Productdocumentatie "DPJ180RTJ"

Explosietekening van: DPJ180
Nr OnderdeelNr Naam
001. 922422-3 Inbusbout M8X16
002. 941202-8 Sluitring M8
003. 453219-4 Handgreepbeugel Bpj140
004. 266361-0 Tap Schroef 4X30Mm 9554Nb
005. 417771-6 Blokkeerpenkap 9555Nb
006. 233072-2 Drukveer 8 9541-9542
007. 227597-6 Tandwiel 11 Bpj140
008. 210042-8 Kogellager 629Llb A
009. 961005-4 Borgring S-9
010. 213445-5 O-Ring 26
011. 317821-6 Tandwielhuisdeksel 9554Nb
012. 619295-0 Anker Bpj180
013. 421977-0 Rubber Ring 13 Bga452
014. 631714-6 Led-Circuit Bga452
015. 638627-2 Magneet Unit Bgd800 A
016. 638979-1 Koolborstelhouder Bpj140
016A. 688165-4 Lijn Filter Bub360/Bdf453
017. 815T35-6 Naamplaat Dpj180
018. 266326-2 Tap Schroef 4X18Mm
019. 419566-3 Schakelknop Bga452 A
020. 187839-9 Behuizing Bjs161 3-Cont
020A. 263005-3 Rubber Pen 6
021. 419519-2 Schakelaarhandel Bga452
022. 650579-7 Schakelaar Bga452
023. 620243-4 Toerenregeling Dga452 3-Cont
024. 644808-8 Aansluitunit Bhr241 (3 Cont) A
025. 187839-9 Behuizing Bjs161 3-Cont
025A. 263005-3 Rubber Pen 6
026. 191971-3 Koolborstel Set Cb-430 A
027. 643954-4 Koolborsteldop 8433D P
028. 419518-4 Koolborstelafdekkap Bga452
037. 213032-0 O-Ring 4 9554Nb/Ga40/5030 A
038. 256496-5 Kraagpin 4 Bga452
039. 141400-6 Tandielhuis Bpj140
039A. 263002-9 Rubber Pen 4 6413 A
040. 210026-6 Kogellager 696ZZ A
041. 233950-6 Veerring 11 Ga4530
042. 227598-4 Tandwiel 36 Bpj140
043. 962151-6 Borgring R-32 A
044. 211129-9 Kogellager 6201Ddw A
045. 326120-5 As Bpj140
046. 213622-9 O-Ring 45 9554Nb
047. 318812-0 Lagerhuis Bpj140
048. 911138-5 Schroef 4X20 A
050. 931202-6 Zeskantmoer M5 A
051. 266741-0 Tapschroef M5X50Mm Bpj140
053. 326145-9 As Bpj140
054. 141247-8 Aanslagframe Bpj140
055. 961017-7 Stopring E-3 A
056. 256689-4 Pen 4 3901
057. 318813-8 Voorzool Bpj140
058. 231282-5 Drukveer 24
059. 216040-0 Stalen Kogel 3.5 A
060. 318814-6 Diepteaanslag Bpj140
061. 266264-8 Zeskantbout M5X6 Bsr730
062. 266738-9 Schroef Bpj140
063. 213008-7 O-Ring 22.4
064. 415252-4 Stofafzuigadapter lamellenfrees
065. 265785-7 Stelschroef M5X10 Tbv Langsg A
066. 232131-9 Bladveer 3901
067. 213023-1 O-Ring 4 Hr3000C
068. 266737-1 Slotbout M6X20Mm Bpj140
069. 231282-5 Drukveer 24
070. 216040-0 Stalen Kogel 3.5 A
071. 231795-6 Trekveer 8 3901
072. 272263-0 Handel 40 Bpj140
073. 252159-1 Zeskantmoer M6 Sp6000/Bss500
074. 259054-6 Stopring E-8 A
075. 253804-1 Sluitring 6
076. 224280-6 Binnenflens 20/22x40mm
077. 224505-8 Sluitmoer M10x40mm
078. 318845-5 Deksel Bpj140
079. 424479-5 Rubber Bus Bpj140
080. 213023-1 O-Ring 4 Hr3000C

Makita Kenniscentrum


Bezoek het Makita Kenniscentrum voor o.a.
handige tips en de technologieën achter de machines

Laatst toegevoegd

JR105DZJ
10,8 V Reciprozaag
Nu gratis:
Gratis Accu 2019
Dealerlocator
Om Makita goed te laten functioneren, gebruiken wij cookies. Bekijk ons cookiebeleid en lees wat dit voor je betekent.
[sluiten]