Productdocumentatie "DBC340"

Explosietekening van: DBC340
Nr OnderdeelNr Naam
001. 384100100 Motorblok Dbc3300 #
002. 384131012 Cilinder D=37 A
003. 957132384 Zuiger 37Mm Dbc3300 A
004. 021132030 Zuigerveer
005. 385132030 Zuigerpen Dbc3300-4000
006. 385132040 Borgring
007. 965527010 Cilinderpakking Dbc3300 A
010. 385111102 Krukashuis Set A
011. 385120100 Krukas Dbc3300-4000
012. 211109-5 Kogellager 6201 A
013. 939620371 Spie 2.0X3.7
014. 962211033 Naaldlager
015. 962900057 Afdichting 12-20X5
016. 962900060 Keerring Dbc340/400/3310 A
017. 900006217 Ring
018. 908505555 Met.Schroef M5X55Mm Ps35 P
019. 913467304 Cilinder Schroef 6,7X30
021. 387118011 Kap #
022. 908605205 Schroef 5X20Mm P
025. 387110100 Motorhuis #
026. 010114091 Benzinedop Dbc340 A
028. 965404222 Ontluchtings Ventiel A
029. 010114010 Aanzuigkop A
030. 010114020 Filter Set (10 Stuks)
032. 965452382 Benzineslang 3X5,5Mm 100Cm A
033. 965452470 Benzineleiding
035. 913447134 Torx Schroef 4,7X13
036. 924805310 Schijf A
037. 387217600 Koppelingshuis *
038. 913467254 Cilinder Schroef 6,7X25
039. 965903080 Klemring Dst300 Serie *
040. 908006255 Torx Schroef 6X25 A
041. 010181000 Koppeling Dbc3300-4000
042. 385184020 Veer
043. 385141012 VLIEGWIEL P
044. 926208001 Veerring 8Mm A
045. 264022-6 Zeskantmoer M8X1 A
046. 385143031 Ontsteking Dbc3300-4000 A
047. 908605205 Schroef 5X20Mm P
048. 965605411 Stekker *
049. 970502110 Isolatieleiding 6X0,5X1000MM P
050. 385147100 Bougiedop Inkl Klem
051. 965603021 Bougie Bpmr7A A
052. 387160100 Startinrichting Dbc340 #
053. 387164010 Koord
054. 957404691 Startgreep Dbc4510 #
055. 387163010 Starterveer *
056. 387162020 Koordtrommel *
057. 385161010 Schroef *
058. 387161030 Schijf 5.3X16X1.2 *
059. 387166050 Starterwiel A
060. 264022-6 Zeskantmoer M8X1 A
062. 908605205 Schroef 5X20Mm P
063. 980114217 Makita Label Dpc7301 *
064. 385174101 Uitlaat *
065. 266986-0 Inbusbout M5X14Mm Pc-6114 A
066. 965527040 Pakking
067. 385174012 Koelplaat Dbc3300 A
068. 965527030 Pakking
069. 385131050 Tussenflens *
070. 900105704 Schroef 5X70 *
071. 266984-4 Inbusbout M5X25Mm Pc-6114 A
072. 965527020 Pakking
073. 031150730 Choke Stang Dbc340/Dpc9501
074. 965401016 Leivoering A
075. 920205000 Zeskantmoer M5
076. 965527060 Afdichting
077. 385173100 Luchtfilter Dbc3300-4000
078. 387118020 Filterdeksel *
079. 001118062 Moer
080. 957151170 Carburateur Ms340
081. 021151160 Deksel
082. 001151400 Stationair Stelschroef *
083. 021151230 Drukveer Stat.
084. 118151190 Schroef
085. 957151010 Membraam Set Dbc3300-4000
086. 021151120 Membraandeksel
087. 378151220 Schroef A
088. 957151020 Regelmembraam Set Dbc3300-4000
089. 385151040 Smoorklep As
090. 371151310 Veer *
091. 001151680 Smoorklep
092. 118151060 Schroef
093. 108151350 Borgplaat Wj-105
094. 387151100 Choke As *
095. 001151350 Chokeklep
096. 118151170 Kogel *
097. 118151160 Veer H *
098. 001151420 Stelschroef H
099. 021151530 Veer
100. 001151410 Stelschroef L
101. 021151480 Veer L
102. 021151180 Zeef
103. 957150040 Set Stuurdelen
104. 387310030 Klemring #
105. 908006145 Torx Schroef M6X14 A
106. 387310620 Handgreep *
