Productdocumentatie "DTR180ZJ"

Nr OnderdeelNr Naam
001. 266429-2 Tapschroef 3X16
002. 140B66-1 Motorhuisdeksel
002C10. 817A35-8 Indicatie label DTR180
002C20. 817A42-1 Waarschuwingslabel A DTR180
002C30. 817A44-7 Waarschuwingslabel B DTR180
003. 266429-2 Tapschroef 3X16
004. 310864-7 Geleidebus A
005. 135968-2 Tandwiel 30A
006. 422247-0 Sponsrubber A
007. 911008-8 Schroef 3X8
008. 458222-0 Motorbasis
009. 620913-5 Sensorcircuit
010. 266007-8 Tapschroef PT3x10
011. 629346-1 Motor 18V DTR180
012. 266429-2 Tapschroef 3X16
013. 941051-3 Sluitring 4
014. 135969-0 Tandwiel 30B
015. 232443-0 Drukveer 3
016. 256098-7 Pen 5
017. 232442-2 Drukveer 3
018. 458223-8 Deblokkeerhandel
019. 140A85-1 Remschakelknop
020. 267214-6 Sluitring 6
021. 232446-4 Drukveer 7
022. 679032-4 Magneetschakelaar
023. 961011-9 Stopring E-4
024. 327112-7 Geleidebus
025. 422249-6 Sponsrubber
026. 232442-2 Drukveer 3
027. 144901-3 Magneet arm
028. 266429-2 Tapschroef 3X16
029. 941051-3 Sluitring 4
030. 211099-2 Kogellager 689ZZ
031. 183J56-9 Motorhuis
031C10. 263005-3 Rubber pen 6
031C20. 252126-6 Borgmoer M4x7mm
031C30. 931002-4 Zeskant moer M3
031C40. 817A46-3 Waarschuwingslabel DTR180
032. 210112-3 Kogellager 6801LLB
033. 144904-7 Magneetwiel
034. 266429-2 Tapschroef 3X16
035. 319665-0 Naaldlager DTR180
036. 231294-8 Drukveer 6
037. 266429-2 Tapschroef 3X16
038. 458225-4 Lagerhuis
039. 458216-5 Lagerhuiskap
040. 458221-2 Lagerhouder
041. 126743-7 Aanslag
042. 265199-0 Schroef M3x8
043. 911017-7 Schroef 3X12
044. 310866-3 Lagerborging
045. 140B72-6 Hoofdbus
046. 620913-5 Sensorcircuit
047. 266007-8 Tapschroef PT3x10
048. 126838-6 Aandrijfunit
049. 619520-9 Anker 18V
050. 629343-7 Anker 18V
051. 652069-6 Met.schroef M3X6
052. 266490-9 Parker CK 2x6mm
053. 140B68-7 Controller
053C10. 817A37-4 Indicatielabel B DTR180
054. 183J56-9 Motorhuis
054C10. 263005-3 Rubber pen 6
054C20. 252126-6 Borgmoer M4x7mm
054C30. 931002-4 Zeskant moer M3
054C40. 817A46-3 Waarschuwingslabel DTR180
055. 266429-2 Tapschroef 3X16
056. 458219-9 Schakelrhandel
057. 234037-7 Drukveer 5
058. 458220-4 Schakelknop
059. 632L94-5 Schakelaar
060. 140B67-9 Schakelaarplaat
060C10. 817A39-0 Indicatie label DTR180
061. 620924-0 Schakelcircuit
062. 643523-1 Aansluitunit (3 contacten)
063. 854L26-4 Naamplaat DTR180
064. 265633-0 Inb.schr. M3X20mm
065. 458217-3 Contactplaat deksel
066. 347331-9 Contactplaat DTR180
067. 256573-3 Pen 5 DTR180
068. 144903-9 Magneetbases
069. 911008-8 Schroef 3X8
070. 265634-8 Inb.schr. M3X8mm
071. 140C95-0 Geleidebus B
072. 310815-0 Draadmes B
073. 310814-2 Draadmes A
074. 161872-9 Koppelarm A
075. 347328-8 Bovenplaat
076. 347326-2 Geleideplaat A
077. 961017-7 Stopring E-3
078. 347330-1 Trekplaat
079. 161873-7 Koppelarm B
080. 347370-9 Geleidelarm A
081. 347329-6 Drukplaat
082. 232445-6 Torsieveer 7 DTR180
083. 256400-4 Kraagpen 4
084. 256399-3 Kraagpen 4
085. 347327-0 Geleideplaat B
086. 265635-6 Inb.schr. M3X6mm
087. 941001-8 Sluitring 3
088. 232444-8 Drukveer 4mm
089. 256390-1 Pen 3mm
090. 458226-2 Geleidering houder
091. 265635-6 Inb.schr. M3X6mm
092. 347333-5 Zijplaat R DTR180
093. 263040-1 Rubber pen 6
094. 232448-0 Torsieveer 6 DTR180
095. 161867-2 Spaangeleider
096. 256573-3 Pen 5 DTR180
097. 263040-1 Rubber pen 6
098. 347332-7 Zijplaat L DTR180
099. 265635-6 Inb.schr. M3X6mm
100. 854L20-6 Naamplaat DTR180
101. 135999-1 Motor 18V
102. 135998-3 Geleidearm

Makita Kenniscentrum


Bezoek het Makita Kenniscentrum voor o.a.
handige tips en de technologieën achter de machines

Laatst toegevoegd

SK106GDZ
Kruislijn / punt laser groen
Nu gratis:
Gratis Accu 2019
Dealerlocator
Om Makita goed te laten functioneren, gebruiken wij cookies. Bekijk ons cookiebeleid en lees wat dit voor je betekent.
[sluiten]