
046. 253759-0 Sluitring 12
047. 418550-5 Tussenplaat Hm0830T
048. 241863-7 Waaier 70 Jr3020
049. 513589-4 Anker Hm0830T
050. 681644-1 Isolatiering
051. 210007-0 Kogellager 608
052. 266095-5 Tapschroef Pt 5X55 Hr5001C A
053. 634523-2 Veld Hm0830T
054. 638379-5 Koolborstelhouder Hm0830T
055. 154466-7 Motorhuis Hm0830T
057. 644500-6 Koolborstelhouderdop A
058*. 194285-9 Koolborstel Set Cb-327 A
059. 638377-9 Draadboom Hm0830T
060. 941151-9 Sluitring 6X12Mm A
061. 922356-0 Inbusbout M6X35 A
062. 418552-1 Onderdeksel Hm0830T
063. 265995-6 Tapschroef 4X18 A
064. 418546-6 Blokkeerknop Hm0830T
065. 233406-9 Drukveer 11 Hm0830T
066. 418549-0 Schakelknop Hm0830T
067. 650558-5 Schakelaar Hm0830T
068. 233408-5 Drukveer 3 Hm0830T
069. 421583-1 Spons Hr4000C
070. 418553-9 Handgreep Hm0830T
071. 911333-7 Schroef 6X20 A
072. 862962-8 Naamplaat Hm0830T
073. 266037-9 Met.Schroef M5X45 A
074. 695123-3 Netsnoer 2X1.50 4.0Mtr A
075. 682560-0 Kabeltule 10
076. 687053-2 Klemstrip A
077. 265995-6 Tapschroef 4X18 A
078. 418555-5 Handgreepdeksel Hm0830T
079. 265995-6 Tapschroef 4X18 A
080. 345361-4 Handgreepveer 60 Hm0860C
081. 266322-0 Bout Tbv Handgr. M8X80Mm
082. 418363-4 Zijhandgreepbasis 60 Hm0860C
083. 158131-0 Handgreep 36 Hm0830T

Makita Kenniscentrum


Bezoek het Makita Kenniscentrum voor o.a.
handige tips en de technologieën achter de machines

Laatst toegevoegd

DLS600RTE
18 V Afkortzaag 165 mm
Nu gratis:
Gratis Accu 2019
Dealerlocator
Om Makita goed te laten functioneren, gebruiken wij cookies. Bekijk ons cookiebeleid en lees wat dit voor je betekent.
[sluiten]