Productdocumentatie "EM4250"

Explosietekening van: EM4250
Nr OnderdeelNr Naam
001. 6241003000 Steel Compleet Em4250
002. 6191500401 Binnenas Rbc221/201 Rpt250 P
003. 6278011001 Beschermkap
004. 6258050000 Beschermkap MES CPL
005. 140424-9 Beschermkapopb.Rand Mes Drdk.A
006. 0043605400 Schroef 5X40 Em4250
007. 0021805000 Moer M5 P
008. 6254019000 Bevest.Beugel Rbc221 P
009. 266788-4 Schroef Assy Ptr2500 A
010. 6254500000 Grip V Beugel Rbc250/260 *
011. 6214501600 Handgreep Em4250 *
012. 6214502000 Handgreep Em4250 *
013. 6254007001 Handgreephouder Rbc251 *
014. 0119059840 Bout M5X25Mm P
015. 266805-0 Schroef M5X25Mm A
016. 6245002000 Regelhandgreep Em4250
017. 126262-3 Tandwielhuis A
018. 266805-0 Schroef M5X25Mm A
019. 210049-4 Kogellager 609Zz A
020. 0031508000 Buiten Borgring Rbc230-260-31*
021. 962113-4 Seegering R24 Btp140 A
022. 0600069990 Kogellager 626Zz Em4250 P
023. 6213021001 Tandwielset Em4250 A
024. 210020-8 Kogellager 6000Ddu Bo5010
025. 0031426000 Seegering R26 P
026. 6218501601 Ring Em4250 P
027. 168797-8 Spanring Rbc230-260 A
028. 264018-7 Moer Em4250 A
029. 450653-9 Beschermring Rbc230-260 A
030. 0119059780 Bout M5X12Mm Bhx2500 P
031. 265578-2 Oliebout Em4250 A
032. 0043105060 Schroef Em4250
033. 0119059490 Bout 5X14 Em4250 P
034. 6249502300 Waarschuwingslabel Em4250
035. 808723-2 Waarschuwingslabel Pe-254.4A
036. 6258028002 Beschermkap
037. 346263-7 Klem Voor Kap Em4250 A
038. 0011706300 Bout 6X30 Em4250 *
039. 0150059940 Schroef
041. 6215022030 Gashandelknop Em4250 P
042. 451934-4 Blokkeerhandel Em4250 A
043. 6215023050 Stelschroef Em4250
044. 6245002010 Kabelset Em4250
045. 6245002020 Gaskabel Em4250 *
046. 6195006050 Veer Rpt250 P
047. 0119059980 Bout 5X30 Em4250 P
048. 264049-6 Moer M5 Em4250 A
049. 6195006060 Schroef M4X20 Rpt250 P
050. 5921005003 Cilinderblok Set Em4250 A
051. 5921501200 Kogel Em4250 *
052. 318443-5 Carterdeksel Ebh253U A
053. 140023-7 Kleppendeksel Ebh253U A
054. 162274-2 Carterdekselpakking Ebh253U A
055. 162275-0 Kleppendekselpakking Ebh253U A
056. 346083-9 Toevoer Klep Ebh253U A
057. 318440-1 Borgplaat Ebh253U A
058. 922112-8 Inbusbout M4X10 Bpt350 A
059. 922223-9 Met.Schroef Ph2 M5X16Mm Ck A
060. 0119059490 Bout 5X14 Em4250 P
061. 0119059980 Bout 5X30 Em4250 P
062. 0043605140 Schroef 5X14 P
063. 6241500203 Koppelinghuis Em4250 A
064. 922223-9 Met.Schroef Ph2 M5X16Mm Ck A
065. 318442-7 Carter Ebh253U A
066. 162276-8 Carterpakking Ebh253U A
067. 5926500200 Olieleiding Em4250 P
068. 5926500300 Gewicht Tbv Olieslang Em4250 P
069. 5926500600 Oliepeilstok Em4250 P
070. 0213160020 Pakking Oliepeilstok G650R P
071. 0043605180 Schroef Bhx2500
072. 965603030 Bougie Cmr6A A
073. 5923503800 Ring Em4250
074. 6242003000 Koppelingstrommel Em4250 P
