Productdocumentatie "EVH2000"

Explosietekening van: EVH2000
Nr OnderdeelNr Naam
001. 6908502400 Leiding, Kabel-
002. 0630039751 Controlekabel
003. 0043604203 Schroef M4X20 P
004. 0662009650 STOPSCHAKELAAR
005. 6906507500 Plaat, Schakel-
006. 0170049990 Moer M4
007. 6906503600 Kabel
008. 0140059310 Schroef M5X14 (W)
009. 0023704000 Flensmoer M4
010. 0023705000 Flensmoer M5
011. 6906505500 Plaat Tbv Schakelhendel
012. 6945002000 Hendel
013. 0213189970 Pakking
014. 6986502100 Verbinder
015. 6974007000 Zuigkorf Sp252.4R
016. 6904503601 Filtreertank
017. 6954015000 Dop
018. 6909070000 Draagriem
019. 6904017000 Tank Compleet
020. 5929505400 Label
021. 6909539700 Label Waarschuwing
022. 6909538900 Label Tank
023. 6908502602 Leiding, Kabel-
024. 0851289950 Slang
025. 0561149980 Klem
026. 6908502501 Leiding, Kabel-
027. 0851389980 Slang
028. 0561159960 Klem
029. 6974500600 Moer
030. 6906504300 Demper Evh2000 P
031. 0023706000 Flensmoer P
032. 0011005400 Bout M5X40
033. 0031205000 Ring A
034. 6906507301 Plaat
035. 6901504301 Bout
036. 0023704000 Flensmoer M4
037. 0561159970 Klem
038. 0043604203 Schroef M4X20 P
039. 6904507500 Haak, Draagriem Nb351/414
040. 453615-6 Dop,- Afsluit Rs-H2515 A
041. 6904500300 Pakking Rs-H2515
042. 6904507400 Bescherming
043. 0031205000 Ring A
044. 0140059980 Schroef M5X10
045. MS10266100 Kniestuk
046. MS10846000 Bougie
047. MS01417500 O-RING P
048. MS10055400 Pijp
049. MS12183200 Carterhuis
050. MS08123800 Moer M5
051. MS10268300 Keerring (Olie) P
052. MS10619000 HULS
053. MS11225200 Pakking, Afdichtingsring- P
054. MR00102358 Houder, Afdichtingsring- A
055. MS01397700 O-Ring Evh2000 P
056. MS04342600 Zuigklep
057. MR00100441 Pakking Sp252.4 A
058. MS02335700 Hals Tbv Zuigklep
059. MS02202300 Stopper Tbv Zuigklep
060. MS01584800 Borgring M5
061. MS11835700 Bout M55X45X22
062. MR00103130 Cilinderpijp Sp252.4 A
063. MS02317200 O-Ring Sp252.4 P
064. MS11801800 Klepstoel
065. MS10357500 O-Ring P
066. MS04372300 Klep
067. MS04336000 Ontstekingsveer
068. MS01398300 O-RING P
069. MS10312800 Cilinderkop
070. MS12195600 Schroef M5X32 (W,Sw)
071. XMR0121179 Verbindingsstang Evh2000
072. MS11805500 Huls Evh2000 P
073. MS02154900 O-Ring Sp252.4R P
074. MS81603600 Schroef M5X60 (W,Sw)
075. MS08103900 Moer M8
076. MS01406500 Revet M8
077. MS10719800 Nokkengreep
078. MS10327000 Huls
079. MS02001200 Revet
080. MS10313200 Veerbehuizing
081. MS12161800 Veerhouder
082. MS01168200 O-Ring
083. MS10375900 Veer
084. MS12161900 Klep
085. MS01134600 O-Ring
086. MS10374600 Klepstoel
087. MS01134300 O-RING P
088. MS10263400 Cilinderkop
089. MS11808500 Bout M6X55
090. MS11800600 Lagerhuis
091. MS10268000 Lagerflens (Kaal) Messenkop
092. MS12201300 Mission Unit
