Productdocumentatie "G1700I"

Explosietekening van: G1700I
Nr OnderdeelNr Naam
001. 2841010301 Carterhuis
002. 2371420203 Klepgeleider
003. 2771601001 Kleppakking
004. 0440200070 Oliekeerring 20x32x6
005. 0600200140 Kogellager
006. 0310060020 Paspen
007. 0105060420 Tapeind
008. 0440060020 Oliekeerring 6x10x2,5
009. 0401140030 Carterplug
010. 0211140020 Pakking
011. 20F1120131 Krukaslagerdeksel
012. 2301710203 Plug, rubber
013. 0600200140 Kogellager
014. 2844500301 Regulateurtandwiel
015. 2054190103 Regulateurmof
016. 2306360111 Oliepeilstok
017. 424100-6 O-Ring tbv oliepeilstok
018. 2841600303 Karterpakking
019. 34K2090208 Flensbout
020. 20F1300321 Cilinderkop
021. 2841500113 Pakking, kop-
022. 0110080210 Flensbout
023. 0110080301 Flensbout
024. 2841550103 Kleppendeksel
025. 2841600703 Karterpakking
026. 2771501103 Pasbus 10,3x8,5x14
027. 0110060420 Flensbout
028. 2841430101 Ontluchtingskap
029. 2841440101 Ontluchtingskap
030. 2301600613 Pakking nokplaat
031. 2301600703 Pakking
032. 0110060020 Flensbout M6X1.0X14DX12L
033. 33K5831703 Spons, krukas-
034. 2849900217 Pakking set
035. 20F2060101 Krukas
036. 0053203101 Inlegspie
037. 0230200100 Afstandhouder 0,8
037A. 0230200110 Afstandhouder 1,0
037B. 0230200120 Afstandhouder 1,2
038. 0200150040 Ring
039. 0021814000 Moer
040. 2842250130 Drijfstang
041. 2842300103 Drijfstangbout
042. 2302330103 Zuigerpen
043. 28423401H3 Zuiger
043A. 28423402H3 Zuiger 0,25
043B. 28423403H3 Zuiger 0,50
044. 2742350107 Zuigerveer set standaard
044A. 2742350207 Zuigerveerset 0,25mm
044B. 2742350307 Zuigerveerset 0,50mm
045. 0565110010 Borgring
046. 2843170111 Nokkenas
047. 2273860123 Pin
048. 2843640103 Vrijloophaak
049. 0051904100 Veerpen
050. 961057-5 Borgring S-17
051. 2743870123 Retourveer
052. 2743330103 Klepstoter
053. 2743360103 Kleppenveer
054. 2743370203 Borgplaat
055. 20F3340103 Inlaatklep
056. 28433501H3 Uitlaatklep
057. 13210KA031 Tegenklep
058. 20F3530103 Stoterstang
059. 20F3600113 Tuimelaar
060. 2693580103 Bout tbv tuimelaar
061. 0170060090 Moer
062. 2743650103 Geleideplaat
063. 2843020120 Uitlaat
064. 2693760101 Vonkenvanger
065. 0150040060 Tapschroef M4x6L
066. 2303520401 Uitlaatpakking
067. 0180060030 Flensmoer
068. 0110080110 Flensbout M8x1,25x80L
069. 2843410113 Uitlaatpijp
070. 0011406160 Bout met ring
071. 2843263000 Luchtfilter cpl
072. 2273600413 Pakking
073. 2843263108 Luchtfilter
074. 2843290303 Tussenstuk
075. 2273590203 Inlaatpakking
076. 1573500103 Inlaatpakking
077. 0023806000 Moer M/Revet
078. 0110060180 Flensbout M6x18
079. 2843210103 Kanaal
080. 0851080000 Rubber pijp
081. 33K5831513 Spons
082. 33K5832113 Spons 2
083. 2844230503 Regulateurhefboom
084. 2304220103 Regulateurpen
087. 0031305000 Borgring
088. 0011406250 Bout met ring
089. 0186060020 Moer
091. 2844600303 Gashendel
092. 0110060010 Bout
095. 2845120103 Vliegwielhuis
096. 2845550103 Doorvoer
097. 0110080160 Flensbout
098. 0110080302 Flensbout
099. 2845360101 Cilinderschot
100. 0110060440 Flensbout
101. 0110080150 Flensbout M8x12
102. 2845420113 Waaier
103. 0566000260 Klem voor oliesensor
104. 2845022110 Startinrichting compleet
105. 2845022408 Start spiraalveer
106. 2845022208 Koordhaspel
107. 2845023308 Koord
108. 140884-5 Startergreep
109. 2845022308 Palinrichting
110. 2845022608 Frictieveer
111. 2845022708 Terugstelveer
112. 2845022518 Frictieplaat
113. 2845023108 Borgring C-type
114. 2845610103 Koordgeleider
115. 33K5300103 Steunplaat
116. 2845022908 Borgring E-type
