Productdocumentatie "DHS630ZJ"

Nr OnderdeelNr Naam
001. 141237-1 Handgreep Deksel Bhs630
001A. 263005-3 Rubber Pen 6
002. 644808-8 Aansluitunit Bhr241 (3 Cont) A
003. 419664-3 Blokkeerknop Bcs550
004. 650631-1 Schakelaar Buc250/As3625
005. 231469-9 Drukveer 4
006. 419665-1 Schakelknop Bcs550
007. 620257-3 Controlle Unit Dhs630 A
008. 231469-9 Drukveer 4
009. 140984-1 Motorhuis Bhs630
009A. 263005-3 Rubber Pen 6
010. 265995-6 Tapschroef 4X18 A
011. 815J60-7 Naamplaat Dhs630
012. 643889-9 Koolborstelhouder Li Bhs630
013. 265995-6 Tapschroef 4X18 A
014. 452787-4 Waaierdeksel Bhs630
015. 643941-3 Koolborstelhouderdop Bjr181
016. 194435-6 Koolborstel Set Cb-441 A
017. 643882-3 Koolborstelhouder Ra Bhs630
018. 911258-5 Schroef 5X35 A
019. 266026-4 Tapschroef M4X12Mm Ck A
020. 452790-5 Kanaalstop Bhs630
021. 452789-0 Afdekkap Bhs630
022. 266060-4 Tapschroef 4X65
023. 632H52-7 Magneet Houder AS3625 A
024. 452785-8 Tussenplaat Bhs630
025. 266026-4 Tapschroef M4X12Mm Ck A
026. 331947-0 Afstandbus 6Mm Bhs630
027. 266020-6 Schroef Pt4X12Mm A
028. 272270-3 Ontgrendelknop Bhs630
029. 210045-2 Kogellager 627Ddw A
030. 519288-6 Anker Bhs630 18V
031. 241869-5 Waaier 55 Bjr141/181
032. 210060-6 Kogellager 609Llu
033. 344681-3 Asblokkering Bls713
034. 233117-6 Drukveer 6X29Mm Ga9010C
035. 266458-5 Inbusbout M6X18 Bcs500 A
036. 224421-4 Buitenflens 28 Bhs630
037. 224417-5 Binnenflens 28 Bhs630
038. 257938-2 Seegering E-26
039. 267127-1 Ring 26 Bss500/501
040. 452791-3 Verende Beschermkap Bhs630
041. 231874-0 Trekveer 4 Bhs630
042. 345470-9 Opvulring Bcs550
043. 326410-6 Zaagas Bhs630 A
044. 911526-6 Schroef 4X16 A
045. 140983-3 Lagerhuis Cpl Bhs630
045A. 263002-9 Rubber Pen 4 6413 A
046. 442141-0 Pakking Bhs630
047. 210069-8 Kogellager 6900Ddw Bcs550
048. 285847-5 Lager Borgring 14-23 Bcs550
049. 257284-3 Ring 10 Rp1800F
050. 227791-0 Tandwiel 24 Bhs630 A
051. 961006-2 Borgring S-10 A
052. 262155-1 Rubber Ring 10Mm Bhs630
053. 267369-7 Revet 11Mm Bhs630
054. 210137-7 Kogellager 606Zz A
055. 227717-2 Tandwiel 17 Bhs630
056. 226676-7 Tandwiel 39 Bhs630
057. 253823-7 Sluitring 7
058. 264064-0 Moer M6 Bhs630
059. 266229-0 Zeskantbout M5X8
060. 141002-8 Vaste Beschermkap Bhs630
060A. 213953-6 O-Ring 24 Hr2430
060B. 212012-3 Naaldlager 609
060C. 212003-4 Naaldlager 810
061. 262511-5 Rubber Bus 6 A
062. 265115-2 Met.Schroef M5X Bhs630
063. 452786-6 Verbindingsstuk Bss630
064. 452788-2 Afdekkap Bhs630
065. 266042-6 Tapschroef 4X20
066. 631694-6 Light-Circuit Bss610
067. 259054-6 Stopring E-8 A
068. 272260-6 Schakelhendel Bhs630
069. 265595-2 Inbusbout M6X85Mm Bhs630
070. 253804-1 Sluitring 6
071. 346477-8 Kraagrevet 6Mm Bhs630
072. 318245-9 Dieptegeleider Bhs630
073. 346477-8 Kraagrevet 6Mm Bhs630
074. 922137-2 Inbusbout M4X20 Lf1000
075. 345876-1 Gradengeleider Bhs630
076. 252126-6 Borgmoer M4X7Mm Mt070
077. 256480-0 Kraagpin 6-7 Bss610 A
078. 259053-8 Stopring E-6 A
079. 453165-1 Blokkeerhandel Bhs630
080. 265571-6 Stelschroef M6X10Mm
081. 233596-8 Torsieveer 11Mm Bhs630
082. 256480-0 Kraagpin 6-7 Bss610 A
083. 265072-4 Kruiskop Schroef M5
084. 345590-9 Hoekgeleider Bhs630
087. 252103-8 Zeskant Borgmoer M5X8 A
096. JM23100066 Vleugelbout M6X20Mm Ls1017L
097. 942151-2 Veerring M6
098. 941151-9 Sluitring 6X12Mm A
099. 266039-5 Inbusbout M6X6 P
100. 310931-8 Zoolplaat Bhs630 A
101. 266039-5 Inbusbout M6X6 P
103. 265894-2 Inwendig Zeskant Bout M6X8
104. 911109-2 Schroef 4X8
105. 450333-7 Bovengeleider Cpl Bhs630
106. JM23100066 Vleugelbout M6X20Mm Ls1017L
107. 942151-2 Veerring M6
108. 941151-9 Sluitring 6X12Mm A
109. 254031-3 Inlegspie 3

Makita Kenniscentrum


Bezoek het Makita Kenniscentrum voor o.a.
handige tips en de technologieën achter de machines

Laatst toegevoegd

DF333DZJ
12 V Max Boor-/schroefmachine
Nu gratis:
Gratis Accu 2019
Dealerlocator
Om Makita goed te laten functioneren, gebruiken wij cookies. Bekijk ons cookiebeleid en lees wat dit voor je betekent.
[sluiten]