093. 0011606160 Bout M6X16
094. 5923501300 Klepborgring Em4250 P
095. 234108-0 Drukveer 9 A
096. 256200-2 Pen 5Mm 2704 A
097. 326367-1 Inlaatklep Ebh253U A
098. 5923501400 Uitlaatklep Em4250 P
099. 125552-1 Tuimelaartandwiel Ebh253U A
100. 268238-5 Pen 5Mm Ebh253U A
101. 313169-4 Nokken Tiller Ebh253U A
102. 268239-3 Pen 4Mm Ebh253U A
103. 256865-0 Kleppenpen 2.5Mm Ebh253U A
104. 125554-7 Kleppen Arm Ebh253U A
105. 452144-6 Bougiekap Ebh253U A
106. 5925500800 Cilinderkap Em4250
107. 345963-6 Klem Ebh253U A
108. 0140059370 Schroef M5X12 P
109. 0140049770 Schroef M4X20 P
110. 922262-9 Inbusbout M5X40 A
111. 911601-8 Schroef M5X8 A
112. 5923503400 Uitlaatkap Em4250 P
113. 5923008001 Uitlaat
114. 5923008011 Vonkenvanger Bhx2500 P
115. 5923501601 Uitlaat Pakking Em4250 P
116. 922223-9 Met.Schroef Ph2 M5X16Mm Ck A
117. 140023-7 Kleppendeksel Ebh253U A
118. 162275-0 Kleppendekselpakking Ebh253U A
119. 965603030 Bougie Cmr6A A
120. 5255501100 Waaierhuis
121. 0140059350 Schroef M5X18Mm Htr5600 P
122. 196595-0 Zuigerveerset Ebh253U A
123. 257781-9 Zuigerpen Ebh253U A
124. 5922500900 Zuiger Em4250 P
125. 233976-8 Borgring Tbv Z-Pen Ebh253U A
126. 213147-3 KEERRING 12 EBH253U A
127. 267400-9 Sluitring 23 Ebh253U A
128. 5922003000 KRUKAS EM4250 P
129. 213769-9 Keerring (Olie) 10 Ebh253U P
130. 5927500100 Bougiedop Em4250 P
131. 0654009931 Bougieklem Rbc23/26/310 P
132. 5257500300 Doorvoer Eh561 15X7X2Mm *
133. 638665-4 Aansluitkabel Ebh253U P
133A. 632E39-1 Draadboom A
134. 168501-5 ONTSTEKING EBH253U P
134A. 168816-0 Ontsteking Ebh253U A
135. 922138-0 Inbusschroef M4X20Mm Ck A
136. 5927009010 Vliegwiel
137. 265577-4 Bout M6x16mm/revet EM4250 A
138. 5258001010 Koppelingsveer Eh450 *
139. 267429-5 Ring Rbc415 A
140. 5928008010 Koppelingsschoen Evh2000 A
141. 0031008000 Ring G3501-5501R
142. 0200089911 Sluitring 8Mm Rbc415 P
143. 266864-4 Inbusbout M6X25Mm A
144. 424530-1 Oliebak A
145. 0043605180 Schroef Bhx2500
146. 318442-7 Carter Ebh253U A
147. 162276-8 Carterpakking Ebh253U A
148. 922112-8 Inbusbout M4X10 Bpt350 A
149. 318440-1 Borgplaat Ebh253U A
150. 346083-9 Toevoer Klep Ebh253U A
151. 5921009003 Cilinderblok Evh1000 P
152. 424200-2 Afstandhouder Ebh253U A
153. 0119059490 Bout 5X14 Em4250 P
154. 162274-2 Carterdekselpakking Ebh253U A
155. 318443-5 Carterdeksel Ebh253U A
156. 0043605140 Schroef 5X14 P
157. 5926500600 Oliepeilstok Em4250 P
158. 0213160020 Pakking Oliepeilstok G650R P
159. 5925005001 Starter Evh2000
160. 5195002060 Schroefset Eh490V P
161. 451940-9 Nokkenplaat Ebh253U A
162. 233984-9 Dempingsveer Ebh253U A
163. 451939-4 Koordhaspel Ebh253U A
164. 232258-5 Starterveer Ebh253U A
165. 424319-7 Startergreep Ebh253U A
166. 5925006010 Startkoord P
167. 168471-8 Poelie Ebh253U A
