Productdocumentatie "EBH341R"

Explosietekening van: EBH341R
Nr OnderdeelNr Naam
001. 177930010N Tandwielhuis
002. XNR0000098 Schroef, Torx M5X20 A
003. 065051000N Torx Bout 5X10 Rbk420 *
004. 065060800N Torx Bout 6X8 Rbk420
005. 108230120N Tandwielhuis Ms352.4R
006. 035600000C Kogellager
007. 140077200N Aandrijving
008. 175030300N Tandwielas
009. 035600103N Kogellager 6001Ll Rbk420
010. 045002800N Borgring R28 Rbk420 P
011. XNR0000158 Bladhouder Rbk420 A
012. 108031200N Beschermplaat Tandwielhuis
013. 177831300N Transportbescherming
014. XNR0000329 Moer, Zeskant A
015. 045002600N Borgring R26 Rbk420 *
016. 045001002N Borgring Rbk420 *
017. 035600001C Kogellager #6000Z
018. XNR0000350 Kapje Tbv Moer A
019. XNR0000161 Beschermingkap "mes"
020. 6118002010 Rand Tbv Beschermkap
021. 6118002020 PLAAT RBK420 P
022. 6118002030 Schroef, Torx M5X20 P
023. 164619300N Verbinder
024. 164619600N Veer Tbv Pen
025. 065061800N Torx Schroef 6X18 Rbk420 *
026. 045000505N Borgring Rbk420
027. 103310100N Koppelingshuis
028. 045001502N Borgring S15 Rbk420
029. 035620202C Kogellager
030. 962153-2 Borgring R-35 A
031. 103311100N Koppelingstrommel
032. 173248500N Hendel, Rubber
033. 065053000N Schroef
034. 031050001N Sluitring
035. 173148200N Handgreepbeugel
036. 174048410N Houder Tbv Handgreepbeugel
037. XNR0000187 As/Voering, Flexibel A
038. 182420300N Geleidingskap Rbk420
039. 102118400N Koordhouder
040. XNR0000326 Flexibele As Rbk420 A
041. 102121200N Koppeling, As-
042. 102121100N Drijfstang
043. 6119522100 Label, Waarschuwings-
044. 102120100N Hoofdpijp
045. XNR0000098 Schroef, Torx M5X20 A
046. 065050810N Schroef M5X8
047. 102119100N Behuizing
048. 065053020N Schroef, Torx M5X30
049. 175317010N Draagharnas
050. 085051209N Bout M5X12
051. 103415900N Frame
052. 014082000N Bout M8X20
053. 035620102C Kogellager
054. 164615811N Lagerkap
055. 106746100N Motorsteun
056. 065052500N Torx Schroef M5X25 Eh490V
057. 106746600N Steun
058. 106746500N Houder Tbv Huis
059. 119115000N Av Rubber Rbk420 *
060. 030061400N Moer M6 Rbk420
061. 099819600N GASHENDEL P
062. 178724000N Huls
063. 922223-9 Met.Schroef Ph2 M5X16Mm Ck A
064. 318614-4 Waaierhuis Ms335.4U A
065. 5938500000 Bout Koppeling P
066. 253762-1 Revet 8Mm A
067. 168563-3 KOPPELINGSCHOEN MS335.4U P
068. 231863-5 Trekveer 9 Ms335.4U P
069. 265577-4 Bout M6x16mm/revet EM4250 A
070. 319035-3 Vliegwiel Ms335.4U A
071. 168501-5 ONTSTEKING EBH253U P
072. 922138-0 Inbusschroef M4X20Mm Ck A
073. 0654009931 Bougieklem Rbc23/26/310 P
074. 5927500100 Bougiedop Em4250 P
075. 638664-6 Aansluitkabel Ebh253U P