075. 0031432000 BINNEN BORGRING RBC260-310 P
076. 0600129950 Kogellager 6201/Du Rbc260-310
077. 0031512000 Buiten Borgring Rbc260-310-Rbk
078. 6241500300 OPVULRING EM4250 P
079. 6241500401 Demper Boven Em4250 A
080. 424107-2 Steeldemper 2 Ebh253U A
081. 6241500601 Steelmontaged. Boven Em4250 A
082. 318271-8 Steelklem 2 Ebh253U A
083. 0119059900 Bout 5X12 A
084. 266844-0 Bout 5X18 Rbc230-260-310
085. 195144-0 Motorsteun Cpl Ebh253U A
086. 266809-2 Met.Schroef Ph M5X14Mm Ck A
087. 5922003000 KRUKAS EM4250 P
088. 213147-3 KEERRING 12 EBH253U A
089. 213769-9 Keerring (Olie) 10 Ebh253U P
090. 267400-9 Sluitring 23 Ebh253U A
091. 5922500900 Zuiger Em4250 P
092. 196595-0 Zuigerveerset Ebh253U A
093. 233976-8 Borgring Tbv Z-Pen Ebh253U A
094. 257781-9 Zuigerpen Ebh253U A
095. 424200-2 Afstandhouder Ebh253U A
096. 313169-4 Nokken Tiller Ebh253U A
097. 125552-1 Tuimelaartandwiel Ebh253U A
098. 268238-5 Pen 5Mm Ebh253U A
099. 268239-3 Pen 4Mm Ebh253U A
100. 256865-0 Kleppenpen 2.5Mm Ebh253U A
101. 5923002000 Kleppen Arm Em4250
102. 5923501101 Kleppen Armas Em4250
103. 234108-0 Drukveer 9 A
104. 5923501300 Klepborgring Em4250 P
105. 5923501400 Uitlaatklep Em4250 P
106. 326367-1 Inlaatklep Ebh253U A
107. 125917-7 Startinrichting Bhx2500 A
108. 5925001030 Startkoordtrommel Em4250 P
109. 5195002060 Schroefset Eh490V P
110. 232258-5 Starterveer Ebh253U A
111. 451938-6 Binnenbus Eh490V/Bhx2501 A
112. 325923-4 Swing Arm Eh490V A
113. 5215002060 Startkoord 2.5Mmx 85Cm
114. 424319-7 Startergreep Ebh253U A
115. 168483-1 Startpulley Bhx2501 A
116. 0043604250 Schroef Assy RBC201 M4X25 P
117. 331835-1 Afstandbus Ebh253U A
118. 345964-4 Tanksteun Ebh253U A
119. 0043605100 Schroef Assy Eh490V A
120. 6249501000 Model Label Em4250
121. 5926002002 Carburateur Em4250 A
122. 140808-1 Pompdeksel Em4250 A
123. 140438-8 Luchtzuiverhuis Ebh253U A
124. 346270-0 Pompdeksel Ebh253U A
125. 424314-7 Opvoerpomp Ebh253U A
126. 168620-7 Membraam Ms246.4 A
127. 442154-1 Membraampakking Ebh253U A
128. 168575-6 Pompmembraam Ebh253U A
129. 5926002040 Membraam Onder Em4250 P
130. 5926002110 Sproeier Em42250
131. 213538-8 O-Ring 2 A
132. 257964-1 Seegering E-3 A
133. 5236018040 PAL TBV.GASKABEL BC23/60/310 P
134. 5926002010 Luchtklep Em4250 *
135. 5206008030 SCHROEF P
136. 5206008110 Dop Rbc230-260-310 P
137. 5236046010 Schroef Rbc230-260-310 P
138. 5926002020 POMPVEER EM4250 P
139. 5426005030 Revet Tbv Afstelnaald Rbc420 P
140. 352010-6 INLEGZEEF EBH253U P
141A. 451874-6 Spruitstuk Ms335.4U A
141A. 5933018000 Spruitstuk Ms351.4U P
142. 931202-6 Zeskantmoer M5 A
143. 0022706000 Moer M6 Htr5600 A
144. 0022706000 Moer M6 Htr5600 A
145A. 5923501801 Spruitstukpakking Em4250 P
145B. 5923504700 Spruitstukpakking Sp252.4R P
