Productdocumentatie "HK1800"

Explosietekening van: HK1800

193394-1 - Revisieset Hk1800 A (revesieset bevat onderstaande onderdelen)

Nr OnderdeelNr Naam
56 181038-5 Koolborstel Set Cb-105
nvt 181490-7 Boorhamervet 30g
34/35 213111-4 O-Ring 12
29/30 213308-5 O-Ring 19 (3 Mm)
39/76 213309-3 O-Ring 19 (2,4 Mm)
77 421336-8 Rubber Afdichting Hk1800-1800L

Onderdelen machine

Nr OnderdeelNr Naam
001. 265393-4 Zeskantbout M6X49
002. 267017-8 Sluitring 8
003. 342910-8 Gereedschapklem Hk1800
004. 414175-3 Kolomhoes Hk1800
005. 216011-7 STALEN KOGEL 5.6 P
006. 231403-9 Drukveer 3
007. 321859-5 Beitelhouder Hk1800
009. 410734-1 Vuldop Hk1800
010. 213554-0 O-Ring 44
011. 256099-5 Pen 6
012. 315146-2 Aandrijfstang Hr2210
013. 212017-3 Naaldlager 810
014. 321855-3 Krukas Hk1800/10
015. 254031-3 Inlegspie 3
016. 211236-8 Kogellager 6002Ddw A
017. 213459-4 O-Ring 32
018. 213219-4 Keerring 15
019. 157875-9 Krukashuis Hk1800
020. 253887-1 Sluitring 15
021. 221745-9 Tandwiel 36 Hk1800
022. 961052-5 Borgring S-12
023. 212052-1 Naaldlager 1010
024. 157782-6 Tandwielhuis Hk1810
025. 263005-3 Rubber Pen 6
026. 211131-2 Kogellager 6001Dw
027. 253748-5 Sluitring 12
028. 321685-2 Zuiger Hr2510
029*. 213308-5 O-Ring 19 (3 Mm)
030*. 213308-5 O-Ring 19 (3 Mm)
031. 322505-3 Slagstuk Hr2510 Nieuw A
032. 257117-2 Ring 28 Hk1800/10
033. 324680-1 Slagstuk Hk1800 A
034*. 213111-4 O-Ring 12
035*. 213111-4 O-Ring 12
036. 321857-9 Cilinder 24 Hk1800
037. 256156-9 Pen 6
038. 423122-3 Plaatje Hk18/1820
039*. 213309-3 O-Ring 19 (2,4 Mm)
040. 231395-2 Drukveer 24
041. 267026-7 Sluitring 25
042. 213512-6 O-Ring 39
043. 315838-3 Slaghuis Hk1810
045. 922342-1 Inbusbout M6X25 *
046. 241820-5 Waaier 67 *
047. 512853-0 Anker Hk1800
048. 681625-5 Isolatiering A
049. 210005-4 Kogellager 608Ddw A
050. 263014-2 Rubber Pen 4
051. 410578-9 Tussenplaat Hk1800
052. 528788-5 Veld Hk1810 220V A
053. 911265-8 Veldbout M5X40 *
054. 157553-1 Motorhuis Hk1800
055. 855426-9 Naamplaat Hk1800 #
056*. 181038-5 Koolborstel Set Cb-105
057. 643600-9 Koolborstelhouderdop
058. 343390-1 Lagerdeksel Hk1800 *
059. 911211-1 Kruiskopschroef 5X12
060. 922366-7 Inbusbout M6X45
062. 267214-6 Sluitring 6Mm A
063. 911243-8 Schroef 5X25
064. 911328-0 Schroef 6X18
065. 911106-8 Schroef M4X8Mm
066. 651026-1 Schakelaar Sw-28 6510261
067. 181411-9 Handvat Set Hr3500-Hk1800 *
070. 682505-8 Kabeltule 10-90 A
071. 695123-3 Netsnoer 2X1.50 4.0Mtr A
072. 687031-2 Klemstrip Sr2600
073. 911131-9 Schroef 4X18 Sr2600
075. 911343-4 Schroef 6X25
076*. 213309-3 O-Ring 19 (2,4 Mm)
077*. 421336-8 Rubber Afdichting Hk1800-1800L
079. 654502-4 Klembus 2Mm Tbv Stat.Veer
080. 654019-7 Statorveertje Cb-7

Makita Kenniscentrum


Bezoek het Makita Kenniscentrum voor o.a.
handige tips en de technologieën achter de machines

Laatst toegevoegd

DGA900ZKX1
2x18 V Haakse slijper 230 mm
Nu gratis:
Gratis Accu 2019
Dealerlocator
Om Makita goed te laten functioneren, gebruiken wij cookies. Bekijk ons cookiebeleid en lees wat dit voor je betekent.
[sluiten]