Productdocumentatie "DPT351ZJ"

Explosietekening van: DPT351
Nr OnderdeelNr Naam
001. 266429-2 Tapschroef 3X16 A
002. 267071-2 Sluitring 4
003. 187098-5 Motorhuis Bpt351
004. 643843-3 Aansluitunit Bvf154 (2 Cont.)
005. 346317-0 Draaghaak
006. 251314-2 Schroef M4X12
007. 266429-2 Tapschroef 3X16 A
008. 419450-2 Voorkap Bpt350
009. 266429-2 Tapschroef 3X16 A
010. 345704-0 Glijplaat Bpt350
011. 345703-2 Nagelgeleider Bpt350
012. 922112-8 Inbusbout M4X10 Bpt350 A
013. 324683-5 Geleidebolt Bpt350
014. 253762-1 Revet 8Mm A
015. 421962-3 Veerhouder Bpt350
016. 233472-6 Veer Bpt350
017. 421962-3 Veerhouder Bpt350
018. 345701-6 Hamer Bpt350
019. 421956-8 Demper Bpt350
020. 253804-1 Sluitring 6
021. 266429-2 Tapschroef 3X16 A
022. 318025-3 Demperhouder Bpt350
023. 931302-2 Zeskantmoer M6
024. 345702-4 Slagpen Bpt350
025. 268157-5 Borgpen 4 Bpt350
026. 168430-2 Slagpenplaat Bpt350
027. 922102-1 Zeskantbout 4X6
028. 135372-5 Magazijn Assy Bpt350 A
029. 922122-5 Zeskantbout M4X14
030. 310173-4 Slagpengeleider Bpt350
031. 951054-9 Spanstift 3-10
032. 345699-7 Drukplaat Bpt350
033. 310176-8 Afslag Bpt350
034. 233018-8 Drukveer 3 Jr3030T
035. 232229-2 Bladveer Bpt350
036. 346239-4 Nagelafslag Bpt350 A
037. 233476-8 Drukveer 4 Bpt350
038. 318024-5 Magazijn Bpt350
039. 922102-1 Zeskantbout 4X6
040. 345696-3 Vulplaat Bpt350
041. 951001-0 Spanstift 2-8
042. 318023-7 Onderrail Bpt350
043. 452877-3 Nagelgeleiderhouder Bpt350 A
044. 140412-6 Bovenrail Bpt350
045. 813728-9 Waarschuwingsabel Bpt350
048. 911113-1 Schroef 4X10
049. 419443-9 Kraagpin 5-7
050. 233470-0 Drukveer 5 Bpt350
051. 266177-3 Inbusbout M3X10
052. 419446-3 Railknop Bpt350
053. 233117-6 Drukveer 6X29Mm Ga9010C
054. 951066-2 Spanstift 3-18
055. 419444-7 Railknopkap Bpt350
056. 268158-3 Pin 5 Bpt350
057. 265040-7 Kruiskop Schroef M3X4 9032
058. 345705-8 Blokkeerarm Bpt350
059. 629910-8 Motor 18,0V Bpt351
060. 267053-4 Sluitring 12Mm
061. 227166-3 Tandwiel 69 Bpt350
062. 232230-7 Bladveer Bpt350
063. 221961-3 Tandwiel 27 T221D
064. 154973-0 Tandwiel 7 Cpl Bpt350
065. 345773-1 Anti Terugslag Plaat Bpt350
066. 154972-2 Tandwiel 55 Cpl Bpt350
067. 214060-8 Glijlager 10 T221Dw
068. 620073-3 Licht Circuit Bpt351
069. 419452-8 Schakelknop Bpt350
070. 233032-4 Drukveer 2 Bpt350
071. 650744-8 Schakelaar D3V-16-3C26 A
072. 256299-7 Pen 3 Bpt350
073. 419453-6 Verbindingsplaat Bpt350
074. 231693-4 Draaiveer 4 Bpt350
075. 419454-4 Veiligheidsschakelaar Bpt350
076. 256299-7 Pen 3 Bpt350
077. 188168-3 Schakelknopset Bpt350
078. 419451-0 *Schakelknop Bpt350
079. 256771-9 *Pen 2.5 Tbv Schakelkn.Bpt350
080. 257926-9 *Borgring Tbv Schakelkn.Bpt350
081. 345707-4 *Schommelarm Schakelkn.Bpt350
082. 231694-2 *Draaiveer 3 Tbv Schakelkn.
083. 231695-0 *Draaiveer 3 Tbv Schakelkn.
084. 233360-7 Drukveer 4 Hr23/2600
085. 256176-3 Pen 2,5 Hr3000C
086. 256176-3 Pen 2,5 Hr3000C
087. 345706-6 Geleideplaat Bpt350
088. 231692-6 Draaiveer 4 Bpt350
089. 168489-9 Schakelblok Bpt350 A
090. 233188-3 Drukveer 2.4 Hr4000C
091. 951001-0 Spanstift 2-8
092. 324923-1 Drukpen Bpt350 P
093. 345708-2 Omkeerarm Bpt350
094. 256176-3 Pen 2,5 Hr3000C
095. 187098-5 Motorhuis Bpt351
096. 815W07-9 Naamplaat Dpt351
097. 911163-6 Schroef 4X35
098. 266429-2 Tapschroef 3X16 A
099. 911123-8 Schroef 4X14 A
100. 234264-6 Drukveer 3X28Mm Hr1830F
101. 951054-9 Spanstift 3-10

Makita Kenniscentrum


Bezoek het Makita Kenniscentrum voor o.a.
handige tips en de technologieën achter de machines

Laatst toegevoegd

CC301DSMJ
10,8 V Glas- en tegelsnijder
Nu gratis:
Gratis Accu 2019
Dealerlocator
Om Makita goed te laten functioneren, gebruiken wij cookies. Bekijk ons cookiebeleid en lees wat dit voor je betekent.
[sluiten]