Productdocumentatie "DBC260U"

Explosietekening van: DBC260U
Nr OnderdeelNr Naam
001. 273526-7 Grip rubber
002. 6274500901 Greep
003. 6254031001 Stuurklem
004. 266805-0 Schroef 5x25
005. 0119059940 Bout 5X30
006. 126378-4 Draaghaak
007. 266788-4 Schroef
008. 808723-2 Waarschuwingslabel
009. 6251056000 Pijp
010. 6259549500 Label, waarschuwings-
011. 6274501200 Greep
012. 6255069001 Regelhandgreep
013. 6258064000 Beschermkap
014. 6258065000 Beschermkap
015. 266575-1 Bout M6x30
016. 6258509400 Klem, beschermer-
017. 0140059380 Schroef
018. 140424-9 Beschermkapopb.rand mes drdk
019. 0021805000 Moer M5
020. 0119059490 Bout 5X14
021. 126262-3 Tandwielhuis
022. 265578-2 Oliebout
023. 450653-9 Beschermring
024. 911213-7 Schroef 5x12
025. 0600069990 Kogellager 626ZZ
026. 210020-8 Kogellager 6000DDU
027. 0031426000 Seegering R26
028. 6218501601 Ring
029. 168797-8 Spanring
030. 264018-7 Moer
031. 6243008002 Overbrenging M8
032. 266805-0 Schroef 5x25
033. 210049-4 Kogellager 609ZZ
034. 257986-1 Borgring
035. 962113-4 Seegering R24
036. 6191500401 Binnenas (kartel)
037. 6255069001 Regelhandgreep
038. 0119059980 Bout 5X30
039. 6195006050 Veer
040. 6255069010 Kabelset
041. 6255069021 Kabel compleet
042. 6215022030 Gashandelknop
043. 6195013010 Handel
044. 6195006150 Afdekkingdop
045. 6195006050 Veer
046. 264049-6 Moer M5
047. 413157-2 Inlaatpakking
048. S135173092 Isolatieplaat, carburateur-
049. S135993842 Inlaatpakking
050. 266749-4 Metaalschr. CK M5x25mm
051. 141700-4 Kabel compleet
052. S199513670 Isolator
053. S135994490 Pakking, isolator-
054. 0119059630 Bout 5X20
055. 424491-5 Rubber
056. 965603021 Bougie BPMR7A
057. S110213770 Cilinder
058. 5263501200 Uitlaatpakking
059. S135043271 Uitlaat
060. 266754-1 Bout
061. S199513451 Isolator, ontstekings-
062. 450399-7 Uitlaatkap
063. 450397-1 Deksel, cilinder-
064. 266788-4 Schroef
065. 0736309870 Label
066. 424079-1 Bougiedop
067. 0654009931 Bougieklem
068. 922138-0 Inbusbout M4x20 CK
069. S150053510 Ontsteking
070. S185603500 Kabel compleet
071. 5265009000 Startinrichting
072. 5315001030 Stopper
073. 424317-1 Startergreep
074. 232258-5 starterveer
075. 5265007030 Haspel
076. 5265007050 Dempende veer
077. 5265007040 Nokschijf
078. 5195002060 Schroefset
079. 5195018000 Poelie
080. 5265007110 Startkoord
081. 5269500500 Label, model-
082. 0140059330 Schroef m5x20 (w,sw)
083. S110993460 Pakking, cilinder-
084. 257334-4 Zuigerveer
085. S115313750 Zuiger
086. S115323041 Zuigerpen
087. S198343210 Klem
088. S042709008 Naaldrollager
089. 5262004000 Krukas
090. S150103600 Vliegwiel
091. S020109107 Moer
092. 5928500300 Ring
093. 5928500000 Koppelingschoen
094. 5928500600 Veer
095. 0200089911 Sluitring 8mm
096. 5928500400 koppelingsbout
097. 6252022000 Koppelingstrommel
098. 450395-5 Koppelingshuis
099. 0119059630 Bout 5X20
100. 0031512000 Buiten borgring
101. 424123-4 Dempingsrubber
102. 318249-1 Houder-, pijp
103. 424082-2 Dempingsrubber
104. 0119059900 Bout 5X12
105. 0119059630 Bout 5X20
106. 318250-6 Houder-, pijp
107. 424083-0 Dempingsrubber
108. 345882-6 Statief
109. 266020-6 Schroef PT4x12mm
110. 0851209981
111. 345920-4 Slangklem
112. 163447-0 Brandstoffilter
113. 424080-6 Dempingsrubber
114. 450400-8 Benzinetank
115. 424081-4 Dempingsrubber
116. 5266008001 Tankdop
117. 5266010000 Tankdop
118. 168668-9 Benzine/oliedop cpl
119. 5261003000 Krukashuis
120. 922253-0 Bout M5x30mm
121. S050209070 Keerring, olie-
122. 211109-5 Kogellager 6201
123. S110993450 Krukashuispakking
124. 213682-1 Keerring 12mm
125. 5266009000 Carburateur
126. 5246001210 Zwenkelement
127. 5426005030 Revet tbv. afstelnaald
128. 5266009020 Schroef
129. 257964-1 Seegering E-3
130. 5266009030 Kabelsteun
131. 5926002040 Membraam onder
132. 168575-6 Pomp membraam
133. 5266002010 Pomphuis
134. 352010-6 Inlegzeef
135. 442154-1 Membraampakking
136. 168620-7 Membraam
137. 5236046060 Luchtzuiverhuis
138. 424314-7 Opvoerpomp
139. 346270-0 PompDEKSEL
140. 5236046010 Schroef
141. 5263005000 Plaat tbv luchtfilter
142. 413158-0 Pakking, carburateur
143. 5013502400 Luchtplaatfilter
144. 5263501300 Luchtfilter
145. 0043105603 Schroef (kruis)
146. 450403-2 Deksel tbv luchtfilter
147. 266788-4 Schroef
149. 6247001001 Draaggarnituur
150. 6347004000 Karabijnhaak
151. 370341450 Transportbescherming
152. 6119019001 Gereedschapset
153. 783223-2 Steeksleutel 4mm
154. 450563-0 Kabelklem

Makita Kenniscentrum


Bezoek het Makita Kenniscentrum voor o.a.
handige tips en de technologieën achter de machines

Laatst toegevoegd

UH201DSA
10,8 V Buxusschaar
Nu gratis:
Gratis Accu 2019
Dealerlocator
Om Makita goed te laten functioneren, gebruiken wij cookies. Bekijk ons cookiebeleid en lees wat dit voor je betekent.
[sluiten]