Productdocumentatie "ES38A"

Nr OnderdeelNr Naam
001. 266326-2 Tapschroef 4x18
002. 419234-8 Achterdeksel
003. 191972-1 Koolborstel set CB-132
004. 682211-5 Bus
005. 862620-6 Naamplaat "es-38a"
006. 421938-0 Handgreep
007. 266388-0 Tapschroef 5x16mm
008. 267189-9 Platte ring 5
009. 419235-6 Handel
010. 231640-5 Torsieveer 20
011. 188090-4 Motorhuis
011C10. 810866-8 Waarschuwingslabel
012. 650577-1 Schakelaar
013. 651922-3 Schakelaar SW-131
014. 233173-6 Drukveer 4
015. 416178-3 Dodemansknop
016. 416708-0 Schakelknop
017. 645190-8 Condensator 0,22uF
018. 266326-2 Tapschroef 4x18
019. 687124-5 Klemstrip
020. 682505-8 Kabeltule 10-90
021. 665876-8 Netsnoer 2x1,0 0,6mtr
022. 210029-0 Kogellager 608ZZ
023. 681644-1 Isolatiering
024. 594538-0 Veld
024C10. 654069-2 Aansluiting motor
024C20. 654208-4 KABELSCHOEN A
025. 266389-8 Tapschroef 5x70mm
026. 513713-9 Anker
028. 419238-0 Opvulplaat
029. 211061-7 Kogellager 6000LLB
030. 227153-2 Tandwiel 12
031. 931403-6 Zeskant moer M8
032. 135414-5 Oliedop
033. 421934-8 Oliedoppakking
034. 419240-3 Olietank
035. 213039-6 O-Ring 6
036. 158942-3 Oliepomp
037. 421935-6 Olieleiding
038. 231975-4 Drukveer
039. 416274-7 Afdekkap
040. 256021-2 Pen 5
041. 158047-9 Tussenplaat
042. 233175-2 Drukveer 9
044. 266326-2 Tapschroef 4x18
045. 267195-4 Sluitring 4
046. 168321-7 Remband
047. 344688-9 Remring
048. 231817-2 Trekveer 5
049. 419236-4 Lagerhuis
050. 213039-6 O-Ring 6
051. 266326-2 Tapschroef 4x18
052. 417405-1 Opvulring
053. 227154-0 Tandwiel 43
054. 324619-4 As
055. 211101-1 Kogellager 6001LLB
056. 450230-7 Aandrijving oliepomp
057. 210137-7 Kogellager 606ZZ
058. 324622-5 Gasstang
059. 511291752 Ketting 290 "rnd" 3/8x1,1 S52
060. 266326-2 Tapschroef 4x18
061. 345651-5 Boomaanslag
062. 188090-4 Motorhuis
062C10. 810866-8 Waarschuwingslabel
063. 266326-2 Tapschroef 4x18
064. 221526-1 Ketting aandrijfwiel
065. 259036-8 Borgring E8
066. 266007-8 Tapschroef PT3x10
067. 419241-1 Deksel
068. 227496-2 Tandwiel 14
069. 227495-4 Tandwiel 14
070. 324620-9 Stelschroef
071. 324621-7 Stelpin
072. 412035611 Zwaard "gelaagd" 35x1,1x3/8"
073. 233033-2 Drukveer 4
074. 216008-6 Stalen kogel 4
075. 252168-0 Moer M8-13
076. 231025-5 Drukveer 8
077. 187089-6 Draaigreep incl houder
078. 453061-3 Schotelring 20
079. 187089-6 Draaigreep incl houder
080. 951122-8 Spanstift 4-28
081. 915106-0 Schroef M4
082. 253874-0 Sluitring 4
083. 419233-0 Draaiknop
084. 154761-5 Afdekkap
085. 421960-7 Spons
086. 324685-1 Slangklem
087. 443125-1 Oliefilter
088. 259041-5 Borgring 8

Makita Kenniscentrum


Bezoek het Makita Kenniscentrum voor o.a.
handige tips en de technologieën achter de machines

Laatst toegevoegd

DGD800RTJ
18 V Rechte Slijper
Nu gratis:
Gratis Accu 2019
Dealerlocator
Om Makita goed te laten functioneren, gebruiken wij cookies. Bekijk ons cookiebeleid en lees wat dit voor je betekent.
[sluiten]