Productdocumentatie "DJR181ZK"

Explosietekening van: DJR181
Nr OnderdeelNr Naam
001. 165406-0 Zaagvoet
002. 421945-3 Beschermhuls
003. 424147-0 Beschermkap
004. 257952-8 Borgring 18
005. 310285-3 Stuurhuls
006. 256492-3 Kraagpin 5
007. 233345-3 Drukveer 6
008. 268094-3 Pin 3
009. 331720-8 Geleidingsbus
010. 256158-5 Pen 3
011. 417791-0 Stuurhuls geleider
012. 418311-3 Huls
013. 345214-7 Drukplaat
014. 233025-1 Drukveer 2
015. 231687-9 Torsieveer 17
016. 213151-2 Keerring 14
017. 213174-0 X-ring 14
018. 154813-2 Tandwielhuis
019. 418806-6 Dop
020. 631689-9 Led-circuit
021. 911243-8 Schroef 5x25
022. 232221-8 Bladveer A
023. 162236-0 Instelknop
024. 421946-1 Pakking
025. 345480-6 Glijplaat
026. 214170-1 Glijlager 14A
027. 341462-6 Asborgplaat
028. 911225-0 Schroef 5x16
029. 168405-1 Zaagas
030. 214170-1 Glijlager 14A
031. 341462-6 Asborgplaat
032. 911225-0 Schroef 5x16
033. 265148-7 Metaalschroef M5x14
034. 344795-8 Plaat C
035. 265148-7 Metaalschroef M5x14
036. 344795-8 Plaat C
037. 212959-1 Naaldlager 708
038. 125423-2 Tandwielset
039. 212080-6 Naaldlager 1012
040. 253797-2 Sluitring 14
041. 232222-6 Bladveer B
042. 345479-1 Zaagvoet geleider
043. 265165-7 Zeskant bout M6X16
044. 266041-8 Tapschroef 5x25
045. 154812-4 Tandwielhuis
046. 912207-5 Verzonken schroef 5X10
047. 951057-3 Spanstift 3-12
048. 313127-0 Geleider
049. 233455-6 Drukveer 7
050. 262561-0 Bus 6
051. 125321-0 Draaghaakset
052. 264002-2 Vierkant moer M5
053. 125321-0 Draaghaakset
054. 961052-5 Borgring S-12
055. 210163-6 Kogellager 6001DDW
056. 961016-9 Stopring E-10
057. 911225-0 Schroef 5x16
058. 285726-7 Lagerborging 63
059. 241869-5 Waaier 55
060. 519176-7 Anker
061. 210062-2 Kogellager 607ZZ
062. 419333-6 Opvulplaat
063. 638107-8 Magneet houder
064. 419327-1 Afdekplaat
065. 419330-2 Motorhuis
066. 266060-4 Tapschroef PF 4x65
067. 643941-3 Koolborstelhouderdop
068. 194435-6 Koolborstel set CB-441
069. 643949-7 Koolborstelhouder
070. 862359-1 Naamplaat
071. 187485-8 Handgreepset (3 contacten)
072. 644808-8 Aansluitunit (3 contacten)
073. 419336-0 Schakelaarknop
074. 650647-6 Schakelaar (3 contacten)
075. 232152-1 Bladveer
076. 419334-4 Dodemansknop
077. 631690-4 Circuit
078. 638914-9 Koolborstelhouder
079. 911006-2 Schroef 3X8
080. 689116-0 Hittegeleidingsplaat
081. 266045-0 Tapschroef PT4X20
082B. 187485-8 Handgreepset (3 contacten)

Makita Kenniscentrum


Bezoek het Makita Kenniscentrum voor o.a.
handige tips en de technologieën achter de machines

Laatst toegevoegd

DGA506ZJ
18 V Haakse slijper 125 mm
Nu gratis:
Gratis Accu 2019
Dealerlocator
Om Makita goed te laten functioneren, gebruiken wij cookies. Bekijk ons cookiebeleid en lees wat dit voor je betekent.
[sluiten]