Productdocumentatie "DCS7301-50"

Explosietekening van: DCS7301
Nr OnderdeelNr Naam
001. 038310021 Beugelgr. Cpl.Dcs64/73/7901 A
002. 038310062 Bevestigingsklem A
003. 908006145 Torx Schroef M6X14 A
004. 913455204 Torx Schroef M5,5X20Mm P
005. 038114606 Benzinetank Cpl. P
006. 957114061 Belucht.Vent. Dcs4630/5030 A
007. 038114630 Handgreepdeksel
008. 038117020 Veiligheidsknop
009. 038117030 Tuimelaar Ps6100
010. 038117010 Gas-Schakelaar
011. 038117050 Trekveer
012. 935930240 Cilinderstift M3X24Mm
013. 935930280 Cilinderstift M3X28Mm
014. 038117041 Gaskabel Cpl. A
015. 913340204 Schroef 4X20 S27
016. 038114052 Benzineleiding Dcs64/79 A
017. 975001241 Kortsluitings Schakelaar A
018. 010114050 Tankdop Cpl.
019. 963228030 O-Ring 28X3Mm Dcs6400-7900
020. 010114010 Aanzuigkop A
021. 963601240 Filter
022. 038118622 Top Deksel A
023. 038173101 Luchtfilter Vilt Compl. A
024. 038118630 Bodem Ps64/7300 P
025. 038118110 Rubber Klep
026. 938650062 Klinknagel
027. 038118080 Afstel Geleider
028. 038155052 Choke Stang A
029. 038155020 Choke Stang Geleider
030. 965401020 Rubber Tule
031. 001118100 Busje
032. 038155052 Choke Stang A
033. 266476-3 Met.Schroef M5X20Mm Ps3700#
034. 001118100 Busje
035. 038111050 Montageclip
036. 038111060 Moer M5 4K A
037. 908204555 Cilinder Schroef M4X55Mm A
038. 921804004 Moer M4 4K
039. 038155012 Vasthoud Clip Dcs4630/5030
040. 038131031 Aanzuigmof A
041. 038171041 Flens Ring Ps64/73/7900
042. 038131011 Aanzuigslang Dcs7301 A
043. 965603050 Slangklem
044. 965452382 Benzineslang 3X5,5Mm 100Cm A
045. 038171012 Aanzuigmof Dcs64/73/7901 A
046. 038118690 Afdekkap Cpl.
047. 038118140 Inzetplaat (Zomer/Winter) P
048. 038118130 Kabel Geleider
049. 917105205 Schroef M5X20Mm
050. 038171030 Mof Houder
051. 038118100 Stop
052. 038118071 Dekselclip Dcs64/7301 A
053. 038174200 Uitlaat
054. 965531131 UITLAATPAKKING DPC64/7901 P
055. 038174023 Beschermplaat Dcs6401 A
056. 038174030 Afstandbus Ea4300F P
057. 908305405 Torx Schroef M5X40Mm A
058. 266960-8 Met.Schr. M5X20Mm A
059. 039130032 Cilinder 50Mm Ps7300/Dcs7301
060. 395132050 Zuiger D=50Mm Cpl. P
061. 394132020 Zuigerveer D=50Mm
062. 119132030 Zuigerpen
063. 119132060 Borgring C12X1
064. 001131150 Decompressieventiel
065. 266476-3 Met.Schroef M5X20Mm Ps3700#
066. 181114401 Dempingsveer Dcs4630/5030 A
067. 346873-0 Pakking Ek8100 A
068. 038120100 Krukas Cpl. A
069. 962210019 NAALDLAGER DCS64/73/7901 P
070. 960102159 Kogellager 6202C3 P
071. 960102179 KOGELLAGER 6203 C4 P
072. 038111660 Krukashuis Dcs64/7901 A
073. 038111641 Krukashuis (R) Dcs64/73 A
074. 038250021 Boomaanslag A
075. 038111171 Kettingvanger A
076. 266605-8 Met.Schroef M5X16Mm Es3200S A
077. 010114050 Tankdop Cpl.
078. 963228030 O-Ring 28X3Mm Dcs6400-7900
079. 962900052 Oliekeerring 15X24X7Mm A
080. 962900061 Oliekeerring Dcs64/73/7901
081. 038114130 Veer Cpl. M/Kap (R)
082. 913455204 Torx Schroef M5,5X20Mm P
083. 038114130 Veer Cpl. M/Kap (R)
084. 038114191 Komring Dcs64/73/7901 A
085. 913455204 Torx Schroef M5,5X20Mm P
086. 038114141 Veer Cpl. M/Kap (L)
087. 908005305 Torx Schroef M5X30Mm A
088. 936430160 Spanstift 3X16Mm P
089. 038111043 Karterpakking Dcs64/73/7901 A
090. 934660250 Borgpen 6X24Mm
091. 908005125 Torx Schroef M5X12Mm A
092. 010245030 Ventielklep Ea4300F
093. 038232011 Tapeind 9Mm A
094. 038160610 Starterset Cpl.Dcs64/73/7901 A
095. 928405000 Spanring A
096. 038112630 Ventilatorhuis #
097. 001161020 Startergreep Dpc64/73/10/11 A
098. 108164020 Startkoord 3.5Mmx 95Cm
099. 908605205 Schroef 5X20Mm P
100. 038162050 Afstandring Dcs6401 Startinr.
101. 038162024 Starttrommel Dcs64/73/7901 A
102. 924605510 Schijf 5,5X18X1,6Mm
