Productdocumentatie "G2400R"

Explosietekening van: G2400R
Nr OnderdeelNr Naam
001. 3885938708 Label G2400R 50HZ-220 volt
002. 0110060010 Bout
003. 3885500113 Afdekschild
004. 0011406250 Bout met ring
005. 3885400101 Achterdeksel
006. 3885165908 Veldwikkeling
007. 0031006000 Ring
008. 0032006000 Veerring
009. 3885998408 Bout
010. 3885438103 Ondersteuningsring
011. 3535430108 Connector
012. 3534720108 Connector
013. 3535430108 Connector
014. 3534720108 Connector
015. 0566000170 Beugel
016. 0023808000 Flensmoer
017. 3912900013 Draaddoorvoer
018. 0152050010 Tapschroef
019. 3885510103 Beschermplaat
020. 3885053208 Anker
021. 3535820808 Kogellager 6203ZZ
022. 0031208000 Ring
023. 0032008000 Veerring
024. 3655800608 Doorvoerbout
025. 0011308200 Bout met ring
026. 3885410113 Voordeksel
027. 0145050040 Schroef
028. 0648000200 Benzinemeter
029. 2276141811 Benzinetank
030. X641360010 Benzinefilter
031. 0430440050 Tankdop
032. 2276610103 Afdekkap
033. 3779250003 Label "veiligheid" G2400R
034. 0110060220 Bout
035. 3913900013 Rubber ring (tank)
036. 0561170010 Slangklem
037. 0851110000 Rubber pijp
038. 0561170010 Slangklem
039. 3895939208 Label G5500R (stop)
040. 0031206000 Ring
041. 3895939108 Label G5500R (start)
042. 3885441011 Blokkeerplaat
043. 3887110101 Buizenframe
044. 0011406160 Bout met ring
045. 3763910001 Schroef + Ring
046. 3897510001 Aardkabel
047. 0023808000 Flensmoer
048. 3773700011 Rubber montageblok
049. 0200080030 Ring
050. 31C3500201 Rubber montageblok
051. 0023808000 Flensmoer
052. 3887200001 Zijplaat compl.
053. 3889100313 Label G2400R
054. 0110060080 Bout
055. 0533090020 Verbindingsmoer
056. 0642000330 O-Ring
057. 0561100030 Slangklem
058. 0851040000 Benzineslang 4.5X11X160mm
059. 0561100030 Slangklem
060. 0642002311 Benzinekraan
061. 0642000220 Filter
062. 0642000230 Pakking
063. 0642001910 Kijkglas
064. 3535994908 Schroef + Ring
065. 3534580408 Diodeblok
066. 0642000250 Pakking fiber
067. 0521060110 Klemring
068. 0642000250 Pakking fiber
069. 0642000240 Bout
070. 3555750908 Doorvoer
071. 3884001108 Controlekast
072. 3895999008 Moer
074. 3888600101 Condensatorbeugel
075. 3895998908 Schroef + Ring
076. 3888600101 Condensatorbeugel
077. 0043504100 Schroef
078. 3884755008 Condensator
079. 3514562408 Stroomonderbreker
080. 0021703000 Moer
081. 0031003000 Ring
082. 0021703000 Moer
083. 3725995008 Borgring
084. 3564990708 Schroef
085. 0021703000 Moer
086. 0031003000 Ring
088. 3534990408 Schroef
089. 911001-2 Schroef 3X6
090. 3584062108 Stopcontact RA m/klep
091. 0043603120 Schroef
092. 3914790201 Voltmeter AC
093. 3555750908 Doorvoer
094. 3534990208 Moer
095. 3534990108 Vleugelmoer
096. 3320005008 Veerring
097. 3534990308 Ring
098. 3205985508 Zekeringhouder
099. 3634570108 Contactbout (rood)(+)
100. 0080210300 Zekering 10A
101. 3634570008 Contactbout (zwart)(-)
102. 0043603120 Schroef
103. 3584062108 Stopcontact RA m/klep
104. 0650140150 Bougie BR6HS
105. 2271310113 Cilinderkop
106. 2271420203 Klepgeleider
107. 0105080250 Tapeind
108. 2279900117 Pakking set
109. 0021908000 Moer
110. 0105060120 Tapeind
111. 2823590103 Pakkingset
112. 2273290113 Isolator
113. 2273590403 Pakking "2"
114. 0023808000 Flensmoer
115. 0851080000 Rubber pijp
116. 0110060020 Flensbout M6X1.0X14DX12L
117. 2271430101 Nokplaat
118. 2271600603 Pakking
119. 2271440101 Ontluchtingsplaat
120. 2271600703 Pakking
121. 0401140030 Carterplug
122. 0211140020 Pakking
123. 0110080010 Bout M8X40
124. 2271500111 Cilinderkoppakking
125. 0310060020 Paspen
126. 0440250150 Oliekeerring
127. 211359-2 Kogellager 6205
128. 2271010121 Carterhuis
129. 211359-2 Kogellager 6205
130. 2271600103 Carterpakking
131. 2271100601 Carterdeksel
132. 2696360103 Peilstok
133. 0213160020 Pakking oliepeilstok
134. 0440250160 Oliekeerring
135. 0130060040 Bout
137. 2273350113 Uitlaatklep
138. 2273360103 Klepveer
139. 2273370103 Borgplaat
140. 2273330103 Klepstoter
141. 2273170211 Nokkenas
142. 2054190103 Regulateurmof
