Productdocumentatie "HM0810"

Explosietekening van: HM0810

193242-4 - Revisieset Hm0810/T A (revesieset bevat onderstaande onderdelen)

Nr OnderdeelNr Naam
51 181038-5 Koolborstel Set Cb-105
nvt 181490-7 Boorhamervet 30g
30 213411-2 O-Ring 27
29 213428-5 X-Ring 28
9 321514-9 Binnenring 26 Hm0810
7-aug 412053-1 Zuigerveer Hm0810
6 412073-5 Binnenring 26 Hm0810

Onderdelen machine

Nr OnderdeelNr Naam
001. 421196-8 Cilinder Omhulsel Hm0810 *
002. 922342-1 Inbusbout M6X25 *
004. 151457-9 Cilinder Hm0810 Hm0810B A
005. 213554-0 O-Ring 44
006. 321929-0 Slagstuk Hm0810
007 *. 412073-5 Binnenring 26 Hm0810
008 *. 412053-1 Zuigerveer Hm0810
009 *. 412053-1 Zuigerveer Hm0810
010 *. 321514-9 Binnenring 26 Hm0810
011. 321958-3 Zuiger Hm0810
012. 256165-8 Pen 8 A
014. 411709-3 Vuldop Hm0810 Nieuw A
015. 213654-6 O-Ring 60
016. 312956-8 Drijfstang Hm0810-Hr3850
017. 212108-0 Naaldlager 1212 A
018. 321954-1 Krukas Hm0810
019. 254001-2 Inlegspie 4
020. 962203-3 Borgring R-47
021. 211279-0 Kogellager 6303Llb
022. 213606-7 O-Ring 48
023. 157627-8 Krukashuis Hm0810
024. 213260-7 Keerring 17
025. 221669-9 Tandwiel 41 Hm0810
026. 157628-6 Tandwielhuis Hm0810
027. 212102-2 Naaldlager 1210
028. 321210-9 Borstbout Hm1200
029. 253955-0 Sluitring 24
030. 321495-7 Slagbout Hm0810
032 *. 213428-5 X-Ring 28
033 *. 213411-2 O-Ring 27
034. 193004-0 Beitelhouder Cpl Hm0810T A
034A. 267203-1 Sluitring 43 Hm0810T
036. 165071-5 Gereedschapklem Hm0810 Nieuw
037. 331194-3 Pakking Hm0810
038. 213459-4 O-Ring 32
039. 211129-9 Kogellager 6201Ddw A
040. 213102-5 Stofafdichting 12
041. 241827-1 Waaier 82
042. 516148-3 Anker Hm0810
043. 681625-5 Isolatiering A
044. 210043-6 Kogellager 608Llb A
045. 263002-9 Rubber Pen 4 6413 A
046. 410509-8 Keerplaat Hm0810
047. 911681-4 Schroef 5X60 *
048. 528796-6 Veld Hm0810
049. 855553-2 Naamplaat Hm0810 #
051. 159634-7 Motorhuis Hm0810
052 *. 181038-5 Koolborstel Set Cb-105
053. 643600-9 Koolborstelhouderdop
054. 941151-9 Sluitring 6X12Mm A
056. 922371-4 Inbusbout M6X50
057. 922227-1 Inbusbout M5X18
058. 942101-7 Veerring M5
059. 284059-7 Achterdeksel
060. 423257-0 Spons Hm0810&B
061. 931302-2 Zeskantmoer M6
062. 942151-2 Veerring M6
063. 941151-9 Sluitring 6X12Mm A
064. 273457-0 Handgreep 38 Hm0810-Hm0810B
065. 341922-8 Handgreepklemstuk Hm0810
066. 321497-3 Klemmoer Hm0810
067. 341914-7 Handgreepklem Hm0810
068. 922316-2 Inbusbout M6X14 A
069. 942151-2 Veerring M6
070. 343753-1 Vibratieplaat Hm0810
071. 651038-4 Schakelaar Sw-72 6510384
072. 257636-8 Bus
073. 265914-2 Inbusbout M6X25
074. 911109-2 Schroef 4X8
077. 182590-6 Handgreep Set Hm0810 Nieuw A
078. 682505-8 Kabeltule 10-90 A
079. 695123-3 Netsnoer 2X1.50 4.0Mtr A
080. 687031-2 Klemstrip Sr2600
081. 911133-5 Schroef 4X18
082. 182590-6 Handgreep Set Hm0810 Nieuw A
083. 911243-8 Schroef 5X25
085. 262052-1 Rubber Ring 9
086. 262052-1 Rubber Ring 9
087. 257636-8 Bus
088. 231936-4 Borgring 30,5
089. 267112-4 Sluitring 34
090. 233052-8 Drukveer 35
091. 267112-4 Sluitring 34
092. 213508-7 O-Ring 38

Makita Kenniscentrum


Bezoek het Makita Kenniscentrum voor o.a.
handige tips en de technologieën achter de machines

Laatst toegevoegd

DUH501Z
18 V Heggenschaar 50 cm
Nu gratis:
Gratis Accu 2019
Dealerlocator
Om Makita goed te laten functioneren, gebruiken wij cookies. Bekijk ons cookiebeleid en lees wat dit voor je betekent.
[sluiten]