103. 913455204 Torx Schroef M5,5X20Mm P
104. 980114836 Label Dcs7301 *
105. 038112020 Luchtverplaatser
106. 970502110 Isolatieleiding 6X0,5X1000MM P
107. 010038143 Ontsteking Dcs/Pc/64/73/79 A
108. 038143030 Kabelboom Dcs6401
109. 957604240 Bougiedop Cpl. Dcs/Dpc S
110. 965603021 Bougie Bpmr7A A
111. 965401011 Rubber Bus
112. 970311590 Massa Draad A
113. 915735100 Schroef 3,5X10 Kst Uc3010A A
114. 908304205 Torx Schroef M4X10/20Mm
115. 038111110 Kabelboom Clip
116. 957141003 Vliegwiel Cpl Dcs64/73/7901 A
117. 108166051 Startpal Set
118. 926208001 Veerring 8Mm A
119. 920208024 Zeskantmoer M8X1 A
120. 038245011 Oliepomp Cpl. Ps73/7910 A
121. 030245070 Revisieset (Oliepomp)
122. 001245140 Slangverbinder 90Gr.
123. 038245110 Olie Leiding 90Gr.
124. 038245031 Pomp Aandrijving Dcs64/7900 A
125. 908005125 Torx Schroef M5X12Mm A
126. 038224021 Aanloopschijf A
127. 038245061 Olieleiding Dcs7900 A
128. 038245020 Aanzuigpijp Olie Cpl.
129. 900005066 Afstandsring
130. 963601100 Filter
131. 267389-1 Sluitring 12 A
132. 038180011 Koppeling Cpl. Dcs64/73/7901 P
133. 024184021 Koppelingsveer Dpc-Serie P
134. 957223092 Koppelings-Trommel Dcs6400 A
135. 962210024 Naaldlager 10X16X12Mmn
136. 119224070 Sprocket Dcs64/73/7901 A
137. 181224081 Aanloopschijf Dcs4600 A
138. 021224011 Aanloopschijf A
139. 927408000 Borgring 8Mm
140. 038213370 Top Handgreep Cpl.Dcs64/7301 A
141. 810449-4 Label Waarsch Ps35Ctlc A
142. 266960-8 Met.Schr. M5X20Mm A
143. 038213160 Bus
144. 957213031 Rem Systeem Dcs64/73/7901 A
145. 927304000 Borgring 4Mm A
146. 908005206 Torx Schroef M5X20Mm Torx
147. 038213150 Afdekkap Tbv Veer P
148. 038213130 Drukveer
149. 038213200 Schuim-Stofplaat
150. 038213010 Remband Dcs64/73/7901
151. 915735100 Schroef 3,5X10 Kst Uc3010A A
152. 038213040 Afdek Plaat
153. 915735100 Schroef 3,5X10 Kst Uc3010A A
154. 038111030 Ketting Geleideplaat
155. 915735100 Schroef 3,5X10 Kst Uc3010A A
156. 038213641 Ketting Afdekkap Cpl Dcs6401 A
157. 038213635 Ketting Afdekkap P
158. 980114784 Label Makita #
159. 038213190 Spaanafvoer Dcs64/73/7901
160. 957213023 Kettingspanner Cpl. A
161. 038213080 Montage Bus
162. 038213210 Schijf
163. 028213010 Ring 12X9Mm P
164. 957213040 Spanschroef
165. 038213091 Spanningslager A
166. 038213070 Spanningsschroef Lager
167. 915735100 Schroef 3,5X10 Kst Uc3010A A
168. 024213240 Kettingeleider
169. 923208004 MOER M8 M/FLENS P
170. 957250060 Boomaanslag Dcs6401
171. 908005125 Torx Schroef M5X12Mm A
172. 920405000 Zeskantmoer M5
173. 038153511 Carburateur Dcs64/73/7901 A
174. 038153030 Pompdeksel Dcs64/7901
175. 038153360 Schroef Tbv Dcs64/7901
176. 038153040 Membraamdeksel Dcs64/7901
177. 001153020 Schroef Pm45
178. 038153410 Pompmembraamrubber A
179. 038153070 Pompmembraam Dcs69/7301
180. 038153210 Kogel Dcs6401
181. 038153220 Stelschroef S Dcs64/7901
182. 036153040 Zeefje Dcs34/69/7301 A
183. 957153061 Rep.Set Gassch.Carb Dcs6401 A
184. 957153051 Rep.Set Choke Carb Dcs6401 A
185. 957153070 Set Stuurdelen Carb Dcs6401
186. 038153260 Drukveer Dcs64/7901
187. 038153230 Stelschroef L Dcs64/7901
188. 038153240 Stelschroef H Dcs64/7901
189. 038153270 Rubber Stelschr.Dcs64/7901
190. 445038655 Zwaard "gelaagd" 38x1,5x3/8"
191. 528099660 Ketting 099 "hks" 3/8x1,5 S60
320. 957173400 Filterset Cmpl Heavy Duty *

Makita Kenniscentrum


Bezoek het Makita Kenniscentrum voor o.a.
handige tips en de technologieën achter de machines

Laatst toegevoegd

HP332DZJ
10,8 V Klopboor-/schroefmachine
Nu gratis:
Gratis Accu 2019
Dealerlocator
Om Makita goed te laten functioneren, gebruiken wij cookies. Bekijk ons cookiebeleid en lees wat dit voor je betekent.
[sluiten]