Productdocumentatie "DBC301"

Explosietekening van: DBC301
Nr OnderdeelNr Naam
001. 369118602 Motorafdekkap
003. 980114296 Sticker
004. 913205255 Schroef 5x25
005. 369118041 HITTESCHILD DST ETC
006. 965527100 Pakking
007. 957179010 Membraam serie
008. 913540185 Schroef 4X18
009. 369114300 Tank compl.
010. 010114049 Tankdop
011. 965404222 Ontluchtings ventiel
012. 965404941 Rubber buffer
013. 001131020 Nippel A
015. 369118321 Luchtfilterdeksel
016. 904905605 Schroef 5x60
017. 369173050 Luchtfilter element
020. 369173030 Niet meer leverbaar
021. 913205255 Schroef 5x25
022. 369155010 Brandstofpomp
023. 963225020 O-Ring 25x2
024. 369155020 Chokehandel
025. 965527110 Pakking serie
026. 965452090 Benzineslang 2,5X5,5mm 100cm
027. 965452090 Benzineslang 2,5X5,5mm 100cm
028. 369114220 Zuigslang
029. 001131030 Slangnippel
031. 963601380 Benzinefilter
032. 369131100 Cilinder
033. 369132021 Zuiger
034. 021132030 Zuigerveer
035. 913205255 Schroef 5x25
036. 965527081 Cilinderpakking
037. 369111040 Krukashuis
038. 939615260 Spie voor krukas
039. 928025005 Veerplaat
040. 369140010 Ontsteking+vliegwiel
041. 369143010 Ontsteking
042. 913204255 SCHROEF 4X20 DBC300 P
043. 965603021 Bougie BPMR7A
044. 970311450 Kortsluitkabel
045. 965605411 Stekker
046. 369129010 Afstandsbus
047. 369160608 Starter compl.
048. 369118072 Bougieafdekkap
049. 965404710 Startgreep
050. 985000150 *STARTKOORD
051. 369162201 Koordtrommel+veer compl.
052. 369162201 Koordtrommel+veer compl.
053. 369162050 voering met schroef
054. 913540185 Schroef 4X18
055. 913205255 Schroef 5x25
056. 369188010 Aanloopschijf
057. 369180210 Koppelingslammel
058. 369223102 Koppelingstrommel
059. 369217614 Koppelingshuis
060. 913660254 Schroef 6x25
061. 965903080 Klemring
062. 908006255 Torx schroef 6x25
064. 369153003 Carburateur
065. 010153100 Revisieset carburateur
066. 001153180 Zeef
067. 001153010 Schroef
068. 010153010 Membraam set
069. 001153190 Schroef
070. 001153020 Schroef
071. 369311106 Gashandel
072. 369311106 Gashandel
073. 369311106 Gashandel
074. 369311043 Gasregelaar
075. 369311071 Gasveer
076. 975001241 Kortsluitings schakelaar
080. 957310040 Beugelgreep
081. 908005305 Torx schroef 5x30
082. 920205000 Zeskant moer M5
091. 010261040 Steel
092. 369228141 Flexibele as
093. 980114484 Veiligheidslabel
094. 980114148 Schild
095. 369260300 Draaggarnituur
096. 957260010 Klembeugel voor gordel
097. 920205000 Zeskant moer M5
098. 908005125 Torx schroef 5x12
099. 010341202 Beschermkap
100. 957341010 snijmes voor draad
101. 957341020 Kapversterking
102. 385341070 Onderlegring
103. 908005095 Torx schroef 5x9
104. 387341031 Flensplaat
105. 266984-4 Inbusbout M5x25mm
106. 369200201 Tandwielset cpl
107. 908005095 Torx schroef 5x9
108. 900208104 Bout M8X10
109. 963604306 Afdichtring
110. 387224011 OPNAMESCHIJF UH7020
111. 387224021 Drukplaat
112. 387228040 Borgmoer M10X1.25
113. 387228020 Opvulbus
114. 387224050 Beschermring
115. 908005095 Torx schroef 5x9

Makita Kenniscentrum


Bezoek het Makita Kenniscentrum voor o.a.
handige tips en de technologieën achter de machines

Laatst toegevoegd

DHS680ZJ
18 V Cirkelzaag 165 mm
Nu gratis:
Gratis Accu 2019
Dealerlocator
Om Makita goed te laten functioneren, gebruiken wij cookies. Bekijk ons cookiebeleid en lees wat dit voor je betekent.
[sluiten]