Productdocumentatie "EG241A"

Explosietekening van: EG241A
Nr OnderdeelNr Naam
001. 2771010251 Krukashuis
002. 0440250200 Oliekeerring 25x38x7
003. 0600280021 Kogellager 62/28
004. 2771501103 Pasbus 10,3x8,5x14
005. 0440060020 Oliekeerring 6x10x2,5
006. 0401140030 Carterplug
007. 0211140020 Pakking
008. 2771100131 Krukashuisdeksel
009. 0440250210 Oliekeerring 25x41,25x6
010. 0600250140 Kogellager 6205
011. 27745004J1 Regulateurtandwiel
012. 2774190103 Regulateurbus
013. 2776360130 Oliepeilstok
014. 0213160020 Pakking oliepeilstok
015. 0010408350 Flensbout
016. 2771300211 Cilinderkop
017. 0105060351 Tapeind M6x980mm
018. 0105080290 Tapeind uitlaat
019. 2771601001 Kleppakking
020. 2771500133 Cilinderkoppakking
021. 2771501103 Pasbus 10,3x8,5x14
022. 0110080240 Flensbout M8x68
023. 0110080310 Flensbout M8x33
024. 2771550301 Kleppendeksel
025. 2771600113 Kleppendekselpakking
026. 0110060020 Flensbout M6X1.0X14DX12L
027. 2371420203 Klepgeleider
028. 2779900167 Membramen set
029. 2772070121 Krukas
030. 0323030010 Inlegspie
031. 2772250110 Drijfstang
032. 2772300103 Drijfstangbout
033. 2772330113 Zuigerpen
034. 0565160010 Borgring
035. 27723401J3 Zuiger 67
035A. 27723403J3 Zuiger ov.siz.0.25mm
035B. 27723404J3 Zuiger ov.siz.0.50mm
036. 2772353107 Zuigerveerset tbv oliepomp
036A. 2772353207 Zuigerveerset 0,25mm
036A. 2772353307 Zuigerveerset 0,50mm
037. 2783160131 Nokkenas cpl
038. 2773640103 Vrijloophaak
039. 2793870113 Retourveer
040. 2773860103 Pen
041. 2773650103 Borgring
042. 2773510101 Nokkenaspen
043. 2773510103 Nokkenaspen
044. 0240060030 O-ring 5,8x9,6
045. 0110060010 Bout
046. 27733401H3 Inlaatklep
047. 27733501H3 Uitlaatklep
048. 2793360103 Klepveer
049. 2693370103 Retourveer
050. 13210KA031 Tegenklep
051. 2773620100 Kleppentuimelaar
052. 0149050020 Stelschroef M5
053. 0170050030 Moer M5
054. 2773620200 Tuimelaar
055. 0149050020 Stelschroef M5
056. 0170050030 Moer M5
057. 2773500401 Tuimelaarpen
058. 0031305000 Borgring
059. 27735602H1 Nokkenasketting
060. 2773691103 Nokkenasketting
061. 2773710103 Spanveer
062. 2773690203 Pen 6x13x34mm
063. 2773691313 Kettinggeleider
064. 2773400101 Uitlaatpijp
065. 0105080290 Tapeind uitlaat
066. 2773520113 Uitlaatpakking
067. 0023808000 Flensmoer
068. 2773051101 Uitlaat
069. 2773470101 Uitlaatkap
070. 2773910101 Uitlaatsteun
071. 2773910201 Uitlaatsteun
072. 2773520101 Uitlaatpakking T=16 28DX52P
073. 0023808000 Flensmoer
074. 0110060010 Bout
075. 0010406140 Flensbout
076. 2776900203 Sponsbeschermer
077. 0023806000 Moer M/Revet
078. 2773276208 Ontluchtingspijp
079. 2773262220 Luchtfilter
080. 2773264328 Luchtfilterkap
081. 0732004430 Chokelabel
082. 2773263208 Luchtfilterhuis
083. 2773260408 Luchtfilterpakking
084. 2773266117 Luchtfilterelement
