Productdocumentatie "DCS5030-45"

Nr OnderdeelNr Naam
001. 181114680 Tank Cpl Dcs4600
002. 181117050 Handgreepdeksel Dcs4600
003. 181117132 Handgreepdeksel Ps460-5100 A
004. 181117031 Veer Ps460-5100 A
005. 181117081 Tuimlaar Ps460-5100
006. 181117110 Trekveer Dcs4600 P
007. 010117050 Gaskabel Dcs4600 A
008. 935930240 Cilinderstift M3X24Mm
009. 181117121 Gashandel Dcs4630/5030 A
010. 957114061 Belucht.Vent. Dcs4630/5030 A
011. 913455204 Torx Schroef M5,5X20Mm P
012. 181114065 Brandstofleiding A
013. 010114010 Aanzuigkop A
014. 010114020 Filter Set (10 Stuks)
015. 181114202 Tankdop Dcs4600 A
016. 963229036 O-RING 29,3X3,6 TBV TANKDOP P
017. 181114301 Dempingsveer Dcs4600 A
018. 181114301 Dempingsveer Dcs4600 A
019. 181310200 Beugelgreep Dcs4600
020. 913455204 Torx Schroef M5,5X20Mm P
021. 913455164 Torx Schroef 5,5X16 P
022. 181114652 Deksel Blauw Dcs4630/5030 A
023. 908006205 Torx Schroef 6X20 A
024. 913455204 Torx Schroef M5,5X20Mm P
026. 181118220 Deksel Cpl Zwart Dcs4630
027. 181118060 Chokehandel Dcs4600
028. 181173090 Luchtfilter Nylon Dcs4600 A
028. 181173190 Luchtfilter Vlies Dcs4600. A
028. 181173240 Luchtfilter Fijn Nylon A
029. 181171050 Luchtfilterklem Dcs4600
030. 010117050 Gaskabel Dcs4600 A
031. 908505555 Met.Schroef M5X55Mm Ps35 P
032. 181155020 Chokehandel Dcs4600
033. 970311550 Aardekabel Koper Dcs4600 #
034. 913455164 Torx Schroef 5,5X16 P
036. 181131680 Onderhuis Blauw Dcs4630/5030
037. 266472-1 Torx Schroef M5X20Mm Ps35C A
040. 181171160 Spruitstuk Cpl Dcs4630/5030
041. 181131090 Impulsslang Dcs4600
042. 181131041 Spruitstuk Dcs4600 A
043. 181118160 Inzetplaat (Sneeuw)
044. 181131070 Conische Ring Dcs4600
045. 913455164 Torx Schroef 5,5X16 P
046. 181155060 Contactveer Ps46/5105
047. 181155030 Afstelplaat Dcs4600
048. 913455164 Torx Schroef 5,5X16 P
049. 928405000 Spanring A
050. 980114928 Label Choke Dcs4600
051. 957173250 Sneeuwfilter Set Dcs4630/5030
052. 181173250 Voorfilter Dcs4630/5030
053. 181174102 Uitlaat Ps460-5100 A
057. 181174062 Hitteschild Dcs4630/5030 A
058. 181174050 Uitlaatpakking Dcs4600
059. 266476-3 Met.Schroef M5X20Mm Ps3700#
060. 181174091 Beschermplaat Dcs4630/5030 A
061. 908005095 Torx Schroef 5X9 P
062. 266472-1 Torx Schroef M5X20Mm Ps35C A
063. 346413-4 BUS 17MM PS32 P
065. 180130215 CILINDER CPL 45MM DCS4600 P
066. 181132064 Zuiger 45Mm Dcs5000 A
067. 181132080 Zuigerveer 45Mm Ps5105
068. 181132090 Pistonpen
069. 181132050 Borgveer Dcs4600
070. 181118070 Buffer Dcs4600 P
072. 908805235 Bout M5X23 Ps7314D A
073. 181114401 Dempingsveer Dcs4630/5030 A
074. 181131132 Pakking Dcs4630/5030 P
075. 181120100 Krukas Dcs4600
076. 962210103 Naaldlager 10X13X12,5 A
077. 960102159 Kogellager 6202C3 P
078. 960123159 Kogellager 6202C3 Dcs4600
079. 962900156 Keerring 12/20X4,5 Dcs4600 A
080. 181111654 Krukashuis M-Zijde Bl Dcs4630
081. 181111642 Krukashuis K-Zyde Bl Dcs4630 A
