Productdocumentatie "G2800RI"

Explosietekening van: G2800R
Nr OnderdeelNr Naam
001. 31B5102101 Deksel (FRONT)
002. 0011408200 Bout met ring
003. 31E5100001 Anker
004. 3535820808 Kogellager 6203ZZ
005. 3805437408 Diode
006. 31E5300001 Doorvoerbout
007. 31B5112201 Veldwikkeling
008. 31B5102201 Deksel (BACK)
009. 31B5102301 Veld Beschermring
010. 3912900013 Draaddoorvoer
011. 3665830508 Bout M6X110mm
012. 0032006000 Veerring
013. 0023808000 Flensmoer
014. 30G4910608 Label "aarde"
015. 31B3130101 Frame
016. 31B9320103 Label "model"
017. 3773700011 Rubber montageblok
018. 31C3500201 Rubber montageblok
019. 0023808000 Flensmoer
020. 31B6910101 Blokkerplaat
021. 0110060030 Bout M6x1.0x14Dx14L
022. 0021704000 Moer
023. 0032004000 Veerring
024. 3905441601 Aardkabel
025. 3763910001 Schroef + Ring
026. 0732004860 Label "heet"
027. 30G4910608 Label "aarde"
028. 31B7212700 Controle unit cpl
029. 31B4210101 Kast tbv controle unit
030. 31B7750401 Condensator
031. 30G4760508 Montagering cond.
032. 0043504100 Schroef
033. 3895998908 Schroef + Ring
034. 0021704000 Moer
035. 3914900303 Doorvoer
036. 3534580408 Diodeblok
037. 0150040070 Tapschroef
038. 0031004000 Ring
039. 0011406160 Bout met ring
040. 31B7205900 Controle paneel cpl
041. 31B7205001 Plaat tbv contr.pan.
042. 31B7300403 Circuit onderbreker
043. 31B7901103 Schroef m/ring
044. 3914790201 Voltmeter AC
045. 3884980108 Moer M3
046. 3584062108 Stopcontact RA m/klep
047. 0043103150 Schroef
048. 0032003000 Veerring
049. 0031003000 Ring
050. 0021703000 Moer
051. 31B7750501 Schakelaar
052. 3634570008 Contactbout (zwart)(-)
053. 3634570108 Contactbout (rood)(+)
054. 3205985508 Zekeringhouder
055. 31C7510303 Zekering 10A
056. 3534990108 Vleugelmoer
057. 3320005008 Veerring
058. 3534990308 Ring
059. 3725995008 Borgring
060. 3534990208 Moer
061. 3564990708 Schroef
062. 0732004490 Label "spanning"
063. 3534990408 Schroef
064. 31B3600501 Benzinetank
065. 0648000500 Benzinemeter
066. 0145050040 Schroef
067. 0430590011 Tankdop compl.
068. 0641540011 Benzinefilter
069. 3913900013 Rubber ring (tank)
070. 0110060220 Bout
071. 0642008400 Benzinekraan
072. 0642004220 Filter tbv benz.kr.
073. 0642006410 Pakking tbv benz.kr.
074. 0642007810 Kijkglas benzine
075. 0642004260 Moer tbv Benz. Kr.
076. 2436650608 Pakking benz.kr.
077. 0642004790 Schroef
078. 2696260301 Benzineslang
079. 2696800203 Rubber slang
080. 0561110020 Slangklem 11mm
081. 0732004510 Label "brandstof"
082. 0732004520 Label "olie"
083. 31B8410403 Label "94 decib."
084. 31B8215103 Label "spec"
085. 31B1100111 Uitlaat
086. 31B1200101 Afdekkap uitlaat
087. 31B1300103 Bodemplaat uitlaat
088. 31B6112501 Montageplaat uitlaat
089. 2693520101 Uitlaatpakking
090. 0170080030 Moer
091. 0011508200 Bout m/revet
092. 0011106100 Bout m/revet
093. 2691010121 Krukashuis
094. 0440250070 Oliekeerring
095. 211359-2 Kogellager 6205
096. 0310060020 Paspen
097. 0440080010 Keerring
098. 0401140030 Carterplug
099. 0211140020 Pakking
100. 2531101301 Krukaslagerdeksel
101. 0440250160 Oliekeerring
102. 211359-2 Kogellager 6205
103. 2274500301 Regulateurtandwiel
104. 2054190103 Regulateurmof
105. 2696360103 Peilstok
106. 0213160020 Pakking oliepeilstok
107. 2691600103 Karterpakking
108. 0130060040 Bout
109. 2691300121 Cilinderkop
110. 2371420203 Klepgeleider
111. 2771601001 Kleppakking
112. 0105080290 Tapeind uitlaat
113. 0105060131 Tapeind
114. 0013906600 Tapeind
115. 2531500123 Koppakking
116. 0110080100 Bout
117. 2691550303 Kleppendeksel
118. 2691600403 Kleppenhuis pakking
119. 0310060020 Paspen
120. 0110060020 Flensbout M6X1.0X14DX12L
121. 2531430111 Ontluchtingskap
122. 2531440111 Ontluchtingsplaat
123. 2531600633 Pakking ontl.kap
