Productdocumentatie "DHS710Z"

Explosietekening van: DHS710
Nr OnderdeelNr Naam
001. 266326-2 Tapschroef 4x18
002. 454697-1 Motorhuisdeksel
003. 643829-7 Koolborsteldop
004. 194928-3 Koolborstelset CB-442
005. 814Y56-5 Naamplaat "DHS710"
006. 266326-2 Tapschroef 4x18
007. 911258-5 Schroef 5x36
008. 454693-9 Motorhuis
009. 644503-0 Koolborstelhouder
010. 644504-8 Koolborstelhouder
011. 231469-9 Drukveer 4
012. 419664-3 Blokkeerknop
013. 231469-9 Drukveer 4
014. 650730-9 Schakelaar
015. 419665-1 Schakelknop
016. 187768-6 Handgreepset
016A. 263005-3 Rubber pen 6
016B. 802G93-3 Label "serienummer"
017. 620254-9 Controle unit
018. 632B66-0 Draadboom
019. 643523-1 Aansluitunit (3 contacten)
020. 688163-8 Lijn filter
021. 187768-6 Handgreepset
021A. 263005-3 Rubber pen 6
021B. 802G93-3 Label "serienummer"
022. 632H52-7 Magneet houder
023. 266060-4 Tapschroef PF 4x65
024. 454696-3 Tussenplaat
025. 688172-7 Lijn filter
026. 257349-1 Bus 12mm
027. 942151-2 Veerring M6
028. 211021-9 Kogellager 607LLB
029. 519332-9 Anker 36V
030. 240045-8 Waaier 55mm
031. 211289-7 Kogellager 6000DDW
032. 344681-3 Asblokkering
033. 233117-6 Drukveer 6x29mm
034. 911258-5 Schroef 5x36
035. 961052-5 Borgring S-12
036. 961052-5 Borgring S-12
037. 911224-2 Schroef 5x16
038. 453285-1 Afvoertule
039. 142365-5 Zaagkap
039A. 213434-0 O-Ring 26
040. 265594-4 Inbusbout M6x18
041. 266229-0 Zeskant bout 5X8
042. 262552-1 Rubber bus 6
043. 251247-1 Schroef 6x20
044. 213512-6 O-Ring 39
045. 210137-7 Kogellager 606ZZ
046. 227786-3 Tandwiel 49
047. 326357-4 Zaagas
048. 319088-2 Lagerhuis
049. 911233-1 Schroef VK 20mm
050. 211129-9 Kogellager 6201DW1
051. 285852-2 Lagerborging 19-33
052. 231877-4 Trekveer 4MM
053. 319072-7 Verende beschermkap
054. 272258-3 Knop 37
055. 265178-8 Schroef 4X16
056. 961155-5 Borgring S-38
058. 224412-5 Binnenflens 35mm
059. 224409-4 Buitenflens 35mm
060. 266308-4 Inbusbout M6x20
062. 257982-9 Borgring E-8
063. 272279-5 Hendel
064. 264096-7 Zeskant moer M6
065. 267100-1 Sluitring 6mm
066. 257669-3 Bus 6
067. 267100-1 Sluitring 6mm
068. 141312-3 Dieptegeleider
069. 251919-8 Slotbout M6x20
070. 165670-3 Gradengeleider
071. 922137-2 Inbusbout 4x20
072. 256480-0 Kraagpin 6-7
073. 252126-6 Borgmoer M4x7mm
074. 252103-8 Zeskant borgmoer 5X8
075. 345590-9 Hoekgeleider
076. 256480-0 Kraagpin 6-7
077. 318823-5 Stopper
078. 213062-1 O-Ring 9
079. 266734-7 Tapschroef M5
080. 265571-6 Stelschroef M6x10mm
081. 259053-8 Stopring E-6
082. 453165-1 Blokkeerhandel
083. 233596-8 Torsieveer 11mm
084. 911203-0 Schroef 5x8
085. 453286-9 Bovengeleider cpl
086. 257982-9 Borgring E-8
087. 272272-9 Verstelhendel
088. 266735-5 Inbusbout M6x20
089. 941151-9 Sluitring 6x12mm
090. 265894-2 Inwendig zeskant bout M6x8
091. 265894-2 Inwendig zeskant bout M6x8
092. 265894-2 Inwendig zeskant bout M6x8
093. 318819-6 Grondplaat
094. 265894-2 Inwendig zeskant bout M6x8
095. 941151-9 Sluitring 6x12mm
096. 252631-3 Schroef M6

Makita Kenniscentrum


Bezoek het Makita Kenniscentrum voor o.a.
handige tips en de technologieën achter de machines

Laatst toegevoegd

DHS661ZJU
18 V Cirkelzaag 165mm
Nu gratis:
Gratis Accu 2019
Dealerlocator
Om Makita goed te laten functioneren, gebruiken wij cookies. Bekijk ons cookiebeleid en lees wat dit voor je betekent.
[sluiten]