143. 2274500301 Regulateurtandwiel
144. 2273330103 Klepstoter
145. 2273370103 Borgplaat
146. 2273360103 Klepveer
147. 2273340103 Inlaatklep
148. 0565140010 Borgring
149. 2822330103 Zuigerpen
150. 0021814000 Moer
151. 0032014000 Veerring
152. 0323030010 Inlegspie
153. 2272250110 Drijfstang cpl
154. 2272310103 Olieschraper
155. 2272320103 Borgplaat
156. 2272300103 Drijfstangbout
157. 2822350107 Zuigerveer set
157A. 2272351207 Zuigerveer set (0,25)
157B. 2272350307 Zuigerveer set (0,50)
158. 28223411H3 Zuiger
158A. 2822340203 Zuiger (0,25mm)
158B. 2822340303 Zuiger (0,50mm)
159. 0565140010 Borgring
160. 2272250110 Drijfstang cpl
161. 2272070251 Krukas
162. 0230250110 Afstandhouder 0,6
162A. 0230250120 Afstandhouder 0,8
162B. 0230250130 Afstandhouder 1.0mm
163. 0110060030 Bout M6x1.0x14Dx14L
164. 2274350101 Aanslagplaat
165. 2274500203 Veerring
166. 2274330101 Toerenregeling
167. 2204800113 Veer
168. 0043106500 Schroef
169. 2274250213 Regulateurveer
170. 2274280103 Veer voor stang
171. 2274270101 Regulateurstang
172. 0186060020 Moer
173. 2274230101 Regulateurhefboom
174. 0011406250 Bout met ring
175. 2274220103 Regulateurpen
176. 0031306000 Borgring
177. 0732004270 Label "Makita" G2400R
178. 0110060020 Flensbout M6X1.0X14DX12L
179. 2275167301 Vliegwielhuis
180. 0732003550 Label "stop" G2400R
181. 0669900217 Stopschakelaar
182. 0150040010 Tapschroef
183. 2267510103 Montageklem
184. 2077310221 Stopkabel
185. 2275280203 Cilinderdekplaat
186. 0110060020 Flensbout M6X1.0X14DX12L
187. 2275260103 Cilinderschot
188. 0110060010 Bout
189. 2273421021 Uitlaatkap
190. 0110060010 Bout
191. 2273020401 Uitlaat
192. 0110060020 Flensbout M6X1.0X14DX12L
193. 2273700101 Uitlaatsteun
194. 0110060010 Bout
195. 2376245108 Schroef
196. 2266252508 Chokeklep
197. 2276255008 Afdichting
198. 2266255108 Ring
199. 2266255008 Ring
200. 2096244608 Veer
201. 2096235308 Stalen kogel
202. 2276240008 Hoofdsproeier
203. 2146251508 Vlotterpen
204. 2266252018 Chokehandel
205. 2096242008 Sproeier
206. 1506235608 Schroef
207. 2206253508 Smoorklep
208. 2266253008 Gasstang
209. 2096244508 Veer
210. 2096235208 Schroef
211. 2276230410 Carburateur
212. 2266250208 Naaldklep
213. 2146254008 Pakking
214. 2266250608 Vlotter
215. 2276255808 Vlotterkamer
216. 2146245008 Pakking
217. 2276245108 Bout
218. 2276230410 Carburateur
219. 2273600313 Luchtfilterpakking
220. 2273650101 Sluitring
221. 0011006120 Bout met ring
222. 2273261007 Luchtfilter element
223. 1063273808 Label "luchtfilter" G2400R
224. 0032006000 Veerring
225. 0021706000 Moer
226. 2273261300 LUCHTFILTERHUIS+FILTER G2400 A
227. 2147900201 Klembeugel
228. 0655000110 Bougiedop
229. 2267024508 Doorvoer
230. 2277943051 Ontsteking
231. 0110060121 Bout
232. 2277923001 Vliegwiel
233. 0110060010 Bout
234. 2275081120 Startinrichting compleet
235. 2155051508 Startveer
236. 2275012308 Koordhaspel
237. 2275013508 Drukveer
238. 2275012608 Pal
239. 2275013108 Frictieveer
240. 2275014008 Palgeleider
241. 2275015208 Vastzetschroef
242. 2275014918 Startpulley
243. 2275012608 Pal
244. 2275013508 Drukveer
245. 2075011008 Startkoord 6.0mmx150cm
246. 2275010008 Startkoordknop
247. 2275015008 Startknopkap
248. 0110060010 Bout
249. 2067550101 Klembeugel
250. 2147312201 Draad 22
251. 0031006000 Ring
252. 2147900601 Beugel
253. 2067550101 Klembeugel
254. 0031006000 Ring
255. 2271750103 Sensorafdekplaat
256. 0031006000 Ring
257. 266645-6 Schroef M4x8mm
258A. 31101501KS Oliebeveiliging sensor
258B. 2277310701 Kabel tbv oliesensor
258C. 0566000250 Beugel
259. 2277310701 Kabel tbv oliesensor
260. 0566000250 Beugel

Makita Kenniscentrum


Bezoek het Makita Kenniscentrum voor o.a.
handige tips en de technologieën achter de machines

Laatst toegevoegd

HP331DSAE
10,8 V Klopboor-/schroefmachine
Nu gratis:
Gratis Accu 2019
Dealerlocator
Om Makita goed te laten functioneren, gebruiken wij cookies. Bekijk ons cookiebeleid en lees wat dit voor je betekent.
[sluiten]