146. 413138-6 Pakking Carb Ms335.4U A
147. 5923502000 Carburateur Inlaat Em4250
148. 0043605180 Schroef Bhx2500
149. 0149069972 Stelschroef M6X16 Bhx2500 P
150. 5246004150 Kap Em4250 *
151. 5259500300 KAP TBV STELSCHROEF EM4250 P
152. 422041-0 Ontluchtingspijp Ebh253U A
153. 5923004003 Luchtfilterplaat Cpl Em4250 A
154. 5923006000 Luchtfilterbasis Em4250 P
155. 424315-5 Overdrukklep Ebh253U A
156. 424316-3 Overdrukventiel Ebh253U A
157. 451924-7 Overdrukklepplaat Ebh253U A
158. 286284-6 Kap Tbv Stelschroef Em4250 A
159. 451925-5 Chokehandel Ebh253U P
160A. 443141-3 Luchtfilterelement Ebh253U A
160B. 443140-5 Luchtfilterelement Ebh253U A
161. 213539-6 O-Ring 14Mm Ebh253U A
162. 213540-1 O-Ring 15Mm Ebh253U A
163. 450560-6 Chokeplaat Ebh253U A
164. 345919-9 Montageplaat Ebh253U P
165. 423376-2 Pakkingring Ebh253U
166. 5923502700 Luchtfilter Deksel Em4250 P
167. 422042-8 Ontluchtingspijp Ebh253U A
168. 266809-2 Met.Schroef Ph M5X14Mm Ck A
169. 265188-5 Met.Schroef Ph2 M5X68Mm Ck A
170. 345918-1 Slangklem Ebh253U A
171. 168469-5 Uitlaat Ebh253U A
172. 5923501601 Uitlaat Pakking Em4250 P
173. 5923503400 Uitlaatkap Em4250 P
174. 922262-9 Inbusbout M5X40 A
175. 911601-8 Schroef M5X8 A
176. 450566-4 Brandstoftank Ebh253U A
177. 168472-6 Benzineslang Ebh253U A
178. 163447-0 Brandstoffilter Dcs230T A
179. 345920-4 Slangklem Ebh253U
180. 168668-9 Benzine/Oliedop Cpl A
181. 168668-9 Benzine/Oliedop Cpl A
182. 810455-9 Waarschuwingslabel Fuel A
183. 424102-2 Demper Ebh253U A
184. 424103-0 Demper Ebh253U A
185. 424104-8 Demper Ebh253U A
186. 5927001010 Ontstekingspoel Em4250 P
187. 5927001020 VLIEGWIEL EM4250/BCX2500
187A. 168816-0 Ontsteking Ebh253U A
188. 5927500100 Bougiedop Em4250 P
189. 0654009931 Bougieklem Rbc23/26/310 P
190. 638664-6 Aansluitkabel Ebh253U P
190A. 632E38-3 Aansluitkabel Ebh253U A
191. 638665-4 Aansluitkabel Ebh253U P
191A. 632E39-1 Draadboom A
192. 5257500300 Doorvoer Eh561 15X7X2Mm *
193. 0011306160 Bout M6x16mm RBC2501/11 P
194. 0031206000 Revet RBC230-G24-350 P
195. 911138-5 Schroef 4X20 A
196. 5928500000 Koppelingschoen Rpt250
197. 5928500100 Veer Rpt250 A
198. 5928500200 Koppelingsbout Em4250 A
199. 5928500300 Ring Em4250 P
200. 5925500800 Cilinderkap Em4250
201. 0043605100 Schroef Assy Eh490V A
202. 0043604160 Schroef M4X16 A
203. 452144-6 Bougiekap Ebh253U A
204. 345963-6 Klem Ebh253U A
205. 5929501001 Label Makita Em4250 *
207. 0011706300 Bout 6X30 Em4250 *

Makita Kenniscentrum


Bezoek het Makita Kenniscentrum voor o.a.
handige tips en de technologieën achter de machines

Laatst toegevoegd

DUR184LZ
18 V Trimmer
Nu gratis:
Gratis Accu 2019
Dealerlocator
Om Makita goed te laten functioneren, gebruiken wij cookies. Bekijk ons cookiebeleid en lees wat dit voor je betekent.
[sluiten]