107. 385316011 Plaat Dbc3300 A
108. 913467164 Schroef 6.7X16
110. 387310610 Klemplaat *
111. 965403380 Buffer
112. 965903080 Klemring Dst300 Serie *
113. 908006255 Torx Schroef 6X25 A
114A. 369313203 Gashandel Dbc340 <97 P
114B. 369313206 Gashandel Dbc340 >97 A
115A. 385726072 Gaskabel Dbc340 >98 A
115B. 385726072 Gaskabel Dbc340 >98 A
116. 385310161 Beugelgreep Dbc-Serie >98 A
117. 975001241 Kortsluitings Schakelaar A
118. 915735100 Schroef 3,5X10 Kst Uc3010A A
119. 965903080 Klemring Dst300 Serie *
120. 908006255 Torx Schroef 6X25 A
121A. 369313204 Gashandel Dbc340 <97 P
121B. 369313206 Gashandel Dbc340 >97 A
122. 385726061 GASKABEL DBC3300 DBC4000 #
123. 385310060 BEUGELGREEP DBC3300-4000 P
124. 915435254 Schroef Dbc3300-4000 *
125. 908605305 Schroef 5X30 *
126. 920205000 Zeskantmoer M5
127. 387311100 Handgreep Links A
128. 010261030 As Compleet Dbc340 *
129. 387228030 Hoofdas
131. 980114148 Schild Dbc300 *
132. 010341201 Beschermkap
133. 385341070 Onderlegring Dbc3300-4000 A
134. 908005095 Torx Schroef 5X9 P
135. 957341010 Snijmes Voor Draad Dbc3300-400
136. 387341031 Flensplaat Dbc300+301 A
137. 266984-4 Inbusbout M5X25Mm Pc-6114 A
138. 387200200 Overbrenging P
139. 900208104 Bout M8X10 *
140. 963604306 Afdichtring 7603 *
141. 387228020 Opvulbus Dbc340
142. 387224050 Beschermring *
143. 387224011 Opnameschijf Uh7020 A
144. 387224021 Drukplaat A
145. 387228040 Borgmoer M10X1.25 P
146. 957341020 Kapversterking Dbc300+301 *
157. 385224570 Spoel Tbv 384224500 P
158. 385224560 Draadbus Tbv 384224500
159. 387224590 Adapter 10x1,25L
161. 378224020 Draadbus tbv 385224500/501 #
162. 380224170 Verloopadapter M10xM8
164. 369224072 Maaidraad 2,4x120mt "fluister"
164. 369224670 Maaidraad 2,4x15mtr "fluister"
164. 369224693 Maaidraad 2,4x90mtr
165. 370341410 Montagestiek Tbv Tr-Beschr.
166. 385341411 Transportbescherming 3T
168. 369224201 Draadkop 2x2,0 T+G M10x1,25L
169. 369224020 Deksel Tbv Drd-Kop *
170. 369224040 Drukknop *
171. 378224030 Drukveer Tbv 369224101
172. 378224020 Draadbus tbv 385224500/501 #
173. 384224502 *DRAADKOP 2X2.4MM M10/12 AUTO
174. 384224540 Drukknop
175. 384224530 Drukknop
176. 384224510 Drukveer Tbv Drd-Kop
177. 384224520 Deksel Tbv Drd-Kop #
178. 385224570 Spoel Tbv 384224500 P
179. 385224560 Draadbus Tbv 384224500
180. 387224590 Adapter 10x1,25L
181. 387224500 Draadkop 2x2,4 Man M10
182. 370224630 MOER TBV DRD-KOP P
183. 370224620 Drukveer Tbv Drd-Kop
184. 378224020 Draadbus tbv 385224500/501 #
185. 380224170 Verloopadapter M10xM8
187. 362224160 *MAAIDRAAD 2.4MM 15MTR
187. 369224670 Maaidraad 2,4x15mtr "fluister"
190. 941717192 Combi-sleutel universeel 17/19 sleuf.
191. 940827000 Torx sleutel T27
195. 387260100 Draaggarnituur
196. 385260040 Karabijnhaak Kst #

Makita Kenniscentrum


Bezoek het Makita Kenniscentrum voor o.a.
handige tips en de technologieën achter de machines

Laatst toegevoegd

DGD800ZJ
18 V Rechte slijper
Nu gratis:
Gratis Accu 2019
Dealerlocator
Om Makita goed te laten functioneren, gebruiken wij cookies. Bekijk ons cookiebeleid en lees wat dit voor je betekent.
[sluiten]