Productdocumentatie "DCS4300I-45"

Explosietekening van: DCS4300I
Nr OnderdeelNr Naam
001. 266476-3 Met.Schroef M5X20Mm Ps3700#
002. 001142012 Klem *
003. 965401011 Rubber Bus
005. 965525042 Pakking A
006. 027130050 Cilinder+Zuiger 44Mm Dcs4300 A
007. 032132011 Zuiger 40Mm Dcs430/431 A
008. 021132230 Zuigerveer Dcs430/431/4300I A
009. 020132030 Zuigerpen Dcs430/4300/431/520A
010. 020132050 Borgring C10X0,8
011. 962900050 Oliekeerring 12/20/4,5 P
012. 027111643 Krukashuis Dcs4300I A
013. 936430160 Spanstift 3X16Mm P
014. 965525002 Pakking P
015. 211109-5 Kogellager 6201 A
016. 939620371 Spie 2.0X3.7
017. 027120010 Krukas *
018. 962211030 Naaldlager
019. 027213520 Schroef
020. 027111674 Carterhuis Dcs4300I A
021. 027213320 Veer
022. 027213230 Bout *
023. 960102159 Kogellager 6202C3 P
024. 027213270 Veer
025. 027213510 Ring
026. 027213500 Moer
027. 962900052 Oliekeerring 15X24X7Mm A
028. 010114032 Olietankdop Cpl Dcs430 A
029. 963100051 Pakkingring A
030. 020173061 Sneeuwfilter Cpl Dcs43/5200I
031. 908605145 Schroef M5X14 A
032. 020173612 Deksel Voor Filter *
033. 020173011 Voorfilter
034. 908105205 Torx Schroef 5X20 A
035. 965401011 Rubber Bus
036. 908005305 Torx Schroef M5X30Mm A
037. 921905004 Vierkante Moer M5 Dpc7301 A
038. 020111070 Klem 110
039. 980115888 Aan En Uit (I-O) Label A
040. 957605112 Kortsluitschakelaar
041. 020250020 Boomaanslag
042. 908005095 Torx Schroef 5X9 P
043. 389213081 Spanschroef A
044. 001213020 Spanmoer Dcs4300I
045. 905808305 Stiftschroef 8X30
046. 020111172 Geleideplaat
047. 915735100 Schroef 3,5X10 Kst Uc3010A A
048. 010245010 Beluchtingsventiel A
049. 908005125 Torx Schroef M5X12Mm A
050. 020111082 Kettingvanger 110 Dcs43/5200I
051. 001111012 Spec Schroef M12X1X4 A
054. 957310027 Beugelgreep A
055. 965403491 Rubber Demper A
056. 021114051 Bevestigingsbus A
057. 908005305 Torx Schroef M5X30Mm A
058. 913455164 Torx Schroef 5,5X16 P
059. 020310600 Beugelgreep
060. 913455164 Torx Schroef 5,5X16 P
061. 020114640 Tank *
062. 965451901 Tankdop A
063. 963232045 O-Ring 32X4,5
064. 010114010 Aanzuigkop A
065. 963601240 Filter
067. 957114010 Beluchtingsventiel Dbc3300-40P
068. 020117160 Veer
069. 020117301 Gashendel
070. 020117290 Gashandel Met Stang
071. 020117273 Veer Voor Gashandel
072. 965404521 Pakking A
073. 965404460 Brandstofleiding
074. 935932320 Stift *
075. 913447134 Torx Schroef 4,7X13
076. 965403282 Rubber Demper A
077. 266605-8 Met.Schroef M5X16Mm Es3200S A
078. 026160640 Starter Compl. A
079. 965402262 Startgreep
080. 020112631 Ventilatorhuis Dcs4300I A
082. 020163031 Oprolveer Dpc64/73/01 A
083. 915735100 Schroef 3,5X10 Kst Uc3010A A
084. 108164020 Startkoord 3.5Mmx 95Cm
085. 027162070 Starttrommel Dcs43/5200I
086. 924108400 Schijf 8,4 P
087. 929108080 Borgring 8X0.8
088. 020112010 Luchtgeleiding
089. 264022-6 Zeskantmoer M8X1 A
090. 926208001 Veerring 8Mm A
091. 957604260 Bougiedop P
092. 965604180 Bougieveer Ea4300F A
093. 965603021 Bougie Bpmr7A A
094. 970502050 Isolatieleiding
095. 970502110 Isolatieleiding 6X0,5X1000MM P
096. 908605205 Schroef 5X20Mm P
097. 027140001 Ontsteking Compl. A
098. 027141021 Vliegwiel Dcs4300I P
099. 108166051 Startpal Set
100. 122166020 Draaiveer Dcs43/5200I
101. 020143031 Ontstekingsspoel Dcs4300I P
102. 001147000 Onderbrekingskabel *
103. 970310200 Bougieleiding 100Cm
104. 027213452 Handbescherming A
105. 905005184 Schroef 5,5X18 *