076. 638665-4 Aansluitkabel Ebh253U P
077. 5257500300 Doorvoer Eh561 15X7X2Mm *
078. 345963-6 Klem Ebh253U A
079. 5929505200 Label, Merk-
080. 5935500500 BOUGIEKAP MS352.4 P
081. 911601-8 Schroef M5X8 A
082. 5929505400 Label
083. 0140059370 Schroef M5X12 P
084. 5935500800 Cilinderkap Bcx3400 P
085. 922262-9 Inbusbout M5X40 A
086. 911601-8 Schroef M5X8 A
087. 5923503400 Uitlaatkap Em4250 P
088. 168469-5 Uitlaat Ebh253U A
089. 5923501601 Uitlaat Pakking Em4250 P
090. 5923008011 Vonkenvanger Bhx2500 P
091. 922223-9 Met.Schroef Ph2 M5X16Mm Ck A
092. 140419-2 Kleppendeksel Ms335.4U A
093. 162307-3 Kleppendekselpakking Ms335.4 A
094. 965603030 Bougie Cmr6A A
095A. 5931005000 Cilinderblok Ms351.4 P
095B. 5931021000 Cilinderblok Ms351.4U P
096. 162274-2 Carterdekselpakking Ebh253U A
097. 318443-5 Carterdeksel Ebh253U A
098. 0043605140 Schroef 5X14 P
099. 5926500600 Oliepeilstok Em4250 P
100. 0213160020 Pakking Oliepeilstok G650R P
101. 282020-8 Slangklem Ebh253U A
102. 5926500200 Olieleiding Em4250 P
103. 5926500300 Gewicht Tbv Olieslang Em4250 P
104. 0043605180 Schroef Bhx2500
105. 318612-8 Karterdeksel Ms335.4U A
106. 162308-1 Karterpakking Ms335.4 A
107. 266812-3 Schroef M5X18Mm Htr5600 A
108. 6214016030 SCHROEF M5X33 P
109. 0119049960 Schroef M4X10 P
110. 318440-1 Borgplaat Ebh253U A
111. 346083-9 Toevoer Klep Ebh253U A
112. 125554-7 Kleppen Arm Ebh253U A
113. 325912-9 Klepborgring Ms335.4U A
114. 5933500200 Klepveer P
115. 256200-2 Pen 5Mm 2704 A
116. 5933500000 Stoterstang Em4340L/Ebh341R P
117. 424200-2 Afstandhouder Ebh253U A
118. 268239-3 Pen 4Mm Ebh253U A
119. 313169-4 Nokken Tiller Ebh253U A
120. 325913-7 Uitlaatklep Ms335.4U A
121. 325914-5 Inlaatklep Ms335.4U A
122. 125552-1 Tuimelaartandwiel Ebh253U A
123. 268238-5 Pen 5Mm Ebh253U A
124. 195141-6 Zuigerveerset Ms335.4U A
125. 0565099990 Borgring Rbc410-Rbk410 P
126. 318613-6 Zuiger Ms335.4U A
127. 257796-6 Zuigerpen Ms335.4U A
128. 0323039990 INLEGSPIE RBC280 P
129. 213537-0 Keerring 12 Ms355.4U A
130. 5932501000 Ring Keerring P
131. 125756-5 Krukas Ms335.4U A
132. 213769-9 Keerring (Olie) 10 Ebh253U P
133. 125472-9 Benzinedop Ebh253U A
134. 5926016000 Tankdop P
135. 168668-9 Benzine/Oliedop Cpl A
136. 810455-9 Waarschuwingslabel Fuel A
137. 424102-2 Demper Ebh253U A
138. 5936003000 BRANDSTOFLEIDING P
139. 424103-0 Demper Ebh253U A
140. 345920-4 Slangklem Ebh253U
141. 163447-0 Brandstoffilter Dcs230T A
142. 451877-0 Brandstoftank Ms335.4U A
143. 424104-8 Demper Ebh253U A
144. 5935002000 Starterkap Ebh341R P
145. 165606-2 Poelie Ms335.4U P
