Productdocumentatie "DBC260L"

Explosietekening van: DBC260L
Nr OnderdeelNr Naam
001. 450659-7 Afstandhouder Er2650Lh A
002. 126378-4 Draaghaak Rbc201 A
003. 266788-4 Schroef Assy Ptr2500 A
004. 6255070000 Regelhandgreep
005. 6214016000 Handgreepset Rbc201/Rbk420 P
006. 6214016030 SCHROEF M5X33 P
007. 264093-3 Moer M5 A
008. 6251056000 Pijp
009. 6259549600 Label, Waarschuwings-
010. 6258064000 Beschermkap
011. 6258065000 Beschermkap
012. 266575-1 Bout M6X30 A
013. 6258509400 Klem, Beschermer-
014. 0140059380 Schroef Ms22C/U
015. 140424-9 Beschermkapopb.Rand Mes Drdk.A
016. 0021805000 Moer M5 P
017. 0119059490 Bout 5X14 Em4250 P
018. 6191500401 Binnenas Rbc221/201 Rpt250 P
019. 126262-3 Tandwielhuis A
020. 962113-4 Seegering R24 Btp140 A
021. 257986-1 Borgring A
022. 210049-4 Kogellager 609Zz A
023. 266805-0 Schroef M5X25Mm A
024. 265578-2 Oliebout Em4250 A
025. 450653-9 Beschermring Rbc230-260 A
026. 911213-7 Schroef M5X12 A
027. 0600069990 Kogellager 626Zz Em4250 P
028. 210020-8 Kogellager 6000Ddu Bo5010
029. 0031426000 Seegering R26 P
030. 6218501601 Ring Em4250 P
031. 168797-8 Spanring Rbc230-260 A
032. 264018-7 Moer Em4250 A
033. 6243008002 Overbrenging Mem262 M8 P
034. 6255070000 Regelhandgreep
035. 6195006060 Schroef M4X20 Rpt250 P
036. 0119059720 Zeskantbout 5X20 Rpt250 P
037. 6255070010 Kabelset
038. 6255070020 Kabel Compleet
039. 6195006030 Handel Rpt250 P
040. 6195006050 Veer Rpt250 P
041. 6195013010 Handel Ms3202 P
042. 6415011160 MOER RPT250 P
043. 6195006150 Afdekkingsdop Rpt250 P
044. 413157-2 Inlaatpakking A
045. S135173092 Isolatieplaat, Carburateur- P
046. S135993842 Inlaatpakking P
047. 266749-4 Met.Schr.Ck M5X25Mm Bbx7600 A
048. 141700-4 Kabel Compleet A
049. S199513670 Isolator
050. S135994490 Pakking, Isolator-
051. 0119059630 Bout 5X20 Rbc260 P
052. 424491-5 Rubber A
053. 965603021 Bougie Bpmr7A A
054. S110213770 Cilinder Dbc260U/L P
055. 5263501200 Uitlaatpakking
056. S135043271 Uitlaat P
057. 266754-1 Bout Htr5600 A
058. S199513451 Isolator, Ontstekings-
059. 450399-7 Uitlaatkap Dbc260L/U
060. 450397-1 Deksel, Cilinder-
061. 266788-4 Schroef Assy Ptr2500 A
062. 0736309870 Waarschuw.Label Bbx/Pb7600.4 P
063. 424079-1 Bougiedop
064. 0654009931 Bougieklem Rbc23/26/310 P
065. 922138-0 Inbusschroef M4X20Mm Ck A
066. S150053510 Ontsteking
067. S185603500 Kabel Compleet
068. 5265009000 Startinrichting
069. 5315001030 Stopper Rbc415 P
070. 424317-1 Startergreep Ms335.4U A
071. 232258-5 Starterveer Ebh253U A
072. 5265007030 Haspel
073. 5265007050 DEMPENDE VEER P
074. 5265007040 Nokschijf
075. 5195002060 Schroefset Eh490V P
076. 5195018000 Poelie
