Productdocumentatie "DHS661ZJ"

Nr OnderdeelNr Naam
001. 458590-1 Handgreep (Voor)
002. 265995-6 Tapschroef 4X18
003. 183J85-2 Afdekkap Bluetooth
004. 813T75-8 Kap label
004C10. 911233-1 Schroef VK 20mm
005. 213218-6 O-Ring 16
006. 265995-6 Tapschroef 4X18
007. 854N98-1 Naamplaat DHS660
008. 144251-6 Indicatieplaat
009. 140C49-7 Motorhuis
009C10. 263005-3 Rubber pen 6
010. 911263-2 Schroef 5x40
011. 419704-7 Vergrendelknop
012. 651083-9 Schakelaar
013. 231433-0 Drukveer 4
015. 458594-3 Schakelknop
016. 632L80-6 Schakelunit
017. 620754-9 Sub-controller
018. 458588-8 Houder BT
019. 644809-6 Aansluitunit (3 contacten)
020. 854P03-0 Serienummer label DHS660
021. 629362-3 Anker 18V
022. 251517-8 Parker 4x40mm
023. 620936-3 Led Circuit
024. 620937-1 Controller
025. 458584-6 Handgreepdeksel
026. 458586-2 Tussenplaat
027. 458592-7 Afdekkap
028. 519527-4 Anker 18V
029. 211012-0 Kogellager 606ZZ
030. 240045-8 Waaier 55mm
031. 210059-1 Kogellager speciaal
032. 233117-6 Drukveer 6x29mm
033. 347400-6 Blokkeer Pen
034. 911223-4 SCHROEF 5X16 P
035. 458589-6 Kap
036. 140D07-9 Beschermkap
036C10. 213821-3 O-ring 26
037. 262511-5 Rubber bus 6
038. 265115-2 Metaaalschroef M5
039. 211012-0 Kogellager 606ZZ
040. 961052-5 Borgring S-12
041. 226192-9 Tandwiel 49
042. 257173-2 Ring 12
043. 213512-6 O-Ring 39
044. 135993-3 Lagerhuis
045. 265034-2 Verzonkenschroef 5x13
046. 211131-2 Kogellager 6001DW
047. 285843-3 Lagerborging 19-29
048. 327143-6 Zaagas
049. 345469-4 Opvulring
050. 231832-6 Trekveer 3
051. 458680-0 Verende beschermkap
052. 961152-1 Borgring S-34
053. 224593-5 Binnenflens 35
054. 224409-4 Buitenflens 35mm
055. 266925-0 Inbusbout M6x18mm Li
056. 286036-5 Kap
057. 347399-5 Hefboomplaat
058. 257982-9 Borgring E-8
059. 264096-7 Zeskant moer M6
060. 267118-2 Sluitring 6
061. 266737-1 Slotbout M6x20mm
062. 252631-3 Schroef M6
063. 942151-2 Veerring M6
064. 941151-9 Sluitring 6x12mm
065. 161899-9 Dieptegeleider
066. 265939-6 Slotbout 6x14
067. 347401-4 Geleideplaat
068. 265648-7 Platkopschroef M4x8mm
069. 252103-8 Zeskant borgmoer 5X8
070. 345590-9 Hoekgeleider
071. 256480-0 Kraagpin 6-7
072. 318823-5 Stopper
073. 213977-2 O-ring 7
074. 266734-7 Tapschroef M5
075. 251896-4 Schroef M5x20
076. 231007-7 Drukveer 6
077. 319715-1 Hoekgeleider
078. 941151-9 Sluitring 6x12mm
079. 266735-5 Inbusbout M6x20
080. 271446-9 Blokkeerhandel
081. 257982-9 Borgring E-8
082. 347398-7 Voetplaat
083. 265085-5 Met.schr. VK M4x8mm
084. 912212-2 Verzonken schroef 5X12
085. 266436-5 Stelschroef M5x8mm

Makita Kenniscentrum


Bezoek het Makita Kenniscentrum voor o.a.
handige tips en de technologieën achter de machines

Laatst toegevoegd

DTL061RTJ
18 V Haakse slagschroevendraaier
Nu gratis:
Gratis Accu 2019
Dealerlocator
Om Makita goed te laten functioneren, gebruiken wij cookies. Bekijk ons cookiebeleid en lees wat dit voor je betekent.
[sluiten]