082. 181111061 Pakking Ps460-5100 A
083. 170114100 Tankdop Cpl Dcs4630/5030 A
084. 963225030 O-Ring Tbv Tankdop Dcs3400/Th
085. 181118050 Kabelclip Dcs4600
086. 908006205 Torx Schroef 6X20 A
087. 266472-1 Torx Schroef M5X20Mm Ps35C A
088. 181111230 Buffer Dcs4600 P
089. 936430160 Spanstift 3X16Mm P
090. 181111230 Buffer Dcs4600 P
091. 266472-1 Torx Schroef M5X20Mm Ps35C A
092. 266476-3 Met.Schroef M5X20Mm Ps3700#
093. 181111050 Kettingvanger Dcs4600
094. 908006205 Torx Schroef 6X20 A
095. 905808210 Stiftschroef 8X20,5 Dcs4600 A
096. 181250011 Boomaanslag Ps460-5100 A
097. 266472-1 Torx Schroef M5X20Mm Ps35C A
098. 010245030 Ventielklep Ea4300F
099. 962900065 Keerring Dcs4600
100. 181213300 Kettingspanner Dcs4600 A
101. 181213230 Kettingspan Schroef P
102. 181213300 Kettingspanner Dcs4600 A
103. 181213300 Kettingspanner Dcs4600 A
104. 181213270 Afdekplaat P
105. 181213260 SPANPLAAT GLIJDER P
106. 963207020 O-Ring 7X2 Dcs4600
107. 908705125 Schroef M5X12 Dcs4630/5030
112. 181131140 Kabeldoorvoer Dcs4630/5030
115. 181160660 Startinrichting Blauw Dcs4630
116. 181112621 Starter Kap Blauw Dcs4630
117. 980115494 Label Makita
118. 266472-1 Torx Schroef M5X20Mm Ps35C A
119. 001161020 Startergreep Dpc64/73/10/11 A
120. 108164020 Startkoord 3.5Mmx 95Cm
121. 985000155 Startkoord 3.5X100Mtr
122. 928405000 Spanring A
123. 181162150 Starttrommel Dcs4600
124. 181163020 Oprolveer Dcs4600
125. 924605510 Schijf 5,5X18X1,6Mm
126. 913455204 Torx Schroef M5,5X20Mm P
127. 181118110 Luchtgeleideplaat Dcs4630
129. 181147050 Ontstekingskabel Dcs4600
130. 195143031 Revet Ek6100
131. 970502110 Isolatieleiding 6X0,5X1000MM P
132. 957604260 Bougiedop P
133. 965603021 Bougie Bpmr7A A
134. 266472-1 Torx Schroef M5X20Mm Ps35C A
135. 264022-6 Zeskantmoer M8X1 A
136. 926208001 Veerring 8Mm A
137. 143331-5 Vliegwiel Easystart A
138. 181166050 Startpal Set Dcs4630/Dcs5030
140. 181245251 Oliepomp Cpl Dcs4600 A
141. 181245260 OLIEPOMP REP.SET DCS4600
143. 181245120 Olieleiding Dcs4600
145. 181245100 Olieleiding Cpl. Dcs4600 P
146. 231975-4 Drukveer Dcs230T
147. 181245100 Olieleiding Cpl. Dcs4600 P
149. 908705125 Schroef M5X12 Dcs4630/5030
150. 181245090 Oliepompaandrijving Dcs4600
151. 267389-1 Sluitring 12 A
152. 168510-4 Koppeling Cpl Pc-6114 A
153. 181184010 Koppelingsveer Dcs4600
154. 181224090 Aanslagplaat 10X18X0,5 Dcs4630
155. 181213010 Remband Dcs4600 P
156. 181223200 Koppelingstrommel Dcs4600 A
157. 962300009 Naaldlager 10/14X12 Dcs4600
158. 026224010 Sprocket 3/8 Z=7
158. 181224040 Sprocket 325 Z=7
159. 181224081 Aanloopschijf Dcs4600 A
160. 927408000 Borgring 8Mm
161. 927304000 Borgring 4Mm A
162. 181213100 Remmechanisme Dcs4600/Ea4300F
163. 181213023 Verlengingsveer A
164. 181213170 Blokkeerhandel Dcs4600/Ea4300F
165. 181213371 Spons Ps4600 A
167. 181213161 Handbescherming Dcs4600 P
168. 810449-4 Label Waarsch Ps35Ctlc A
