Productdocumentatie "EBH253U"

Explosietekening van: EBH253U
Nr OnderdeelNr Naam
001. 125544-0 Gas/controlehandel
002. 266326-2 Tapschroef 4x18
003. 188656-0 Handgreep set
004. 638663-8 Aansluitkabel
005. 451081-1 Kabelhouder
006. 451213-0 Buitenkabel
007. 168527-7 Gaskabel
008. 451083-7 Ontsluithendel
009. 233541-3 Torsieveer 7
010. 233540-5 Torsieveer 11
011. 451084-5 Gashendel
012. 125544-0 Gas/controlehandel
013. 451082-9 Schakelhendel
014. 232251-9 Bladveer
015. 188656-0 Handgreep set
016. 266326-2 Tapschroef 4x18
017. 188659-4 Handgreep set
018. 188659-4 Handgreep set
019. 922256-4 Inbusbout CK M5x35mm
020. 331862-8 Handgreepbuis
021. 168524-3 Sternkop 57mm
022. 318429-9 Handgreepbeugel
023. 318428-1 Handgreephouder
024. 233202-5 Drukveer 20
025. 318427-3 Buishouder
026. 318426-5 Buisgreepbeugel
027. 922241-7 Inbusbout CK M5x25mm
028. 195143-2 Bevestigingbeugel
029. 911233-1 Schroef VK 20mm
030. 422045-2 Bescherming
031. 140041-5 Steel
032. 810538-5 Waarschuwingslabel
033. 806904-2 Serienummerlabel
034. 922256-4 Inbusbout CK M5x35mm
035. 324893-4 Binnenas
036. 922206-9 Inbusbout 5x10
037. 125556-3 Tandwielhuisset
038. 125556-3 Tandwielhuisset
039. 227551-0 Tandwiel 14
040. 210049-4 Kogellager 609ZZ
041. 961005-4 Borgring S-9
042. 962113-4 Seegering R24
043. 922241-7 Inbusbout CK M5x25mm
044. 265590-2 Metaalschroef CK M8x10mm
045. 211019-6 Kogellager 626
046. 140039-2 As cpl
047. 140039-2 As cpl
048. 140039-2 As cpl
049. 211138-8 Kogellager 6001LLU
050. 962106-1 Borgring R-28
051. 331861-0 Beschermring
052. 346084-7 Borgring
053. 168526-9 Beschermkom
054. 264025-0 Moer M10
055. 451098-4 Beschermkap "mes"
056. 451097-6 Afdekkap tbv klem
057. 266280-0 Inbusschroef m6x25
058. 347012-5 Klem voor kap
059. 266326-2 Tapschroef 4x18
060. 347050-7 snijmes
061. 135398-7 Meshouder
062. 922226-3 Inbusbout 5x18
063. 922211-6 Inbusbout 5x12
064. 424191-7 Steeldemper 1
065. 318270-0 Steelklem 1
066. 318271-8 Steelklem 2
067. 424107-2 Steeldemper 2
068. 922221-3 Inbusbout 5x16
069. 318329-3 Koppelingshuis
070. 450569-8 Afstandbus
071. 961052-5 Borgring S-12
072. 168475-0 Koppelingstrommel
073. 210111-5 Kogellager 6201DDU
074. 962151-6 Borgring R-32
075. 195144-0 Motorsteun cpl
076. 266809-2 Met.schroef PH M5x14mm CK
077. 911213-7 Schroef 5x12
078. 450654-7 Cilinderafdekkap
079. 819312-8 Makita logo label
080. 452144-6 Bougiekap
081. 808633-3 Label "4-stakt"
083. 265189-3 Met.schroef PH2 M4X16mm CK
084. 266440-4 Inbusbout M5x40mm CK
085. 265184-3 Met.schroef PH2 M X mm CK
086. 345915-7 Uitlaatkap
087. 168469-5 Uitlaat
088. 345916-5 Uitlaatpakking
089. 140023-7 Kleppendeksel
090. 162275-0 Kleppendekselpakking
091. 922223-9 Met.schroef PH2 M5X16mm CK
092. 168534-0 Bougie
093. 162274-2 Carterdekselpakking
094. 318443-5 Carterdeksel
095. 266495-9 Inbusbout M5x40mm CK
096. 450565-6 Oliepeilstok
097. 450565-6 Oliepeilstok
098. 162276-8 Carterpakking
099. 318442-7 Carter
100. 266495-9 Inbusbout M5x40mm CK
101. 325666-8 Oliegewicht
102. 424202-8 Olieleiding
103. 282020-8 Slangklem
104. 266493-3 Inbusbout M4x10mm CK
105. 318440-1 Borgplaat
106. 346083-9 Toevoerklep
107. 135375-9 Cilinder
108. 424201-0 Controle klep
109. 266495-9 Inbusbout M5x40mm CK
110. 424200-2 Afstandhouder
111. 125554-7 Kleppen arm
112. 325668-4 Klepborgring
113. 234108-0 Drukveer 9
