Productdocumentatie "DPT353RTJ"

Nr OnderdeelNr Naam
001. 266901-4 Tapschroef 4X14
003. 183F93-9 Machinehuis
003C10. 263005-3 Rubber pen 6
003C20. 252126-6 Borgmoer M4x7mm
003C30. 931102-0 Zeskant moer M4
004. 643899-6 Aansluitunit (3 contacten)
007. 915101-0 Schroef M4x6
008. 457384-1 Afdekkap
010. 345704-0 Glijplaat
011. 347140-6 Nagelgeleider
013. 326903-3 Voeringsbout
014. 347143-0 Bodemplaat
015. 457389-1 Veerhouder
016. 347148-0 Veerbehuizing
017. 232364-6 Drukveer
018. 347141-4 Slagstuk
019. 424952-5 Bescherming
020. 253804-1 Sluitring 6
022. 319537-9 Houder
023. 931302-2 Zeskant moer M6
024. 345702-4 Slagpen
025. 268157-5 Borgpen 4
026. 144291-4 Deksel slagpengeleider
027. 922102-1 Zeskant bout 4X6
029. 922112-8 Inbusbout M4x10
030. 144330-0 Slagpengeleider
031. 135856-3 Magazijn compleet
031. 135897-9 Magazijn compleet
032. 347138-3 Drukplaat
033. 310176-8 Afslag
034. 233018-8 Drukveer 3
035. 232362-0 Bladveer
036. 346239-4 Nagelafslag
037. 232367-0 Drukveer
038. 457379-4 Magazijn
039. 911133-5 Schroef 4X18
040. 347137-5 Afstandhouder
042. 144335-0 Onderste nagelgeleider
043. 457382-5 Nagelgeleiderhouder
044. 457380-9 Bovenste nagelgeleider
044C10. 931102-0 Zeskant moer M4
047. 457387-5 Afdekplaat tbv startveer
048. 911113-1 Schroef 4X10
049. 457383-3 Kraagpin 5-6
050. 232366-2 Drukveer
051. 266177-3 Inbusbout M3x10
052. 457388-3 Hendel
053. 233117-6 Drukveer 6x29mm
054. 256793-9 Pen 3
055. 457381-7 Kap schuifdeksel
056. 268158-3 Pin 5
057. 262054-7 Urethaan ring 3
058. 347139-1 Blokkeerarm
059. 629253-8 DC motor
060. 267053-4 Sluitring 12
061. 227166-3 Tandwiel 69
063. 221961-3 Tandwiel 27
064. 154973-0 Tandwiel 7 cpl
065. 345773-1 Anti-terugslagplaat
066. 144290-6 Tandwiel 55
067. 214060-8 Glijlager 10
068. 620507-6 Licht circuit
069. 632J89-6 Controller
069C10. 688164-6 Lijn filter
070. 456799-9 Blokkeerplaat
071. 632J09-0 Schakelaar
072. 632G60-2 Schakelaar
073. 632K06-2 Schakelaar
078. 232370-1 Drukveer
079. 457386-7 Schakelknop
080. 347142-2 Tandwiel plaat
092. 143778-3 Indicatorplaat
093. 266429-2 Tapschroef 3X16
094. 457385-9 Huisdeksel
095. 183F93-9 Machinehuis
095C10. 263005-3 Rubber pen 6
095C20. 252126-6 Borgmoer M4x7mm
095C30. 931102-0 Zeskant moer M4
096. 852X49-8 Naamplaat DPT353
097. 911173-3 Schroef 4x45
098. 266429-2 Tapschroef 3X16
099. 266429-2 Tapschroef 3X16
100. 233459-8 Drukveer 3x40mm
101. 232365-4 Drukveer
102. 961017-7 Stopring E-3
103. 347136-7 Contactarm
104. 326905-9 As, afsteller-
105. 216031-1 Stalen kogel 2.3
106. 234254-9 Drukveer 2
107. 457378-6 Afsteller
108. 310778-0 Arm
109. 961017-7 Stopring E-3
110. 922107-1 Inbusbout M4x8mm
111. 144329-5 Centreerplaat
112. 310777-2 Contactpunt deksel
113. 310780-3 Balansgewicht
114. 251566-5 Inbusbout M4x6mm
115. 347146-4 Tandwiel
116. 457390-6 Balansgewicht houder
119. 326902-5 Tandwielas
120. 424953-3 Stootrand
121. 922102-1 Zeskant bout 4X6
122. 347145-6 Geleiderail R
123. 347144-8 Geleiderail L
124. 310781-1 Balansgewicht
125. 347147-2 Counter stopper
126. 424954-1 Bescherming
127. 326904-1 Gewicht
128. 232363-8 Drukveer
129. 326901-7 Geleidingsbus
130. 135857-1 Contactarm, compleet
131. 135855-5 Tandwiel
132. 457809-5 Schakelaarbeschermer

Makita Kenniscentrum


Bezoek het Makita Kenniscentrum voor o.a.
handige tips en de technologieën achter de machines

Laatst toegevoegd

DTP141RTJ
18 V Hybride boor-/schroefmachine
Nu gratis:
Gratis Accu 2019
Dealerlocator
Om Makita goed te laten functioneren, gebruiken wij cookies. Bekijk ons cookiebeleid en lees wat dit voor je betekent.
[sluiten]