085. 2773900101 Luchtfiltersteun
086. 0010406200 Bout
087. 2774230140 Regulateurhefboom
088. 2774230140 Regulateurhefboom
089. 0010406200 Bout
090. 0186060020 Moer
091. 2774220133 Regulateuras
092. 0031305000 Borgring
093. 2774270123 Regulateurstang
094. 2774280123 Regulateurstangveer
095. 2794250543 Regulateurveer
096. 2774650111 Toerenregeling
097. 0021706000 Moer
098. 0043106400 SCHROEF EG601A
099. 0110060020 Flensbout M6X1.0X14DX12L
100. 2775120501 Vliegwielhuis
101. KU31107001 Circuit vlotter
102. 0150040010 Tapschroef
103. 0110060030 Bout M6x1.0x14Dx14L
104. 0732005820 Label
105. 0130060281 Bout m/revet
106. 2775271121 Tussenplaat
107. 0010406140 Flensbout
108. 2775270203 Tussenplaat
109. 0110060020 Flensbout M6X1.0X14DX12L
110. 2775500121 Afdekkap
111. 0110060020 Flensbout M6X1.0X14DX12L
112. 2775030120 Startinrichting compleet
113. 2265071608 Startveer
114. 2775012108 Koordhaspel
115. 2815032508 Pal
116. 2815033008 Frictieveer
117. 2815035108 Centreerschroef
118. 2815034008 Frictieplaat
119. 2775011008 Starterkoord
120. 2815030018 Startkoordknop
121. 2775014508 Startpulley
122. 27732902J1 Spruitstukset
123. 20A3590203 Spruitstukpakking "1"
124. 27735903J3 Spruitstukpakking "2"
125. 2776230440 Carburateur
126. 2776253508 Gasklep
127. 1066241008 Luchtsproeier (inlaat)
128. 2776252708 Chokeklep
129. 2486241008 Luchtsproeier
130. 2466242008 Gasnaald
131. 2776253118 Gasstang
132. 2776252208 Chokehandel
133. 2776244008 Hoofdsproeier
134. 2266250608 Vlotter
135. 2776250608 Vlotterkamer
136. 2776240208 Hoofdgasnaald
137. 2146245008 Pakking
138. 2276245108 Bout
139. 2266270118 Clip
140. 2776251508 Pen
141. 2146254008 Pakking
142. 2776250008 Naald
143. 2466239008 Pakking
144. 2366268008 Afdichting
145. 2776236008 Bout
146. 2366254108 Pakking
147. 2776257028 Ring
148. 2776257108 Ring
149. 2096235108 Schroef
150. 2376245108 Schroef
151. 2836235708 Veer
152. 1066255608 Schroef
153. 2776255308 Moer
154. 2777923011 Vliegwiel
155. 2777943111 Ontsteking
156. X655000270 Bougiedop
157. 0010406200 Bout
158. 0180140020 Flensmoer
159. 0650140150 Bougie BR6HS
160. 27773102H1 Stopkabel
161. 0569000020 Knipsluitring
162. 2777630121 Oliesensor
163. 0010406140 Flensbout
164. 36A2000108 Veldwikkeling
165. 36A2010108 Anker
166. 36A2020108 Spanningregelaar
167. 36A2030008 Koolborstel
168. 36A2200008 Steun
169. 36A2210008 Steun
170. 36A2220008 Steun
171. 36A2300008 Montageplaat
172. 36A2500008 Bus
173. 36A2100008 Bout
174. 36A8000008 Bout
175. 36A8000108 Flens bout
176. 36A8010008 Schroef en ring
177. 36A8000208 Flens bout
178. 36A2500108 Diode
179. 36A8010108 Schroef en ring
180. 36A2500208 Slang
181. 36A2500308 Doorvoer
182. 36A7000008 Connector
183. 36A7000208 Connector
184. 36A7010108 Borgring
