Productdocumentatie "DCS230T"

Explosietekening van: DCS230T
Nr OnderdeelNr Naam
001. 154650-4 Handbescherming Ps222Th
002. 810075-9 Waarschuwingslabel EA3201S P
003. 233175-2 Drukveer 9 Dcs230T A
004. 163448-8 Tussenplaat Dcs230T/Ps222
005. 231298-0 Drukveer 6
006. 418715-9 Montage Plaat Dcs230T A
007. 266020-6 Schroef Pt4X12Mm A
008. 418736-1 Afdekplaat Tbv Startv Dcs230Tc
009. 266020-6 Schroef Pt4X12Mm A
010. 183946-6 Afdekkap Voor Zwaard Dcs230T
011. 819170-2 Label Makita Dcs230T
012. 226590-7 Tandwiel 17 Dcs230T A
013. 226534-7 Spanbout 8 Dcs230T A
014. 324464-7 Verstelschroef Dcs230T A
015. 252145-2 Borgmoer M8 Dcs230T A
016. 345653-1 Voeringsplaat Dcs230T Re A
017. 266020-6 Schroef Pt4X12Mm A
018. 265995-6 Tapschroef 4X18 A
019. 418710-9 Kettingvanger Dcs230T A
020. 345652-3 Voeringsplaat Dcs230T Li A
021. 265995-6 Tapschroef 4X18 A
022. 418707-8 Pompdeksel Ps222Th A
023. 421877-4 Spons Dcs230T A
024. 421298-0 Beluchtingsklep Ps222Th A
025. 266007-8 Tapschroef Pt3X10 A
026. 418734-5 Bovendeksel Dcs230T
027. 324477-8 Demper Veer Dcs230T
028. 265995-6 Tapschroef 4X18 A
029. 421874-0 Dempings Rubber Ps222 A
030. 153918-5 Motorhuis Set Dcs230T
031. 168508-1 Tankdop Ea3600 A
031C10. 213355-6 O-Ring 25Mm Ps-352
032. 421875-8 Doorvoer 10X4X3Mm A
033. 168396-6 Ontluchtingsventiel Bbx7600 A
034. 418700-2 Tussenplaat Ps222Th A
035. 422036-3 Brandstofslang Ps222Th
036. 271422-3 Knop 28 Dcs230T A
037. 010155011 Brandstofpomp Ea4300F A
038. 422037-1 Brandstofslang Dcs230T *
039. 418711-7 Slangverbinder Pss230T *
040. 265995-6 Tapschroef 4X18 A
041. 418696-7 Handgreep Deksel Ps222 A
042. 163447-0 Brandstoffilter Dcs230T A
043. 168491-2 Brandstofslang Dcs230T A
044. 418695-9 Handgreep Ps222 A
045. 418703-6 Luchtfilter Kap Dcs230T A
046. 421872-4 Luchtverplaatser Dcs230T A
047. 418706-0 Anti Blokkeerknop Ps222Th A
048. 324468-9 Schakelstang Ps222 A
049. 651525-3 Schakelaar Dcs230T A
050. 419362-9 Gashandel Dcs230T A
051. 231672-2 Torsieveer 11 Ps222Th A
052. 418708-6 Chokehandel Dcs230T A
053. 266007-8 Tapschroef Pt3X10 A
054. 265995-6 Tapschroef 4X18 A
055. 421874-0 Dempings Rubber Ps222 A
056. 418709-4 Dempings Kap Ps222Th A
057. 418704-4 Zijhandgreep Dcs230T A
058. 266351-3 Schroef 4X35 A
059. 125260-4 Startinrichting Cpl Dcs230T
060. SG00000005 Schroef Dcs230T A
061. SG00000004 Kransplaat Dcs230T A
062. SG00000003 Drukveer Dcs230T A
063. SG00000001 Koordtrommel Dcs230T A
064. SG00000007 Startkoord Dcs230T A
065. SG00000002 Starterveer Dcs230T A
066. SG00000008 Startgreep Dcs230T A
067. SG00000009 Stop Plaat Ps222Th A
068. 163450-1 Kap Tbv Startinr, Dcs230T *
069. 265995-6 Tapschroef 4X18 A
070. 861167-7 Naamplaat Dcs230T *
071. 345454-7 Remband Dcs230T
072. 168391-6 Koppeling Ps222Th A
