Productdocumentatie "DUR141SH"

Nr OnderdeelNr Naam
001. 453357-2 Afdekkap
002. 422089-2 Rubber bus
003. 141339-3 Steel cpl
003A. 890862-2 Waarschuwingslabel
004. 265995-6 Tapschroef 4X18
005. 265995-6 Tapschroef 4X18
006. 451896-6 Drukknop
007. 231113-8 Drukveer 12
008. 188870-8 Steelhouder
009. 188870-8 Steelhouder
010. 187413-3 Motorhuis
010A. 263002-9 Rubber pen 4
010B. 263005-3 Rubber pen 6
010C. 931102-0 Zeskant moer M4
011. 187413-3 Motorhuis
011A. 263002-9 Rubber pen 4
011B. 263005-3 Rubber pen 6
011C. 931102-0 Zeskant moer M4
012. 815W91-4 Naamplaat "DUR141"
013. 265995-6 Tapschroef 4X18
014. 210033-9 Kogellager 696ZZ
015. 629932-8 Motor 18V
016. 961004-6 Borgring S-8
017. 210029-0 Kogellager 608ZZ
018. 141338-5 Tandwielas
018A. 227283-9 Tandwiel 48
018B. 266744-4 Zeskantbout M4x18mm
018C. 326159-8 Tandwielas
018D. 453360-3 Spoelhouder
019. 213023-1 O-Ring 4
020. 453353-0 Beschermkap
021. 922138-0 Inbusbout M4x20 CK
022. 123169-4 Draadsnijder
023. 266020-6 Schroef PT4x12mm
024. 326128-9 Geleider
025. 267071-2 Sluitring 4
026. 266020-6 Schroef PT4x12mm
027. 231352-0 Drukveer 17
028. 196146-9 Draadkop 1x1,65 Aut click syst
029. 187412-5 Handgreepset
029A. 263005-3 Rubber pen 6
030. 453344-1 Blokkeerring
031. 699058-0 Kabel
032. 620110-3 Toerenregelcircuit
033. 643854-8 Aansluitunit (3 contacten)
034. 453338-6 Schakelknop
035. 233068-3 Drukveer 6mm
036. 453339-4 Veiligheidsknop
037. 650744-8 Schakelaar D3V-16-3C26
038. 233068-3 Drukveer 6mm
039. 265995-6 Tapschroef 4X18
040. 187412-5 Handgreepset
040A. 263005-3 Rubber pen 6
041. 264072-1 Sterknop M6
042. 453340-9 Handgreep
043. 921382-6 Zeskant bout M6x60mm

Makita Kenniscentrum


Bezoek het Makita Kenniscentrum voor o.a.
handige tips en de technologieën achter de machines

Laatst toegevoegd

DUH551Z
2x18 V Heggenschaar 55 cm
Nu gratis:
Gratis Accu 2019
Dealerlocator
Om Makita goed te laten functioneren, gebruiken wij cookies. Bekijk ons cookiebeleid en lees wat dit voor je betekent.
[sluiten]