Productdocumentatie "GA5041X01"

Explosietekening van: GA5041
Nr OnderdeelNr Naam
001. 319310-7 Tandwielhuis Ga5040C P
002. 252186-8 Moer M6 9554Nb
003. 253077-6 Sluitring 6
004. 227591-8 Tandwiel 10 Ga5040C
005. 211148-5 Kogellager 6001Zz Gd0800C A
006. 141981-0 Tandw.Huisdeks.Cmpl. Ga5040C A
007. 234230-3 Drukveer 33 Gs5041C
008. 141515-9 Koppeling Houder Ga5041C
009. 326132-8 Koppelingsplaat Ga5041
011. 240135-7 Waaier 60B Ga5041 P
012. 515369-4 Anker 240V Ga5041 P
013. 681656-4 Isolatiering Gd0800C
014. 253823-7 Sluitring 7
015. 210045-2 Kogellager 627Ddw A
016. 421738-8 Labyrint Ring 9562Cv
020. 455351-0 Afstandhouder Ga5041C A
022. 453375-0 Tussenplaat Ga5041C
023. 266258-3 Tapschroef 4X70
024. 344871-8 Borgplaat Gd0800C
025. 626649-4 Veld 240V Ga5040
026. 898443-6 Label Sjs2
027. 194074-2 Koolborstel Set Cb-325
028. 266007-8 Tapschroef Pt3X10 A
029. 643770-4 Koolborstelhouder Ga5041C A
030. 453376-8 Motorhuis B Ga5041
031. 266326-2 Tap Schroef 4X18Mm
032. 687169-3 Trekontlaster Hp1621
033. 638949-0 Schakelaarhouder Ga5040
034. 695123-3 Netsnoer 2X1.50 4.0Mtr A
035. 682559-5 Kabeltule 8-110 A
036. 266326-2 Tap Schroef 4X18Mm
038. 453364-5 Achterdeksel Ga5040
040. 651428-1 Schakelaar Sw-126 P
041. 897068-3 Naamplaat Ga5041
042. 233071-4 Drukveer 4 9541-9542
043. 453847-5 Schakelaarhandel Ga5040C
044. 453377-6 Schakelaarknop Ga5041C
045. 346557-0 Schakelplaat Ga5041C
046. 453369-5 Afdekkap Ga5040C
047. 234057-1 Drukveer 8 Ga6021
048. 265872-2 Tapschroef 4X50
049. 213032-0 O-Ring 4 9554Nb/Ga40/5030 A
050. 256535-1 Kraagpin 6Mm Ga5040C
051. 263002-9 Rubber Pen 4 6413 A
052. 210026-6 Kogellager 696ZZ A
053. 961005-4 Borgring S-9
054. 253180-3 Sluitring 10
055. 310683-1 Pasbus Ga5040C A
056. 346556-2 Borgring C-Type Ga5040C
057. 227592-6 Tandwiel 38 Ga5040C
058. 313228-4 Koppeling Ga5040C
059. 210302-8 Kogellager 6903Zz
060. 253744-3 Sluitring 12
061. 263002-9 Rubber Pen 4 6413 A
062. 213641-5 O-Ring 51 Ga5040C
063. 318839-0 Lagerhuis Ga5041C
064. 265490-6 Zeskantbout M4X16Mm P
065. 211129-9 Kogellager 6201Ddw A
066. 267279-8 Sluitring 21 Bhr261
067. 443124-3 Vilt Ring 17 Gd0601
068. 285854-8 Lagerborging Ga5040C
069. 962105-3 Borgring R-26 A
070. 326133-6 As Ga5041C
071. 310514-4 Geleidering Ga5041C
072. 123145-8 Beschermkap 125 mm afbramen en schuren
072A. 213009-5 O-Ring 4 2012Nb
072B. 265180-1 Schroef M5X16 A
073. 224447-6 Binnenflens 42B Ga5041C
074. 224554-5 Sluitmoer M14x45mm
075. 135555-7 Koppeling Ga5041

Makita Kenniscentrum


Bezoek het Makita Kenniscentrum voor o.a.
handige tips en de technologieën achter de machines

Laatst toegevoegd

DUP361ZN
2x18 V Snoeischaar
Nu gratis:
Gratis Accu 2019
Dealerlocator
Om Makita goed te laten functioneren, gebruiken wij cookies. Bekijk ons cookiebeleid en lees wat dit voor je betekent.
[sluiten]