Productdocumentatie "G3500R"

Explosietekening van: G3500R
Nr OnderdeelNr Naam
001. 3885438103 Ondersteuningsring
002. 3895166208 Veldwikkeling
003. 0011406250 Bout met ring
004. 3885400101 Achterdeksel
006. 3895939008 Label G3500R 50hz-220 volt
007. 0110060010 Bout
008. 3912900013 Draaddoorvoer
009. 0566000170 Beugel
010. 0023808000 Flensmoer
011. 0031006000 Ring
012. 0032006000 Veerring
013. 3895998508 Bout
014. 0152050010 Tapschroef
015. 3885510103 Beschermplaat
016. 3895053318 Anker
017. 3525820808 Kogellager 6203
018. 0031208000 Ring
019. 0032008000 Veerring
020. 3922510003 Doorvoerbout
021. 0011308200 Bout met ring
022. 3895410113 Voordeksel
023. 2276610103 Afdekkap
024. 0430440050 Tankdop
025. X641360010 Benzinefilter
026. 0145050040 Schroef
027. 0648000400 Benzinemeter
028. 0110060220 Bout
029. 2346910201 Benzinetank
030. 0031206000 Ring
031. 3895441111 Blokkeerplaat
032. 3913900013 Rubber ring (tank)
033. 3895939108 Label G5500R (start)
034. 3895939208 Label G5500R (stop)
036. 0110060220 Bout
037. 3913900013 Rubber ring (tank)
038. 0561170010 Slangklem
039. 0851110000 Rubber pijp
040. 0561170010 Slangklem
041. 3895609008 Buizenframe
042. 0011406160 Bout met ring
043. 3763910001 Schroef + Ring
044. 3897510001 Aardkabel
045. 0023808000 Flensmoer
046. 3773700011 Rubber montageblok
047. 0023808000 Flensmoer
048. 31C3500201 Rubber montageblok
049. 3895861308 Zijplaat compl.
051. 0110060080 Bout
052. 0561110020 Slangklem 11mm
052. 2343010101 Uitlaat
053. 0851060000 Benzineslang
054. 0561110020 Slangklem 11mm
055. 0533090020 Verbindingsmoer
056. 0642000330 O-Ring
057. 0642002311 Benzinekraan
058. 0642000220 Filter
059. 0642000230 Pakking
060. 0642001910 Kijkglas
061. 0642000250 Pakking fiber
062. 0521070042 Klemring
063. 0642000250 Pakking fiber
064. 0642000240 Bout
066. 3555750908 Doorvoer
068. 3895999008 Moer
069. 3205985508 Zekeringhouder
070. 0080210300 Zekering 10A
071. 3634570108 Contactbout (rood)(+)
072. 3634570008 Contactbout (zwart)(-)
074. 3888600101 Condensatorbeugel
075. 3895998908 Schroef + Ring
076. 3888600101 Condensatorbeugel
077. 0043504100 Schroef
078. 3894755108 Condensator
079. 3534580408 Diodeblok
080. 3535994908 Schroef + Ring
081. 3894565608 Stroomonderbreker 12A
083. 3534990408 Schroef
084. 911001-2 Schroef 3X6
085. 0031003000 Ring
086. 0032003000 Veerring
087. 0021703000 Moer
088. 0021703000 Moer
089. 3725995008 Borgring
090. 3564990708 Schroef
091. 0021703000 Moer
092. 0032003000 Veerring
093. 0031003000 Ring
094. 3894755108 Condensator
095. 3888600101 Condensatorbeugel
096. 0043504100 Schroef
097. 3888600101 Condensatorbeugel
098. 3914790201 Voltmeter AC
099. 3895751508 Doorvoer 30x0-17x2mm
100. 3555750908 Doorvoer
101. 3534990208 Moer
102. 3534990308 Ring
103. 3320005008 Veerring
104. 3534990108 Vleugelmoer
105. 3884574608 Kontactdoos
106. 0043103150 Schroef
107. 3884574608 Kontactdoos
108. 0043103150 Schroef
109. 0110080010 Bout M8X40
110. 2341310203 Cilinderkop
111. 2341500121 Cilinderkoppakking
112. 2271420203 Klepgeleider
113. 2341010121 Carterhuis
114. 0440300030 Oliekeerring
115. 0105080290 Tapeind uitlaat
116. 0105060191 Tapeind voor carburateur
117. 0023808000 Flensmoer
118. 0401140030 Carterplug
119. 0211140020 Pakking
120. 0310060020 Paspen
121. 0600300020 Kogellager 6206
122. 2341600103 Carterpakking
123. 2341100101 Carterdeksel
124. 2696360103 Peilstok
125. 0213160020 Pakking oliepeilstok
126. 0440300030 Oliekeerring
127. 0011408280 Bout met ring
128. 2344500101 Regulateurtandwiel
129. 2054190103 Regulateurmof
130. 2341600703 Pakking ontluchtplaat
131. 2341440101 Ontluchtingsplaat
132. 2341600613 Pakking nokplaat
133. 2341430211 Nokplaat