169. 181213310 Opvulplaat Dcs4600
170. 181213320 Opvulbus Dcs4600/Ea4300F
171. 266472-1 Torx Schroef M5X20Mm Ps35C A
174. 181213400 Schuim-Stofplaat Ps5105
175. 957213600 Kettingw.Besch.Plt Bl. Dcs4630
176. 923208004 MOER M8 M/FLENS P
177. 957213220 Spaanafvoer Dcs4630/5030
178. 181213191 Afdekschild A
179. 908105126 Binnenzeskantschroef 5X12
200. 181153301 Carburateur Ps500C >042012 A
202. 181153030 Pompdeksel Dcs4600
203. 038153360 Schroef Tbv Dcs64/7901
204. 181153040 Diafragmadeksel Dcs4600
205. 001153020 Schroef Pm45
206. 181153020 Diafragmapakkingset Dcs4600
207. 181153050 Pomp Diafragma P
207. 181153060 Pomp Diafragma Rubber
208. 038153210 Kogel Dcs6401
209. 181153070 Stat.Aansl.Schroef Dcs4600
210. 036153040 Zeefje Dcs34/69/7301 A
211. 957153090 Reparatie Set Gas Dcs4600
212. 957153080 Reparatie Set Choke Dcs4600
213. 957153070 Set Stuurdelen Carb Dcs6401
214. 028153480 Veer Ps460-5000
215. 181153180 Stat.Aansl.Schroef L Dcs4600
216. 181153190 Stat.Aansl.Schroef H Dcs4600
217. 181153220 Ring Ps460-5000
224. 181153110 Veer Dcs4600
225. 181153160 Veer Dcs4600
226. 181153210 Afdekplaatje Carb Dcs4600
230. 038155012 Vasthoud Clip Dcs4630/5030
231. 965402991 PAKKING DCS4600 #
500. 445033631 Zwaard 33cm 0,325",058
500. 445038631 Zwaard "gelaagd" 38x1,5x325"
500. 445045631 Zwaard "gelaagd" 45x1,5x325"
501. 415325710 Neuswiel .325 .058
502. 528086656 Ketting 0,325" .058 33cm-13"
502. 528086664 Zaagketting 086/64
502. 528086672 Zaagketting 084s/72 45cm
503. 534686056 Ketting 0,325" .058 33cm-13"
503. 534686064 Ketting 0,325" .058 38cm-15"
503. 534686072 Ketting 0,325" .058 45cm-18"
504. 558083000 Buitenschalm .325 Z. Klkn.
505. 558083010 Buitenschalm .325 M. Klkn.
510. 443038651 *ZWAARD 3/8" 38CM ST=053"
510. 443045651 Zwaard 3/8" 45cm ST=058"
510. 443053651 Zwaard "gelaagd" 53x1,5x3/8"
511. 415038720 Neuswiel 3/8 .058
512. 523093656 Ketting 093 "rnd" 3/8x1,5 S56
512. 523093664 Ketting 093 "rnd" 3/8x1,5 S64
512. 523093672 Ketting 3/8" .058 53cm-21"
513. 528099656 *ZAAGKETTING 099S/56 38CM 3/8
513. 528099664 Zaagketting 099/64 45cm
513. 528099672 Ketting 099 "hks" 3/8x1,5 S72
514. 558093000 Buitenschakel #
515. 558093010 Schakel Met Klinknagel #
518. 952010130 Transportbesch. -35CM
518. 952010630 Transportbesch. 35cm
518. 952020640 Transportbescherming 40cm
518. 952020650 Transportbescherming 45cm
520. 957004002 Gereedschapset
521. 941719131 combi-sleutel 13/19mm
522. 940827000 Torx sleutel T27
523. 783012-5 Schroevendraaier carburateur
524. 950004001 Gereedschapstasje

Makita Kenniscentrum


Bezoek het Makita Kenniscentrum voor o.a.
handige tips en de technologieën achter de machines

Laatst toegevoegd

DUR366LZ
2x18 V Bosmaaier D-greep
Nu gratis:
Gratis Accu 2019
Dealerlocator
Om Makita goed te laten functioneren, gebruiken wij cookies. Bekijk ons cookiebeleid en lees wat dit voor je betekent.
[sluiten]