Productdocumentatie "DPT351RMJ"

Explosietekening van: DPT351
Nr OnderdeelNr Naam
001. 266429-2 Tapschroef 3X16
002. 267071-2 Sluitring 4
003. 187098-5 Motorhuis
004. 643843-3 Aansluitunit (2 contacten)
005. 346317-0 Draaghaak
006. 251314-2 Schroef M4X12
007. 266429-2 Tapschroef 3X16
008. 419450-2 Deksel
009. 266429-2 Tapschroef 3X16
010. 345704-0 Glijplaat
011. 345703-2 Nagelgeleider
012. 922112-8 Inbusbout M4x10
013. 324683-5 Geleidebout
014. 253762-1 Ring 8
015. 421962-3 Veerhouder
016. 233472-6 Veer
017. 421962-3 Veerhouder
018. 345701-6 Hamer
019. 421956-8 Demper
020. 253804-1 Sluitring 6
021. 266429-2 Tapschroef 3X16
022. 318025-3 Demperhouder
023. 931302-2 Zeskant moer M6
024. 345702-4 Slagpen
025. 268157-5 Borgpen 4
026. 168430-2 Slagpenplaat
027. 922102-1 Zeskant bout 4X6
028. 135372-5 Magazijn assy
029. 922122-5 Inbusbout M4x14
030. 310173-4 Slagpengeleider
031. 951054-9 Spanstift 3-10
032. 345699-7 Drukplaat
033. 310176-8 Afslag
034. 233018-8 Drukveer 3
035. 232229-2 Bladveer
036. 346239-4 Nagelafslag
037. 233476-8 Drukveer 4
038. 318024-5 Magazijn
039. 922102-1 Zeskant bout 4X6
040. 345696-3 Vulplaat
041. 951001-0 Spanstift 2-8
042. 318023-7 Onderrail
043. 452877-3 Nagelgeleiderhouder
044. 140412-6 Bovenrail
045. 813728-9 Waarschuwingslabel
048. 911113-1 Schroef 4X10
049. 419443-9 Kraagpin 5-7
050. 233470-0 Drukveer 5
051. 266177-3 Inbusbout M3x10
052. 419446-3 Railknop
053. 233117-6 Drukveer 6x29mm
054. 951066-2 Spanstift 3-18
055. 419444-7 Railknopkap
056. 268158-3 Pin 5
057. 265040-7 Kruiskopschroef 3x4
058. 345705-8 Blokkeerarm
059. 629910-8 Motor
060. 267053-4 Sluitring 12
061. 227166-3 Tandwiel 69
062. 232230-7 Bladveer
063. 221961-3 Tandwiel 27
064. 154973-0 Tandwiel 7 cpl
065. 345773-1 Anti-terugslagplaat
066. 154972-2 Tandwiel 55 cpl
067. 214060-8 Glijlager 10
068. 620073-3 Licht circuit
069. 419452-8 Schakelknop
070. 233032-4 Drukveer 2
071. 650744-8 Schakelaar D3V-16-3C26
072. 256299-7 Pen 3
073. 419453-6 Verbindingsplaat
074. 231693-4 Draaiveer 4
075. 419454-4 Veiligheidsschakelaar
076. 256299-7 Pen 3
077. 188168-3 Schakelknopset
078. 419451-0 Schakelknop
079. 256771-9 Pen 2.5
080. 257926-9 Borgring E2.0
081. 345707-4 Schommelarm
082. 231694-2 Draaiveer 3
083. 231695-0 Draaiveer 3
084. 233360-7 Drukveer 4
085. 256176-3 Pen 2,5
086. 256176-3 Pen 2,5
087. 345706-6 Geleideplaat
088. 231692-6 Draaiveer 4
089. 168489-9 Schakelblok
090. 233188-3 Drukveer 2.4
091. 951001-0 Spanstift 2-8
092. 324923-1 Drukpen
093. 345708-2 Omkeerarm
094. 256176-3 Pen 2,5
095. 187098-5 Motorhuis
096. 815W07-9 Naamplaat "DPT351"
097. 911163-6 Schroef 4x35
098. 266429-2 Tapschroef 3X16
099. 911123-8 Schroef 4X14
100. 234264-6 Drukveer 3x28mm
101. 951054-9 Spanstift 3-10

Makita Kenniscentrum


Bezoek het Makita Kenniscentrum voor o.a.
handige tips en de technologieën achter de machines

Laatst toegevoegd

DJV181RTJ
18 V Decoupeerzaag T-model
Nu gratis:
Gratis Accu 2019
Dealerlocator
Om Makita goed te laten functioneren, gebruiken wij cookies. Bekijk ons cookiebeleid en lees wat dit voor je betekent.
[sluiten]