Productdocumentatie "DBC4010"

Explosietekening van: DBC4010
Nr OnderdeelNr Naam
001. 385100100 Motorblok
002. 385131012 Cilinder D=40
003. 957132385 Zuiger 40mm
004. 021132230 Zuigerveer
005. 385132030 Zuigerpen
006. 385132040 Borgring
007. 965527010 Cilinderpakking
008. 385111102 Krukashuis set
009. 385120100 Krukas
010. 211109-5 Kogellager 6201
011. 939620371 Spie 2.0x3.7
012. 211109-5 Kogellager 6201
013. 962211033 Naaldlager
014. 962900057 Afdichting 12-20X5
015. 900006217 Ring
016. 962900060 Keerring
017. 908505555 Met.schroef CK M5x55mm
018. 913467304 Cilinder schroef 6,7x30
019. 385118613 Afdekhuis
021. 908605205 Schroef 5x20
022. 386110313 Motorhuis
023. 001131020 Nippel A
024. 965452090 Benzineslang 2,5X5,5mm 100cm
025. 965404240 Stop
026. 965404240 Stop
027. 385217000 Koppelinghuis
028. 965403380 Buffer
029. 965903062 Spanring voor koppeling
030. 908006255 Torx schroef 6x25
031. 913467254 Cilinder schroef 6,7x25
032. 010181000 Koppeling
033. 385184020 Veer
034. 385141012 Vliegwiel
035. 926208001 Veerring 8
036. 264022-6 Zeskant moer 8X1
037. 385143031 Ontsteking
038. 965605411 Stekker
039. 908605205 Schroef 5x20
040. 970502110 Isolatieleiding 6x0,5x1000mm
041. 970310200 Bougieleiding 100CM
042. 385147100 Bougiedop inkl klem
043. 965603021 Bougie BPMR7A
044. 385160303 Startinrichting
045. 387164010 Koord
046. 957404691 Startgreep
047. 957160385 Reparatieset starter
048. 385162020 Starter trommel
049. 385163100 Terugloopveer
050. 385166040 Starter wiel
051. 264022-6 Zeskant moer 8X1
052. 908605205 Schroef 5x20
053. 980114147 Label (startinr.)
057. 957174385 Uitlaat
058. 266986-0 Inbusbout M5x14mm
059. 965527040 Pakking
060. 385174012 Koelplaat
061. 965527030 Pakking
062. 385131071 Tussenstuk
064. 965527020 Pakking
065. 385154010 Instelgeleider
066. 028150740 Choke schakelaar
067. 385150030 Choke stang
068. 385150020 Veerplaat
069. 915135130 Torxschroef 3,5x13
070. 001173060 Moer
071. 965527060 Afdichting
072. 385173100 Luchtfilter
073. 385118060 Luchtfilterdeksel
074. 908605145 Schroef 5x14
075. 957151110 Carburateur
076. 021151160 Deksel
077. 001151400 Stelschroef stationair
078. 021151230 Drukveer stationair
079. 118151190 Schroef
080. 957151010 Membraam set
081. 021151120 Membraamdeksel
082. 378151220 Schroef
083. 378151220 Schroef
084. 957151020 Regelmembraam set
085. 385151040 Smoorklep as
086. 371151310 Veer
087. 001151680 Smoorklep
088. 118151060 Schroef
089. 118151060 Schroef
090. 108151350 Borgplaat WJ-105
091. 385151020 Chokehandel met klep
092. 001151350 Chokeklep
093. 118151170 Kogel
094. 118151160 Veer (H)
095. 021151530 Veer
096. 021151480 Veer L
097. 021151180 Zeef
098. 957150040 Set stuurdelen
099. 001151420 Stelschroef (H)
100. 001151410 Stelschroef (L)
101. 385114611 Benzinetank
102. 957114010 Beluchtingsventiel
103. 965452090 Benzineslang 2,5X5,5mm 100cm
104. 010114091 Benzinedop
105. 963601420 Aanzuigkop
106. 963601150 Benzinefilter
107. 928605500 Schijf
108. 965452480 Slang
109. 385310631 Spanhuls DBC3300
110. 908006305 Schroef
111. 924106400 Ring
112. 931303-0 Zeskant moer M6
113. 385365010 Plaat
114. 965403380 Buffer
115. 385316011 Plaat
116. 913467164 Schroef 6,7x16
117. 980114672 Label DBC4010
118. 369313206 Gashandel
119. 385726061 Gaskabel
120. 385310060 Beugelgreep
121. 369311106 Gashandel
122. 369311106 Gashandel
123. 369311106 Gashandel
124. 369311071 Gasveer
125. 975001241 Kortsluitings schakelaar
126. 915435254 Schroef
127. 908605305 Schroef 5x30
128. 920205000 Zeskant moer M5
129. 385176010 Kabelhouder
130. 913455204 Torx schroef 5,5x20
131. 965401018 Doorvoer
132. 387311100 Handgreep LI
133. 957310610 Klemplaten set
134. 900108555 Schroef
135. 924108400 Schijf 8,4
136. 266605-8 Met.schroef CK M5x16mm
138. 010261020 Hoofdpijp
139. 385228030 Hoofdas
140. 980114628 Label MS340/400
141. 980114148 Schild
142. 980114119 Veiligheidslabel
143. 010341612 Beschermkap "draadkop"
144. 266605-8 Met.schroef CK M5x16mm
145. 385341070 Onderlegring
146. 957341010 snijmes voor draad
147. 010341630 Beschermkap 200mm "mes"
148. 908005125 Torx schroef 5x12
149. 385200203 Aandrijving haaks
150. 957385272 Blokkeer set
151. 962900055 Oliekeerring 20X5X35
152. 900210104 Schroef
153. 963604084 Pakking
154. 908005125 Torx schroef 5x12
155. 266984-4 Inbusbout M5x25mm
156. 385228020 Ring
157. 385224411 Opwindbeveiliging
158. 385224012 Opnameschijf
159. 385224022 Drukplaat
160. 385228041 Veilgheidsmoer
161. 385218020 Geleidingschaal
163. 957341020 Kapversterking
164. 385224521 Stootring
165. 385224130 Slagmes 300x20,0x3,0mm 3T
166. 385224171 Zaagblad 200x20x1,6mm 22T
167. 385341411 Transportbescherming 3T
168. 370341450 Transportbescherming
169. 958501633 Combisleutel
170. 783012-5 Schroevendraaier carburateur
171. 940827000 Torx sleutel T27
172. 950004001 Gereedschapstasje
173. 384260100 Draaggarnituur
175. 385260040 Karabijnhaak kst
176. 385260030 Veiligheidspin
177. 385260050 Schouderkussen (2st)
178. 385260060 Plastic klem
179. 385224500 *DRAADKOP 2X2.4MM M12
180. 378224020 Draadbus
181. 385224510 ADAPTER VOOR 385224500 M12X1,#
182. 384224500 *AUTOMATISCHE DRAADK. DBC3300
183. 385224570 Spoel voor draad
184. 385224560 Draadbus
185. 385224550 Adapter M12 X1.5l
186. 385224541 Draadkop 4x2,4 Man M12x1,50L

Makita Kenniscentrum


Bezoek het Makita Kenniscentrum voor o.a.
handige tips en de technologieën achter de machines

Laatst toegevoegd

DJV182ZJ
18 V Decoupeerzaag D-greep
Nu gratis:
Gratis Accu 2019
Dealerlocator
Om Makita goed te laten functioneren, gebruiken wij cookies. Bekijk ons cookiebeleid en lees wat dit voor je betekent.
[sluiten]