114. 256200-2 Pen 5mm
115. 326367-1 Inlaatklep
116. 325669-2 Uitlaatklep
117. 125552-1 Tuimelaartandwiel
118. 268238-5 Pen 5mm
119. 313169-4 Nokken tiller
120. 268239-3 Pen 4mm
121. 256865-0 Kleppenpen
122. 196595-0 Zuigerveerset
123. 233976-8 Borgring tbv zuigerpen
124. 318441-9 Zuiger
125. 257781-9 Zuigerpen
126. 213147-3 Keerring 12
127. 267400-9 Sluitring 23
128. 125551-3 Krukas
129. 213769-9 Oliekeerring 10
130. 424105-6 Bougiedop
131. 324891-8 Bougiedop
132. 168501-5 Ontsteking
133. 922138-0 Inbusbout M4x20 CK
134. 318343-9 Vliegwiel
134A. 168816-0 Ontsteking
135. 267812-6 Sluitring 6
136. 168498-8 Koppelingschoen
137. 267817-6 Sluitring 8
138. 266864-4 Inbusbout M6x25mm
139. 265577-4 Inbusbout M6x16
140. 231881-3 Trekveer 7MM
141. 125472-9 Benzinedop
142. 125472-9 Benzinedop
143. 125472-9 Benzinedop
144. 810455-9 Waarschuwingslabel "fuel"
145. 424102-2 Demper
146. 424103-0 Demper
147. 424104-8 Demper
148. 450566-4 Brandstoftank
149. 163447-0 Brandstoffilter
150. 345920-4 Slangklem
151. 168472-6 Benzineslang
152. 195147-4 Startinrichting
153. 168471-8 Poelie
154. 266585-8 parker 5x12mm
155. 451940-9 Nokkenplaat
156. 233984-9 Dempingsveer
157. 451939-4 Koordhaspel
158. 232258-5 starterveer
159. 424319-7 Startergreep
160. 444020-8 Startkoord
161. 809117-4 Label "EBH253U"
162. 265188-5 Met.schroef PH2 M5X68mm CK
163. 345919-9 Montageplaat
164. 423376-2 Pakkingring
165. 450560-6 Chokeplaat
166. 266809-2 Met.schroef PH M5x14mm CK
167. 450561-4 Luchtfilterkap
168. 443141-3 Luchtfilter element
169. 443140-5 Luchtfilter element
170. 345918-1 Slangklem
171. 422041-0 Ontluchtingspijp
172. 422042-8 Ontluchtingspijp
173. 125468-0 Luchtfilterhuis
174. 451925-5 Chokehandel
175. 213540-1 O-Ring 15
176. 424316-3 Overdrukventiel
177. 213539-6 O-Ring 14
178. 451924-7 Overdrukklepplaat
179. 424315-5 Overdrukklep
180. 168577-2 Scheidingspakking
181. 168576-4 Scheidingsplaat
182. 413121-3 Inlaatpakking
183. 922228-9 Inbusbout M5x18mm CK
184. 450559-1 Isolator
187. 324961-3 Luchtinlaat
188. 413120-5 Isolatorpakking
189. 213078-6 O-Ring 10
190. 922213-2 Inbusbout M5x12mm CK
191. 450562-2 Klem
193. 168497-0 Carburateur
194. 5926002140 Membraam
195. 352010-6 Inlegzeef
196. 442154-1 Membraampakking
197. 168574-8 Membraam
198. 140438-8 Luchtzuiverhuis
199. 424314-7 Opvoerpomp
200. 346270-0 PompDEKSEL
201. 266582-4 Parker 3x24mm
202. 168575-6 Pomp membraam
203. 442155-9 Membraampakking
204. 325924-2 Sproeier
205. 213538-8 O-Ring 2
206. 234183-6 Drukveer 5-9mm
207. 266581-6 Met.schroef PH2 M3X18mm CK
208. 325922-6 Zwenkelement
209. 413140-9 Revet
210. 257964-1 Seegering E-3
211. 806902-6 Motorlabel
212. 345964-4 Tanksteun
213. 806903-4 Serienummerlabel
214. 911148-2 Schroef 4X25
215. 911213-7 Schroef 5x12
216. 331835-1 Afstandbus
217. 345963-6 Klem
218. 638664-6 Aansluitkabel
218A. 632E38-3 Aansluitkabel
219. 638665-4 Aansluitkabel
219A. 632E39-1 Draadboom
220. 324980-9 Vonkenvanger
221. 638671-9 Aansluitkabel

Makita Kenniscentrum


Bezoek het Makita Kenniscentrum voor o.a.
handige tips en de technologieën achter de machines

Laatst toegevoegd

DGA514ZJU
18 V Haakse slijper 125 mm
Nu gratis:
Gratis Accu 2019
Dealerlocator
Om Makita goed te laten functioneren, gebruiken wij cookies. Bekijk ons cookiebeleid en lees wat dit voor je betekent.
[sluiten]