168. 6909539200 Label Model
169. 0140049770 Schroef M4X20 P
170. 163447-0 Brandstoffilter Dcs230T A
171. 345920-4 Slangklem Ebh253U
172. 424103-0 Demper Ebh253U A
173. 168472-6 Benzineslang Ebh253U A
174. 424102-2 Demper Ebh253U A
175. 125472-9 Benzinedop Ebh253U A
176. 168668-9 Benzine/Oliedop Cpl A
177. 810455-9 Waarschuwingslabel Fuel A
178. 424104-8 Demper Ebh253U A
179. 450566-4 Brandstoftank Ebh253U A
180A. 5923501801 Spruitstukpakking Em4250 P
180B. 5923504700 Spruitstukpakking Sp252.4R P
181A. 451874-6 Spruitstuk Ms335.4U A
181B. 5933018000 Spruitstuk Ms351.4U P
182. 931202-6 Zeskantmoer M5 A
183. 0022706000 Moer M6 Htr5600 A
184. 0022706000 Moer M6 Htr5600 A
185. 0149060120 Stelschroef
186. 5923502000 Carburateur Inlaat Em4250
187. 0043605180 Schroef Bhx2500
188. 413138-6 Pakking Carb Ms335.4U A
189. 450562-2 Klem Ebh253U
190. 0140059370 Schroef M5X12 P
191. 5926009000 Carburateur Ms252.4 P
192. 257964-1 Seegering E-3 A
193. 5236018040 PAL TBV.GASKABEL BC23/60/310 P
194. 5426005030 Revet Tbv Afstelnaald Rbc420 P
195. 5206008030 SCHROEF P
196. 5926002020 POMPVEER EM4250 P
197. 213538-8 O-Ring 2 A
198. 326027-5 Sproeier Pb250/Bhx2500 A
199. 5926002040 Membraam Onder Em4250 P
200. 168575-6 Pompmembraam Ebh253U A
201. 5236046010 Schroef Rbc230-260-310 P
202. 346270-0 Pompdeksel Ebh253U A
203. 424314-7 Opvoerpomp Ebh253U A
204. 140438-8 Luchtzuiverhuis Ebh253U A
205. 168620-7 Membraam Ms246.4 A
206. 442154-1 Membraampakking Ebh253U A
207. 5926002140 Membraam Mem425 P
208. 352010-6 INLEGZEEF EBH253U P
209. 345918-1 Slangklem Ebh253U A
210. 422041-0 Ontluchtingspijp Ebh253U A
211. 422042-8 Ontluchtingspijp Ebh253U A
212. 5923004003 Luchtfilterplaat Cpl Em4250 A
213. 451925-5 Chokehandel Ebh253U P
214. 213540-1 O-Ring 15Mm Ebh253U A
215. 5923006002 Luchtfilterbasis EM4250/51 P
216. 5923503200 Luchtfilter Em4250
217. 424316-3 Overdrukventiel Ebh253U A
218. 213539-6 O-Ring 14Mm Ebh253U A
219. 451924-7 Overdrukklepplaat Ebh253U A
220. 424315-5 Overdrukklep Ebh253U A
221. 5923503500 Pakking Verdeler Bhx2500 P
222. 5923503300 Scheidingsplaat Em4250 P
223. 5923502700 Luchtfilter Deksel Em4250 P
224. 266809-2 Met.Schroef Ph M5X14Mm Ck A
225. 265188-5 Met.Schroef Ph2 M5X68Mm Ck A
226. 345919-9 Montageplaat Ebh253U P
227. 423376-2 Pakkingring Ebh253U
228. 450560-6 Chokeplaat Ebh253U A
232. 423478-4 Rubber Ring 5 Evh2000

Makita Kenniscentrum


Bezoek het Makita Kenniscentrum voor o.a.
handige tips en de technologieën achter de machines

Laatst toegevoegd

DHP483ZJ
18 V Klopboor-/schroefmachine
Nu gratis:
Gratis Accu 2019
Dealerlocator
Om Makita goed te laten functioneren, gebruiken wij cookies. Bekijk ons cookiebeleid en lees wat dit voor je betekent.
[sluiten]