124. 0851080000 Rubber pijp
125. 0023808000 Flensmoer
126. 0110060030 Bout M6x1.0x14Dx14L
127. 2532070101 Krukas
128. 0230250110 Afstandhouder 0,6
129. 0230250120 Afstandhouder 0,8
130. 0230250130 Afstandhouder 1.0mm
131. 0021814000 Moer
132. 0032014000 Veerring
133. 0323030010 Inlegspie
134. 2532250120 Drijfstang
135. 2512300103 Bout tbv aandrijfst.
136. 2692330103 Zuigerpen
137. 26923401H7 Zuiger std.
138. 2692340203 Zuiger ov.siz.0.25mm
139. 2692340303 Zuiger ov.siz.0.50mm
140. 2532350127 Zuigerveerset std.
141. 2532350227 Zuigerveerset 0.25
142. 2532350327 Zuigerveerset 0.50
143. 0565160010 Borgring
144. 2533170111 Nokkenas
145. 2273640113 Vrijloopplaat
146. 2273870103 Retourveer
147. 2273860123 Pin
148. 0031522000 Borgring
149. 0051904100 Veerpen
150. 2393330113 Klepstoter
151. 2693340103 Inlaatklep
152. 2693350103 Uitlaatklep
153. 2533360103 Kleppenveer
154. 2693370103 Retourveer
155. 13210KA031 Tegenklep
156. 2693530103 Stoterstang
157. 2693600103 Tuimelaar
158. 2693580103 Bout tbv tuimelaar
159. 0170060090 Moer
160. 2693650103 Geleideplaat
161. 2533300111 Luchtinlaat
162. 0105060230 Tapeind
163. 2533261420 Luchtfilter cpl
164. 2363263008 Luchtfilterpakking
165. 2533260107 Luchtfilter
166. 2073269008 Doorvoer
167. 2533290103 Tussenstuk
168. 2533590103 Pakkingset
169. 2823590103 Pakkingset
170. 0110060130 Bout m/revet
171. 2363590303 Pakkingset
172. 0023806000 Moer M/Revet
173. 2694390101 Knop
174. 2263921200 Moer M/Revet
175. 2534230123 Regulateurhefboom
176. 2274220103 Regulateurpen
177. 0031306000 Borgring
178. 2534250233 Regulateur veer
179. 2534270101 Regulateur stang
180. 2534280103 Veer tbv regulateur
181. 2274331013 Toerenregelaar
182. 0043106300 Schroef
183. 2374500423 Veer tbv stang
184. 0011406300 Bout m/revet
185. 0186060020 Moer
186. 0031108000 Ring
187. 0011306120 Bout 6X12
188. 2535129101 Vliegwielhuis
189. 0732005000 Label "Makita"
190. 0110060020 Flensbout M6X1.0X14DX12L
191. 2535270203 Karterkap
192. 2695020120 Startinrichting compleet
193. 2705011508 Start veer
194. 2695012008 Koordhaspel
195. 2695011208 Startkoord
196. 2615010008 Starter greep
197. 2705012508 Borgpal
198. 2275013108 Frictieveer
199. 2695014518 Startpulley
200. 2705026108 Borgpal geleider
201. 2275015208 Vastzetschroef
202. 0110060010 Bout
203. 0110060030 Bout M6x1.0x14Dx14L
204. 2536235710 Carburateur
205. 2206253608 Gasklep
206. 2376245108 Schroef
207. 2366252808 Chokeklep
208. 2376245108 Schroef
209. 2146242208 Sproeier
210. 2376243508 Afstelschroef
211. 2536252008 Chokehandel
212. 2346255008 Ring
213. 2536253008 As
214. 2366245108 Bout
215. 2266255008 Ring
216. 1616235208 Naaldklep
217. 2366251008 Vlotterpen
218. 2366255108 Vlotterkamer
219. 2366245008 Pakking
220. 2366254008 Pakking
221. 2366250508 Vlotter
222. 2386244008 Hoofdpijp
223. 2366240008 Hoofdsproeier
224. 2466243508 Afstelschroef
225. 2096244508 Veer
226. 2366244508 Veer
227. 2356242508 Geleidebus
228. 2426232308 Schroef
229. 2697933001 Vliegwiel
230. 2697943011 Ontsteking cpl
231. 0650140150 Bougie BR6HS
232. 0655000140 Bougiedop
233. 0659000010 Contact plug
234. 0566000190 Klembeugel
235. 0011406250 Bout met ring
236. 0566120050 Beugel
237. 0011008160 Bout met ring
238. KS31101001 Oliesensor
239. 2547310401 Kabel 4 cpl
240. 0566000250 Beugel
241. 2531750113 Montageplaat
242. 266646-4 Schroef M5x10mm

Makita Kenniscentrum


Bezoek het Makita Kenniscentrum voor o.a.
handige tips en de technologieën achter de machines

Laatst toegevoegd

DTD155RTJ
18 V Slagschroevendraaier
Nu gratis:
Gratis Accu 2019
Dealerlocator
Om Makita goed te laten functioneren, gebruiken wij cookies. Bekijk ons cookiebeleid en lees wat dit voor je betekent.
[sluiten]