117. 2845022808 Geleiding palinrichting
118. 0110060140 Bout M6x18
119. 34K4010203 Afdichtplaat
120. 2845120303 Afdichtspons B/H
121. 2845360623 Isolatiestrip B1
122. 2845360503 Afdichtrubber
123. 2846230230 Carburateur
124. 2846253508 Smoorklep
125. 2846245508 Schroef
126. 2846252508 Chokeklep
127. 2846245508 Schroef
128. 2846242008 Sproeier
129. 2846252008 Chokehandel
130. 2846253108 Gashandel pen
131. 2846235508 Bout
132. 2796250008 Naald
133. 2846251508 Pen
134. 2846255008 Vlotterkamer
135. 2516235008 Pakking
136. 2846254008 Kamerpakking
137. 2846250508 Vlotter
138. 2846240008 Hoofdsproeier
139. 2846245608 Schroef
140. 2846244508 Chokeveer
141. 2846256508 Rubberslang
142. 2516266108 Schroef
143. 2516255908 Pasbus
144. 2846235308 Stelschroef
145. 2796244508 Stelschroefveer
146. 2846256108 Binnenbus
147. 2846231508 Veer (gasnaald)
148. 2846245108 O-ring
149. 2846245008 O-ring
151. 2846257008 Clip tbv draad
152. 2846256618 Rubberslang
153. 2846258008 Motor
154. 2846257608 Steun tbv motor
155. 2846245808 Schroef
156. 2846245708 Schroef
157. 2846255508 Hendel (verbinding)
158. 2846244608 Veer
159. 2846257508 Beugel
160. 2846245708 Schroef
161. 2847935031 Vliegwiel
162. 2847953001 Ontsteking
163. 2847954001 Impulsie spoel
165. 2847956101 Beugel tbv ontsteking
167. 0023808000 Flensmoer
168. 0110060010 Bout
169. 0650140380 Bougie BMR4A
171. 2847550103 Plug tbv doorvoer
172. 2847958103 Harnas tbv impulsiespoel
173. 34K2110103 Harnas tbv motor
174. 2307630111 Oliebeveiliging
176. 2307580103 Houder tbv sensor
177. 0043506100 Schroef & ring
179. 2267510103 Montageklem
180. 34K2105101 Veldwikkeling
181. 34K2090208 Flensbout
182. 34K2006101 Anker
184. 0010406120 Flensbout
187. 34K2090108 Achterplaat
188. 34K2090208 Flensbout
191A. KU51200401 Ondulatorunit
191B. KU51203401 Ondulatorunit
193. 0110060140 Bout M6x18
194. 34K2090308 Gelijkrichter
195. 34K2090408 Schroef
196. 34K4190203 Aardekabel
197. 34K2090608 Klem
198. 34K2090508 Schroef
199. 34K2090708 Bundelband
200. 33K3710103 Frame voor (r)
201. 33K3720103 Frame voor (l)
202. 33K3730103 Frame achter (r)
203. 33K3740103 Frame achter (l)
204. 33K5841303 Spons tbv frame achter
205. 34K3060123 Basisplaat, inv
206. 33K5831003 Spons tbv basisplaat
207. 33K5831103 Spons tbv basisplaat
208. 33K5832003 Spons tbv basisplaat
209. 0011408200 Bout met ring
210. 33K3010101 Montagebasis
211. 0023806000 Moer M/Revet
212. 0110060020 Flensbout M6X1.0X14DX12L
213. 33K3800103 Moer
214. 33K3800503 Doorvoer (frame achter)
215. 33K3760103 Achterplaat
216. 33K3610101 Bevestigingselement
217. 0110060180 Flensbout M6x18
218. 0140050100 Schroef
219. 34K4802130 Bedieningspaneel
220. 33K4010113 Voorpaneel
221. 33K4890203 Folie
222. 33B4000708 Schakelaar
223. 34K4181303 Schakelaarkap
224. 3584062108 Stopcontact RA m/klep
225. 0043603120 Schroef
226. 0021703000 Moer
228. 33K4070923 Plaat tbv folie
229. 0131040060 Schroef en ring
230. KD31100111 LED-indicator
231. 0150030020 Tapschroef
232. 33K4181103 Ontstekingsschakelaar
233. 33K4201003 Draaiknop
234. 33K4207103 Bal tbv draaiknop
235. 33K4207403 Veer tbv draaiknop
236. 33K4202003 Chokeschijf
237. 33K4203023 Chokeplaat
238. 33K4204003 Plaat tbv draad
239. 0150040070 Tapschroef
240. 33K4181408 Schroef M3x16
242. 33K4205011 Roldraad
243. 33K4208003 Choke
244. 0110060010 Bout
245. 3524562008 Circuit onderbreker DC 10A
247. 0131030010 Schroef en ring
248. 33K4181703 Kap stroomverbreker
249. 33K4209001 Poolklem -zwart/rood-