077. 5265007110 Startkoord
079. 0140059330 Schroef M5X20 (W,Sw)
080. S110993460 Pakking, Cilinder- P
081. 257334-4 Zuigerveer A
082. S115313750 Zuiger P
083. S115323041 Zuigerpen P
084. S198343210 Klem P
085. S042709008 Naaldrollager
086. 5262004000 Krukas
087. S150103600 Vliegwiel
088. S020109107 Moer
089. 5928500300 Ring Em4250 P
090. 5928500000 Koppelingschoen Rpt250
091. 5928500600 Veer
092. 0200089911 Sluitring 8Mm Rbc415 P
093. 5928500400 Koppelingsbout Rpt250
094. 6252022000 Koppelingstrommel
095. 450395-5 Koppelingshuis
096. 0119059630 Bout 5X20 Rbc260 P
097. 0031512000 Buiten Borgring Rbc260-310-Rbk
098. 424123-4 Dempingsrubber
099. 318249-1 Houder-, Pijp
100. 424082-2 Dempingsrubber
101. 0119059900 Bout 5X12 A
102. 0119059630 Bout 5X20 Rbc260 P
103. 318250-6 Houder-, Pijp
104. 424083-0 Dempingsrubber
105. 345882-6 Statief
106. 266020-6 Schroef Pt4X12Mm A
107. 0851209981 Fout Artikelnummer
108. 345920-4 Slangklem Ebh253U
109. 163447-0 Brandstoffilter Dcs230T A
110. 424080-6 Dempingsrubber
111. 450400-8 Benzinetank Dbc260L
112. 424081-4 Dempingsrubber
113. 5266008001 Tankdop Dbc260L/U/Ms26C/U A
114. 5266010000 Tankdop P
115. 168668-9 Benzine/Oliedop Cpl A
116. 5261003000 Krukashuis
117. 922253-0 Bout 5X30 Eb7650 A
118. S050209070 Keerring, Olie- P
119. 211109-5 Kogellager 6201 A
120. S110993450 Krukashuispakking P
121. 213682-1 Keerring 12Mm A
122. 5266009000 Carburateur Dbc260
123. 5246001210 Zwenkelement
124. 5426005030 Revet Tbv Afstelnaald Rbc420 P
125. 5266009020 Schroef
126. 5266009030 Kabelsteun
127. 257964-1 Seegering E-3 A
128. 5926002040 Membraam Onder Em4250 P
129. 168575-6 Pompmembraam Ebh253U A
130. 5266002010 Pomphuis
131. 352010-6 INLEGZEEF EBH253U P
132. 442154-1 Membraampakking Ebh253U A
133. 168620-7 Membraam Ms246.4 A
134. 5236046060 Luchtzuiverhuis Eh561 P
135. 424314-7 Opvoerpomp Ebh253U A
136. 346270-0 Pompdeksel Ebh253U A
137. 5236046010 Schroef Rbc230-260-310 P
138. 5263005000 Plaat Tbv Luchtfilter
139. 413158-0 Pakking, Carburateur A
140. 5013502400 LUCHTPLAATFILTER MS2556 P
141. 5263501300 Luchtfilter
142. 0043105603 Schroef (Kruis) P
143. 450403-2 Deksel Tbv Luchtfilter
144. 266788-4 Schroef Assy Ptr2500 A
145. 6197004000 Draagriem
146. 6218020001 Maaikop
147. 6119019001 Gereedschapset
148. 783223-2 Steeksleutel 4mm

Makita Kenniscentrum


Bezoek het Makita Kenniscentrum voor o.a.
handige tips en de technologieën achter de machines

Laatst toegevoegd

CP100DZJ
10,8 V Mes
Nu gratis:
Gratis Accu 2019
Dealerlocator
Om Makita goed te laten functioneren, gebruiken wij cookies. Bekijk ons cookiebeleid en lees wat dit voor je betekent.
[sluiten]