185. 36A7010008 Borgring
186. 36A7100008 Draad (groen)
187. 36A7100108 Draad (wit)
188. 36A8020008 Schroef
189. 36A2110008 Bout
190. 36A2500408 FilterSpons
191. 0732005820 Label
192. 36A3000008 Buizenframe
193. 36A4000108 Controlekast
194. 36A8010408 Schroef en ring
195. 36A8010508 Schroef en ring
196. 36A8100208 Bout
197. 36A8000308 Bout
198. 36A3100008 Bevestigingsbeugel
199. 36A8000408 Flens bout
200. 36A8200108 Borgring filter
201. 36A2500508 Spons
202. 36A3500008 Spons
203. 36A3500108 Spons
204. 36A7100708 Draad (groen/geel)
205. 36A9100918 Label (spec) EG241A
206. 36A9800308 Benzinekraanlabel
207. 36B4100708 Bedieningspaneel
208. 36A4900008 Motorschakelaar
209. 36A4700108 Stopcontact
210. 36A4800008 Circuit onderbreker DC 10A
211. 36A4900108 Voltmeter
212. 36A4710108 Dc-geheugen
213. 36A4800108 Circuit onderbreker DC 10A
214. 36A8010208 Schroef en ring
215. 36A8200008 Borgring filter
216. 36A8100008 Bout
217. 36A8210008 Dop revet EG241/321A
218. 36A8220008 Ring
219. 36A8230008 Veerring
220. 36A8110008 Vleugelmoer
221. 36A7000308 Connector
222. 36A7000108 Connector
223. 36A7010108 Borgring
224. 36A7010008 Borgring
225. 36A8010308 Schroef en ring
226. 36A8020108 Schroef
227. 36A8100108 Bout
228. 36A4990008 Doorvoer
229. 36A7100208 Draad (wit)
230. 36A7100308 Draad (wit)
231. 36A7100408 Draad (zwart)
232. 36A7100508 Draad (groen)
233. 36A7100608 Draad (zwart)
234. 36A7100808 Draad (grijs)
235. 36A7100908 Draad (rood)
236. 36A7101008 Draad (rood)
237. 36A7101108 Draad (groen)
238. 36A7101208 Draad (blauw)
239. 36A9000208 Label (trade mark) EG241A
240. 36A9800408 Chokelabel
241. 2706172201 Benzinetank
242. 0430590011 Tankdop compl.
243. 0641540011 Benzinefilter
244. 0648001800 Benzinemeter
245. 0145050040 Schroef
246. 0110060220 Bout
247. 3913900013 Rubber ring (tank)
248. 0642010001 Benzinekraan
249. 0642001420 Filter
250. 0642001430 Pakking
251. 0642001410 Kijkglas
252. 0642010030 Borgmoer
253. 0642000330 O-Ring
254. 0642002790 Bout EG241/321/441A
255. 0642003230 Drukveer
256. 2696261301 Benzineslangset
257. 0561110020 Slangklem 11mm
258. 36A6000108 Slang 100mm
259. 36A9800108 Benzinekraanlabel
260. 36A9800208 Label (symbooltank) EG241/601A
261. 2696801203 Rubber slang
262. 36A8220108 Ring
263. 36A7500008 Geluidsfilter
264. 36A8030108 Bout met ring
265. 36A8010708 Schroef + Ring
266. 36A9802108 Label "gevaar"
267. 36A9802208 Label (95DB

Makita Kenniscentrum


Bezoek het Makita Kenniscentrum voor o.a.
handige tips en de technologieën achter de machines

Laatst toegevoegd

DUB362Z
2x18 V Bladblazer
Nu gratis:
Gratis Accu 2019
Dealerlocator
Om Makita goed te laten functioneren, gebruiken wij cookies. Bekijk ons cookiebeleid en lees wat dit voor je betekent.
[sluiten]