073. 267195-4 Sluitring 4 Dcs230T A
074. 266020-6 Schroef Pt4X12Mm A
075. 267284-5 Sluitring 8 Dcs230T/5103R A
076. 212077-5 Naald Lager Dcs230T A
077. 165393-3 Koppelingstrommel 1/4 A
077A. 165405-2 Koppelingstrommel 3/8 A
078. 221422-3 Worm Wiel Dcs230T A
079. 911116-5 Schroef 4X12 A
080. 168393-2 Oliepomp Ps222Th A
081. 253758-2 Sluitring 10 A
082. 421873-2 Olieslang Verbinder Ps222Th A
083. 421876-6 Olie Slang Dcs230T A
084. 231975-4 Drukveer Dcs230T
085. 416274-7 Afdekkap Dcs230T A
086. 922231-0 Zeskantbout 5X20
087. 941101-4 Sluitring M5 P
088. 266354-7 Flensbout M5X40 Ps222 A
089. 168392-4 Uitlaat Dcs230T A
090. 418718-3 Uitlaatpakking Ps222 A
091. 922123-3 Zeskantbout Dcs230T
092. 418717-5 Gasschijf Dcs230T A
093. 421871-6 Spruitstuk Dcs230T A
094. 168394-0 Carburateur Dcs230T A
095. 213221-7 O-Ring 15 Ps222Th A
096. 418702-8 Luchtfilterhuis Dcs230T A
097. 911268-2 Schroef 5X45
098. 443118-8 Luchtfilter Dcs230T A
099. 125255-7 Motorblok #
100. 922232-8 Inbusbout M5X20 A
101. 183944-0 Cilinder Dcs230T A
102. 213131-8 Keerring Dcs230T A
103. 153910-1 Krukas Ps222Th A
104. 210113-1 Kogellager 6001C3 Rpt250 A
105. 210113-1 Kogellager 6001C3 Rpt250 A
106. 233976-8 Borgring Tbv Z-Pen Ebh253U A
107. 212955-9 Naaldlager Dcs230T A
108. 317811-9 Zuiger Dcs230T A
109. 213131-8 Keerring Dcs230T A
110. 324467-1 Zuigerpen Dcs230T A
111. 233976-8 Borgring Tbv Z-Pen Ebh253U A
112. 324463-9 Zuigerveer Dcs230T A
113. 183944-0 Cilinder Dcs230T A
114. 317813-5 Vliegwiel Dcs230T A
115. 231672-2 Torsieveer 11 Ps222Th A
116. 345453-9 Palinrichting Ps222Th A
117. 266342-4 Inbusbout Dcs230T A
118. 942201-3 Veerring M8 A
119. 931403-6 Zeskantmoer M8 Vz Plat A
120. 418714-1 Afstandbus Dcs230T
121. 125278-5 Ontsteking Dcs230T A
122. 266359-7 Flensbout M4X18 Dcs230T
123. 965603030 Bougie Cmr6A A
124. 324465-5 Bougieveer Ps222/Dcs230 P
125. 421878-2 Bougiedop Dcs230T P
126. WJ00096325 Schroef Eb7650Th
127. WJ00021158 Deksel Ea3201S A
128. WJ00095586 Diafragma Dcs230T/Ps222
129. 442183-4 Pakking Ht2350/60D A
130. WJ00014477 Pen Dcs230T A
131. WJ00016648 Stelvork Ps222Th A
132. WJ00983160 Veer Ps222Th A
133. WJ00096424 Schroef Dcs230T/Ps222
134. WJ00008282 Vlotternaald Ea3201S
135. WJ00014070 Inlaatzeef Ea3201S A
136. WJ00009599 Pomp Diafragma Ps222 A
137. 442172-9 Pakking Carb Rbc230-260-310 A
138. WJ00112245 Sproeier Dcs230T A
139. WJ00016104 O Ring Dcs230T A
140. WJ00096364 Schroef Dcs230T/Ps222 A

Makita Kenniscentrum


Bezoek het Makita Kenniscentrum voor o.a.
handige tips en de technologieën achter de machines

Laatst toegevoegd

DJV181ZJ
18 V Decoupeerzaag T-model
Nu gratis:
Gratis Accu 2019
Dealerlocator
Om Makita goed te laten functioneren, gebruiken wij cookies. Bekijk ons cookiebeleid en lees wat dit voor je betekent.
[sluiten]