134. 0110060020 Flensbout M6X1.0X14DX12L
135. 0851080000 Rubber pijp
136. 0565160010 Borgring
137. 2342330103 Zuigerpen
138. 0021818000 Moer
139. 0032018000 Veerring
140. 2342350107 Zuigerveer set
141. 2342340103 Zuiger
142. 0565160010 Borgring
143. 2342250100 Drijfstang
144. 0323030010 Inlegspie
145. 2342070211 KRUKAS G3500-3501R A
147. 0230300170 Afstandhouder 0.6mm
148. 2342250100 Drijfstang
149. 2342310103 Olieschraper
150. 2342320103 Borgplaat
151. 2342300103 Drijfstangbout
153. 0110060020 Flensbout M6X1.0X14DX12L
154. 0110060010 Bout
155. 2343530101 Uitlaatsteun
156. 0021908000 Moer
157. 2343370103 Borgplaat
158. 2273360103 Klepveer
159. 2343520221 Uitlaatpakking
160. 0110060010 Bout
161. 2343420101 Uitlaatkap
162. 2343350103 Uitlaatklep
163. 2343340103 Inlaatklep
164. 2343190100 Nokkenas
165. 2343330103 Klepstoter
166. 2343590103 Pakking
167. 2343290103 Tussenstuk
168. 2343590203 Inlaatpakking
169. 2343600308 Pakking filter
170. 2343650101 Borgring filter
171. 0011006120 Bout met ring
172. 2343260707 Luchtfilter
173. 2203273008 Label
174. 0032006000 Veerring
175. 0021706000 Moer
176. 2343262410 Luchtfilter cpl
177. 0110060030 Bout M6x1.0x14Dx14L
178. 2274350101 Aanslagplaat
179. 2274500203 Veerring
180. 2344331001 Toerenregeling
181. 2204800113 Veer
182. 0043106550 Schroef
183. 2344250213 Trekveer
184. 2344280113 Veer voor stang
185. 2344270101 Regulateurstang
186. 0186060020 Moer
187. 2344230111 Regulatorhefboom
188. 0011406250 Bout met ring
189. 2344220103 Regulateurpen
190. 0031306000 Borgring
192. 0110060020 Flensbout M6X1.0X14DX12L
194. 2345280113 Cilinderdekplaat
196. 0110060020 Flensbout M6X1.0X14DX12L
197. 2345156506 Vliegwielhuis
198. 0110060020 Flensbout M6X1.0X14DX12L
199. 0110060010 Bout
200. 2345022110 Startinrichting compleet
201. 2535011508 Start spiraalveer
202. 2275013508 Drukveer
203. 1615012508 Pal
204. 1615015008 Palgeleider
205. 2275015208 Vastzetschroef
206. 2345014608 Startpulley
207. 0110060030 Bout M6x1.0x14Dx14L
208. 2275013108 Frictieveer
209. 1615012508 Pal
210. 2275013508 Drukveer
211. 2345012018 Koordhaspel
212. 2075011008 Startkoord 6.0mmx150cm
213. 2065010108 Startgreep
214. 2096235108 Schroef
215. 2346254108 Gasklep
216. 2346253008 Gasstang
217. 1286242008 Sproeier
218. 2376245108 Schroef
219. 2346252508 Chokeklep
220. 2346252008 Chokehandel
221. 2346255008 Ring
222. 2266255008 Ring
223. 2346231410 Carburateur
224. 2146251508 Vlotterpen
225. 2246231218 Naaldklep
226. 2066244608 Veer
227. 2096230508 Mengselschroef
228. 2246245208 Schroef
229. 2066244608 Veer
230. 2346244008 Sproeier
231. 2346242508 Sproeierbuis
232. 2346240108 Hoofdsproeier
233. 2066254008 Pakking
234. 2346250608 Vlotter
235. 2246255208 Vlotterkamer
236. 2076234508 Ring
237. 1296235108 Bout
238. 0150040010 Tapschroef
239. 0669900217 Stopschakelaar
240. 0566030010 Beugel v stop
241. 2147320401 Draad 4
242. 0011706250 Bout met ring
243. 2347012131 Ontsteking
244. 2147900201 Klembeugel
245. 0655000110 Bougiedop
246. 0650140420 Bougie BPR6HS
247. 2347020101 Vliegwiel
248. 2267550103 Doorvoer
249. 2147312201 Draad 22
250. 31101601KS Oliebeveiliging sens.
251. 0043606100 Schroef
252. 2347650101 Beugel
253. 0011008160 Bout met ring
254. 2077500101 Klembeugel
255. 2077500101 Klembeugel
256. 0213160020 Pakking oliepeilstok
257. 2347620103 Verbinding

Makita Kenniscentrum


Bezoek het Makita Kenniscentrum voor o.a.
handige tips en de technologieën achter de machines

Laatst toegevoegd

DFS452ZJ
18 V Schroevendraaier
Nu gratis:
Gratis Accu 2019
Dealerlocator
Om Makita goed te laten functioneren, gebruiken wij cookies. Bekijk ons cookiebeleid en lees wat dit voor je betekent.
[sluiten]