Productdocumentatie "GA9050"

Nr OnderdeelNr Naam
001. 451485-7 Drukknop
002. 233292-8 Drukveer 12
003. 266012-5 Tapschroef 5X35
004. 143016-3 Tandwielhuis
004A. 262153-5 Veerhouderring
005. 213487-9 O-Ring 31
006. 264010-3 Moer M7
007. 227563-3 Tandwiel 10B
008. 211137-0 Kogellager 6201LLU
009. 257965-9 Borgring R32
010. 240120-0 Waaier 80
011. 518747-7 Anker
012. 681657-2 Isolatiering
013. 211289-7 Kogellager 6000DDW
014. 421490-8 Rubber ring 26
015. 451480-7 Opvulplaat
016. 527700-2 Veld
016A. 654208-4 KABELSCHOEN A
017. 266389-8 Tapschroef 5x70mm
018. 140222-1 Motorhuis
018A. 643707-1 Koolborstelhouder
019. 643700-5 Koolborstelhouderdop
020. 191957-7 Koolborstel set CB-204
021. 867561-1 Naamplaat
022. 188848-1 Handgreepset
022A. 423404-3 Sponsrubber
023. 645088-9 Condensator
025. 650102-8 Veiligheidschakelaar
026. 266385-6 Tapschroef 4x14mm
027. 687169-3 Trekontlaster
028. 682505-8 Kabeltule 10-90
029. 695123-3 Netsnoer 2X1.50 4.0mtr
030. 188848-1 Handgreepset
030. 423404-3 Sponsrubber
031. 265999-8 Tapschroef 4X25
032. 213026-5 O-Ring 7
033. 256516-5 Kraagpen 11
034. 263002-9 Rubber pen 4
035. 210029-0 Kogellager 608ZZ
036. 233925-5 Veerring 13
037. 227561-7 Tandwiel 49
038. 285851-4 Lagerborging
039. 911526-6 Schroef 4X16
040. 211241-5 Kogellager 6202DDW
041. 213720-9 O-Ring 67
042. 922221-3 Inbusbout 5x16
043. 318523-7 Lagerhuis
044. 140224-7 As
044A. 346166-5 Labyrint ring
045. 122891-0 Beschermkap 230 mm afbramen en schuren
045A. 213017-6 O-Ring 6
045B. 213775-4 O-Ring 7
045C. 265158-4 Kruiskopschroef M8x25
046. 224415-9 Binnenflens 42mm
047. 224554-5 Sluitmoer M14x45mm
048. 805W68-7 Beschermlabel

Makita Kenniscentrum


Bezoek het Makita Kenniscentrum voor o.a.
handige tips en de technologieën achter de machines

Laatst toegevoegd

DST221ZJ
18 V Nietmachine
Nu gratis:
Gratis Accu 2019
Dealerlocator
Om Makita goed te laten functioneren, gebruiken wij cookies. Bekijk ons cookiebeleid en lees wat dit voor je betekent.
[sluiten]