146. 5425003010 Vastzetschroef P
147. 451923-9 Koordhaspel Ms335.4U A
148. 232257-7 Spriaalveer Ms335.4U A
149. 5315001030 Stopper Rbc415 P
150. 424317-1 Startergreep Ms335.4U A
151. 444018-5 Startkoord Ms335.4U A
152. 5935502400 Pakking, Starter
153. 266809-2 Met.Schroef Ph M5X14Mm Ck A
154. 6119521900 Label, Model-
155A. 5923501801 Spruitstukpakking Em4250 P
155B. 5923504700 Spruitstukpakking Sp252.4R P
156A. 451874-6 Spruitstuk Ms335.4U A
156B. 5933018000 Spruitstuk Ms351.4U P
157. 931202-6 Zeskantmoer M5 A
158. 0022706000 Moer M6 Htr5600 A
159. 0022706000 Moer M6 Htr5600 A
160. 0149069961 Stelschroef P
161. 5933500600 Spruitstuk Bhx3400 P
162. 0140059370 Schroef M5X12 P
163. 450562-2 Klem Ebh253U
164. 0043605180 Schroef Bhx2500
165. 413138-6 Pakking Carb Ms335.4U A
166. 345918-1 Slangklem Ebh253U A
167. 422055-9 Ontluchtingspijp Ms335.4U A
168. 422042-8 Ontluchtingspijp Ebh253U A
169. 265188-5 Met.Schroef Ph2 M5X68Mm Ck A
170. 345919-9 Montageplaat Ebh253U P
171. 423376-2 Pakkingring Ebh253U
172. 450560-6 Chokeplaat Ebh253U A
173. 443140-5 Luchtfilterelement Ebh253U A
174. 443141-3 Luchtfilterelement Ebh253U A
175. 266809-2 Met.Schroef Ph M5X14Mm Ck A
176. 450561-4 Luchtfilterkap Ebh253U
177. 125468-0 Luchtfilterhuis Ebh253U P
178. 451925-5 Chokehandel Ebh253U P
179. 213540-1 O-Ring 15Mm Ebh253U A
180. 424316-3 Overdrukventiel Ebh253U A
181. 213539-6 O-Ring 14Mm Ebh253U A
182. 451924-7 Overdrukklepplaat Ebh253U A
183. 424315-5 Overdrukklep Ebh253U A
184. 5923503500 Pakking Verdeler Bhx2500 P
185. 5923503300 Scheidingsplaat Em4250 P
186. 5936004000 CARBURATEUR MS352.4U P
187. 5236018040 PAL TBV.GASKABEL BC23/60/310 P
188. 5426005030 Revet Tbv Afstelnaald Rbc420 P
189. 5206008030 SCHROEF P
190. 257964-1 Seegering E-3 A
191. 213538-8 O-Ring 2 A
192. 325921-8 Naald Ms335.4U A
193. 5926002040 Membraam Onder Em4250 P
194. 168575-6 Pompmembraam Ebh253U A
195. 5926002020 POMPVEER EM4250 P
196. 5926002140 Membraam Mem425 P
197. 352010-6 INLEGZEEF EBH253U P
198. 442154-1 Membraampakking Ebh253U A
199. 168620-7 Membraam Ms246.4 A
200. 140438-8 Luchtzuiverhuis Ebh253U A
201. 424314-7 Opvoerpomp Ebh253U A
202. 346270-0 Pompdeksel Ebh253U A
203. 5236046010 Schroef Rbc230-260-310 P

Makita Kenniscentrum


Bezoek het Makita Kenniscentrum voor o.a.
handige tips en de technologieën achter de machines

Laatst toegevoegd

DTW1001ZJ
18 V Slagmoersleutel
Nu gratis:
Gratis Accu 2019
Dealerlocator
Om Makita goed te laten functioneren, gebruiken wij cookies. Bekijk ons cookiebeleid en lees wat dit voor je betekent.
[sluiten]