Productdocumentatie "DUR365UPM2"

Nr OnderdeelNr Naam
001. 143187-6 Handgreep cpl
003. 922241-7 Inbusbout CK M5x25mm
004. 318272-6 Handgreepbeugelplaat
005. 318273-4 Handgreepbeugelplaat
006. 318274-2 Handgreephouder
007. 922251-4 Inbusbout 5x30
008. 699069-5 Aansluitkabel
009. 266326-2 Tapschroef 4x18
010. 687261-5 Trekontlaster
011. 891003-3 Label "98Db"
014. 699067-9 Netsnoerset
015. 183A64-6 Motorhuis
015A. 263005-3 Rubber pen 6
016. 266326-2 Tapschroef 4x18
017. 346248-3 Buisgreepbeugel
018. 266326-2 Tapschroef 4x18
019. 687261-5 Trekontlaster
020. 266326-2 Tapschroef 4x18
021. 143186-8 Controlle unit
022. 644808-8 Aansluitunit (3 contacten)
023. 183A64-6 Motorhuis
023A. 263005-3 Rubber pen 6
024. 850U28-2 Naamplaat DUB365
025. 266326-2 Tapschroef 4x18
026. 251314-2 Schroef M4X12
027. 251314-2 Schroef M4X12
028. 346858-6 Batterijhouder
029. 168478-4 Hanger
030. 922228-9 Inbusbout M5x18mm CK
031. 424463-0 Bescherming
032. 911233-1 Schroef VK 20mm
033. 455626-7 Afdekkap
034. 210062-2 Kogellager 607ZZ
035. 529146-8 Veld
036. 619462-7 Anker 2x18V
037. 911526-6 Schroef 4X16
038. 455628-3 Binnenschild
039. 620401-2 Circuit B
040. 911526-6 Schroef 4X16
041. 687042-7 Trekontlaster
042. 922223-9 Met.schroef PH2 M5X16mm CK
043. 922241-7 Inbusbout CK M5x25mm
044. 143039-1 Motorhuis
045. 211131-2 Kogellager 6001DW
046. 962106-1 Borgring R-28
047. 346355-2 Borgring
048. 326518-6 Beschermring
049. 266579-3 Inbusbout M6x30
051. 346073-2 Montagebeugel
052. 261156-6 Revet 4mm
053. 455926-5 Beschermkap "drd"
054. 346855-2 Lijnsnijder
055. 266326-2 Tapschroef 4x18
056. 143180-0 Steel "E" compl
056A. 819312-8 Makita logo label
056B. 806G53-7 Waarschuwingslabel DUR365
057. 213325-5 O-Ring 19
058. 168526-9 Beschermkom
059. 264025-0 Moer M10
060. 183A77-7 Handgreepset
061. 455629-1 Deblokkeer handel
062. 233621-5 Torsieveer 9
063. 632E40-6 Schakelaar
064. 455816-2 Schakelaarhandel
065. 233612-6 Torsieveer 10
066. 143185-0 Controlle "sub" unit
067. 183A77-7 Handgreepset
068. 911256-9 Schroef 5x35
069. 266326-2 Tapschroef 4x18
070. 326586-9 Ring 14
071. 346622-5 Geleidingsplaat
072. 266896-1 Zeskantbout M5X20
073. 346785-7 Klem tbv beschermkap
074. 455815-4 Beschermkap "mes"
075. 942151-2 Veerring M6
076. 413143-3 Revet

Makita Kenniscentrum


Bezoek het Makita Kenniscentrum voor o.a.
handige tips en de technologieën achter de machines

Laatst toegevoegd

DF331DSAJ
10,8 V Boor-/schroefmachine
Nu gratis:
Gratis Accu 2019
Dealerlocator
Om Makita goed te laten functioneren, gebruiken wij cookies. Bekijk ons cookiebeleid en lees wat dit voor je betekent.
[sluiten]