Productdocumentatie "DBN500RMJ"

Explosietekening van: DBN500
Nr OnderdeelNr Naam
001. 187864-0 Behuizing
001A. 252126-6 Borgmoer M4x7mm
001B. 803N94-6 Waarschuwingslabel
001C. 803N94-6 Waarschuwingslabel
002. 454946-6 Lichtafdekplaat
003. 922112-8 Inbusbout M4x10
004. 346773-4 Bovendeksel
005. 424625-0 Bescherming
006. 234327-8 Drukveer 11
007. 961059-1 Borgring S-19
008. 346776-8 Koppelarm B
009. 922157-6 Moerbout M4x30mm
010. 213381-5 O-Ring 21
011. 326398-0 Klepventiel
012. 319114-7 Cilinder kop
013. 423472-6 Pakking A
014. 213364-5 O-ring 24mm
015. 319116-3 Verdeler
016. 423473-4 Pakking B
017. 319113-9 Cilinder
018. 922127-5 Inbusbout 4x16
019. 213475-6 O-Ring 34
020. 421551-4 Bescherming
021. 213364-5 O-ring 24mm
022. 135644-8 Slagpen
023. 310585-1 Afstelblok
024. 262130-7 Urethaan ring 4
025. 454949-0 Afsteller
026. 234254-9 Drukveer 2
027. 216031-1 Stalen kogel 2.3
028. 453807-7 Afstelgeleider
029. 326399-8 Verstelstang
030. 262130-7 Urethaan ring 4
031. 266026-4 Tapschroef M4x12mm CK
032. 454938-5 Schakel montageplaat
033. 632C01-4 Schakelaar
034. 454939-3 Schakelknop
035. 632C01-4 Schakelaar
036. 234037-7 Drukveer 5
037. 454952-1 Blokkeerplaat
038. 196854-2 Koolborstelset CB448
039. 632B92-9 Koolborstelhouder
040. 643899-6 Aansluitunit (3 contacten)
041. 619339-6 Anker
042. 638989-8 Magneet houder
043. 187809-8 Motorhuis
044. 187809-8 Motorhuis
045. 266429-2 Tapschroef 3X16
046. 651533-4 Schakelaar sle6a2-33
047. 620291-3 Toerenregelcircuit
048. 266273-7 Zeskant bout 4X12
049. 126398-8 Aandrijf excentriek
050. 961052-5 Borgring S-12
051. 211148-5 Kogellager 6001ZZ
052. 313276-3 Slijtstrip
053. 254031-3 Inlegspie 3
054. 211243-1 Kogellager 6002ZZ
055. 332100-1 Krukas
056. 142440-7 Magnetisch veld cpl
057. 911109-2 Schroef 4x8
058. 319112-1 Karterdeksel
059. 922127-5 Inbusbout 4x16
060. 210036-3 Kogellager 604ZZ
061. 256553-9 Pen 4
062. 961017-7 Stopring E-3
063. 922112-8 Inbusbout M4x10
064. 346778-4 Plaat B
065. 922127-5 Inbusbout 4x16
066. 267071-2 Sluitring 4
067. 257822-1 Bus 8mm
068. 922102-1 Zeskant bout 4X6
069. 941051-3 Sluitring 4
070. 142442-3 Slagpenhouder
071. 346775-0 Koppelarm A
072. 310587-7 As
073. 234119-5 Drukveer 3
074. 332099-0 Cilinder
075. 213709-7 O-Ring 63
076. 332101-9 Pijp 12mm
077. 454937-7 Drijfstang
078. 454944-0 Zuiger A
079. 213605-9 O-Ring 50
080. 213609-1 O-Ring 50
081. 319115-5 Cilindereind
082. 424624-2 Bescherming
083. 922127-5 Inbusbout 4x16
084. 213162-7 O-Ring 14
085. 234329-4 Drukveer 6
086. 213044-3 O-Ring 3
087. 213044-3 O-Ring 3
088. 326401-7 Klepsteller
089. 234325-2 Drukveer 6
090. 454940-8 Bus
091. 234326-0 Drukveer 3
092. 310584-3 Stopper
093. 346782-3 Drukplaat
094. 454942-4 Kap schuifdeksel
095. 256793-9 Pen 3
096. 454945-8 Blokkeerhandel
097. 233197-2 Drukveer 7
098. 262054-7 Urethaan ring 3
099. 346774-2 Nagelplaat
100. 454943-2 Magazijn
100A. 931102-0 Zeskant moer M4
101. 310588-5 Plaat
102. 922107-1 Inbusbout M4x8mm
103. 142443-1 Centreerplaat
104. 234328-6 Drukveer 4
105. 346779-2 Arm
106. 922102-1 Zeskant bout 4X6
107. 310586-9 Slagpengeleider
108. 922102-1 Zeskant bout 4X6
109. 346777-6 Plaat A
110. 922102-1 Zeskant bout 4X6
111. 266369-4 Inbusbout 5x20
112. 266429-2 Tapschroef 3X16
113. 815P33-6 Naamplaat "DBN500"
114. 911116-5 Schroef 4X12
115. 187864-0 Behuizing
115A. 252126-6 Borgmoer M4x7mm
115B. 803N94-6 Waarschuwingslabel
116. 922112-8 Inbusbout M4x10

Makita Kenniscentrum


Bezoek het Makita Kenniscentrum voor o.a.
handige tips en de technologieën achter de machines

Laatst toegevoegd

DGA508ZJ
18 V Haakse slijper 125 mm
Nu gratis:
Gratis Accu 2019
Dealerlocator
Om Makita goed te laten functioneren, gebruiken wij cookies. Bekijk ons cookiebeleid en lees wat dit voor je betekent.
[sluiten]