106. 027213221 Uitdrukhevel
107. 027213462 Handbeschermer Dcs520 A
108. 810449-4 Label Waarsch Ps35Ctlc A
109. 027213430 Bussen Set
110. 027213150 Rubber Tule Ps43/52
111. 027213161 Tule Ps43/52
112. 266476-3 Met.Schroef M5X20Mm Ps3700#
113. 923208004 MOER M8 M/FLENS P
114. 027213651 Kettingrem Compl. P
115. 027213130 As
116. 027213140 As
118. 027213280 Plaat Dcs43/5200I
119. 027213352 Remb. Houder A
120. 913205125 Schroef 5X12 A
121. 027213050 Remband
122. 924500049 Schijf 5,2X12X1 *
123. 913205125 Schroef 5X12 A
124. 027213111 Kap
125. 913205125 Schroef 5X12 A
126. 927304000 Borgring 4Mm A
127. 027111042 Geleideplaat *
128. 915735100 Schroef 3,5X10 Kst Uc3010A A
129. 927304000 Borgring 4Mm A
130. 913205125 Schroef 5X12 A
131. 027213120 Veer
132. 027213560 Rubber Plaat
133. 020245020 Olie Drukleiding
134. 020245041 Aanzuigleiding A
135. 027245161 Oliepomp Cpl Dcs43/5200I A
136. 030245070 Revisieset (Oliepomp)
137. 027245010 Pompaandrijver
139. 908005125 Torx Schroef M5X12Mm A
140. 234366-8 Borgring A
141. 346872-2 Stopring A
142. 020224120 Schijf
143. 962210025 Naaldlager
144A. 020224070 Sprocket 0.325 Z=8 Dcs4300I
144B. 026224010 Sprocket 3/8 Z=7
145. 027223101 Koppelingstrommel A
146. 957180030 Koppeling A
147. 024184021 Koppelingsveer Dpc-Serie P
148. 267389-1 Sluitring 12 A
151. 020174171 Afschermplaat A
152. 346304-9 Uitlaatpakking Ea3200S A
153. 020174160 Uitlaat A
157. 908005095 Torx Schroef 5X9 P
158. 928405000 Spanring A
159. 908205625 Schroef 5X62 A
160. 020118121 Deksel
161. 001118062 Moer
162. 908605145 Schroef M5X14 A
163A. 020173202 Luchtfilter (Nylon)
163B. 020173300 Luchtfilter (Robcofl.) Dcs4300
164. 266605-8 Met.Schroef M5X16Mm Es3200S A
165. 027118155 Afdekplaat A
166. 965404780 Afdichting
167. 908005095 Torx Schroef 5X9 P
168. 965525032 Pakking
169. 027118010 Bodem A
170. 965404230 Stop *
171. 965401024 Leivoering
172. 965404410 Tule *
173. 965404341 Pakking
174. 020131042 Tussenflens P
175. 965524023 Pakking Dcs43/5200I A
178. 020118030 Inzetstuk *
179. 908205658 Schroef 5X65
180. 924105300 Schijf 5,3 *
181. 020171100 Aanzuig Mof *
182. 020117280 Gasstang P
185. 027150010 Carburateur Dcs43/5200I A
186. 027150880 Choke-Stang
187. 027150900 Klem
225. 934930100 Stift *
230. 027150010 Carburateur Dcs43/5200I A
232. 020150170 Cilinderschroef
233. 020150160 Deksel
234. 020150240 Stationairschroef *
235. 957150080 Membraam Set Hu 64 A
236. 100150150 P.Diafragma Rubb. St&Go Dcs3 *
237. 001150170 Choke Naald Assy A
238. 119150350 Borgring *
239. 001150670 Ring *
240. 027150860 Stang *
241. 113150220 Schroef *
242. 001150680 Schroef *
243. 020150330 Hevel *
244. 100150350 Borgring *
245. 957150150 Besturingsset
247. 104150120 Membraamdeksel *
248. 001150520 Schroef *
249. 020150130 Hoofdsproeier *
250. 100150040 Borgplaat *
251. 020150051 Nippel #
252. 020150180 Zeef
253. 001150321 Smoorklep
254. 001150650 Schroef *
255. 957150310 Veer *
256. 001150610 Smoorklepas *
257. 001150480 Veer *
258. 001150480 Veer *
259. 020150470 Stelschroef H
260. 020150520 Stelschroef L

Makita Kenniscentrum


Bezoek het Makita Kenniscentrum voor o.a.
handige tips en de technologieën achter de machines

Laatst toegevoegd

DTW285RTJ
18 V Slagmoersleutel
Nu gratis:
Gratis Accu 2019
Dealerlocator
Om Makita goed te laten functioneren, gebruiken wij cookies. Bekijk ons cookiebeleid en lees wat dit voor je betekent.
[sluiten]