250. 3634570108 Contactbout (rood)(+)
251. 3634570008 Contactbout (zwart)(-)
252. 34K4181713 Harnas tbv paneel
253. 34K4181503 Harnas bedrading
254. 34K4181613 Harnas DC uitgang
255. 33K4206021 Chokekabel
256. 0563000020 Kabelbinder
257. 33K5841103 Afdichtspons F
258. 34K9210613 Label (voor)
260. 34K4188303 Folie omkeerder
261. 0732004490 Label "spanning"
262. 33K5020103 Achterplaat
263. 0131060030 Schroef en ring
264. 33K5020501 Moer
265. 33K5831813 Spons 1, achterplaat-
266. 33K5831913 Spons 2, achterplaat-
267. 33K5130221 Behuizing L
268. 33K5131101 Zijpaneel L
269. 33K5140113 Behuizing R
270. 33K5141101 Zijpaneel R
271. 0043606250 Schroef & ring
272. 911333-7 Schroef 6x20
273. 33K5050103 Bout
274. 33K5050103 Bout
275. 33K5830103 Spons behuizing L
276. 33K5830703 Spons behuizing L 5
277. 33K5830513 Spons behuizing L 3
278. 33K5830403 Spons behuizing L 2
279. 33K5830803 Spons behuizing L 6
280. 33K5830903 Spons behuizing L 7
281. 33K5840803 Spons behuizing R 6
282. 33K5840903 Spons behuizing R 7
283. 33K5830603 Spons behuizing L 4
284. 33K5830203 Spons paneel L
285. 33K5830303 Afdichtspons L
286. 33K5840103 Spons behuizing R
287. 33K5840603 Spons behuizing R 4
288. 33K5840903 Spons behuizing R 7
289. 33K5840803 Spons behuizing R 6
290. 33K5840703 Spons behuizing R 5
291. 33K5840403 Spons behuizing R 2
292. 33K5840513 Spons behuizing R 3
293. 33K5840203 Spons paneel R
294. 33K5840303 Afdichtspons R
295. 33K5841003 Afdichtspons R 2
296. 33K5510113 Deksel tankdop
297. 0031306000 Borgring
298. 0150040010 Tapschroef
299. 33K5300203 Revet tbv schroef
300. 34K9210523 Label (model) L
301. 34K9210423 Label (model) R
302. 34K9160833 Label "G1700I"
304. 0732004520 Label "olie"
305. 0732004510 Label "brandstof"
306. 0732004500 Label
307. 34K9211013 Label e-con
308. 33K6110132 Benzinetank
309. 33K6501000 Tank dop
310. 33K61201J1 Benzinefilter
311. 33K6300110 Benzinekraan
312. 33K6140201 Brandstofzeef
313. 0043605120 Schroef 5x12
314. 0021805000 Moer M5
315. 33K6225003 Rubber slang
316. 0561130010 Slangklem 13mm
317. 33K6410103 Opzetstuk tank
318. 33K6400113 Halsrubber tbv brandstoftank
319. 33K6420103 Halsrubber 2
320. 33K6300203 Beugel, benzinekraan-
321. 0110060030 Bout M6x1.0x14Dx14L
322. 0021706000 Moer
323. 33K5841213 Spons tbv tank
324. 33K6220100 Benzinepomp
325. 0851060000 Benzineslang
326. 0851060000 Benzineslang
327. 0561110020 Slangklem 11mm
328. 0150060020 Tapschroef
329. 0100080420 Bout
330. 0200080210 Ring
331. 2843290401 Montageplaatset
332. 2774670103 Chokepakking
334. 2845360303 Cilinderschot (E/G)
335. 2845360903 Montageplaat afdichtspons 2
336. 2845361003 Montageplaat afdichtspons 3
337. 33K5832303 Spons tussenstuk
338. 2845360803 Tussenstuk afdichtspons
339. 0850930000 Rubberslang
340. 0850930000 Rubberslang
341. 0850930000 Rubberslang
342. 2846710103 Y-verbindings
343. 0569000020 Knipsluitring
345. 34K9510203 Label (voor) 2
346. 33K5832203 Spons 3, achterplaat-
347. 33K5832403 Spons 4, achterplaat-
348. 0131040091 Schroef en ring
349. 0180040000 Flensmoer
350. 0732005370 Label "91DB"
351. 0561100030 Slangklem
392. 34K2091008 Geluidsfilter

Makita Kenniscentrum


Bezoek het Makita Kenniscentrum voor o.a.
handige tips en de technologieën achter de machines

Laatst toegevoegd

DUB362Z
2x18 V Bladblazer
Nu gratis:
Gratis Accu 2019
Dealerlocator
Om Makita goed te laten functioneren, gebruiken wij cookies. Bekijk ons cookiebeleid en lees wat dit voor je betekent.
[sluiten]