Productdocumentatie "BUC250Z"

Explosietekening van: BUC250
Nr OnderdeelNr Naam
001. 451972-6 Handgreep
002. 266351-3 Schroef 4x35
003. 265995-6 Tapschroef 4X18
004. 643941-3 Koolborstelhouderdop
005. 194928-3 Koolborstelset CB-442
006. 643813-2 Koolborstelhouder
006A. 643813-2 Koolborstelhouder
007. 643853-0 Koolborstelhouder Li
007A. 643853-0 Koolborstelhouder Li
008. 868008-8 Naamplaat
009. 631971-6 Toerenregelcircuit
010. 188910-2 Behuizing
010A. 263005-3 Rubber pen 6
011. 266173-1 Tapschroef PT 5X30
012. 140494-8 Handbescherming
012. 819515-4 Waarschuwingslabel
013. 231298-0 Drukveer 6
014. 451973-4 Montage plaat
015. 416178-3 Dodemansknop
016. 233173-6 Drukveer 4
017. 650631-1 Schakelaar
018. 450212-9 Schakelkop
019. 643849-1 Aansluitunit
020. 346039-2 Steunplaat
021. 632H52-7 Magneet houder
022. 451970-0 Opvulplaat
023. 266060-4 Tapschroef PF 4x65
024. 210062-2 Kogellager 607ZZ
025. 519268-2 Anker
026. 211092-6 Kogellager 629DDW
027. 227252-0 Tandwiel 16
028. 252186-8 Moer M6
029. 256123-4 Pen 5
030. 158047-9 Tussenplaat
031. 233175-2 Drukveer 9
032. 265995-6 Tapschroef 4X18
033. 267195-4 Sluitring 4
034. 168321-7 Remband
035. 140488-3 Lagerhuis
036. 213039-6 O-Ring 6
037. 422058-3 Olieslang
038. 210137-7 Kogellager 606ZZ
039. 961006-2 Borgring S-10
040. 221422-3 Wormwiel
041. 227251-2 Tandwiel 73
042. 325931-5 As
043. 210109-2 Kogellager 6001DDW
044. 265995-6 Tapschroef 4X18
045. 257264-9 Ring 30
046. 168393-2 Oliepomp
047. 421875-8 Doorvoer 10x4x3mm
048. 265995-6 Tapschroef 4X18
049. 422057-5 Olieslang
050. 450437-5 Filter
051. 451974-2 Oliereservoir
052. 424326-0 Sponsrubber
053. 188910-2 Behuizing
053A. 263005-3 Rubber pen 6
054. 158810-0 Tankdop compleet
055. 221526-1 Ketting aandrijfwiel
056. 961014-3 Stopring E-8
057. 265995-6 Tapschroef 4X18
058. 266007-8 Tapschroef PT3x10
059. 419241-1 Deksel
060. 227496-2 Tandwiel 14
061. 227495-4 Tandwiel 14
062. 324620-9 Stelschroef
063. 324621-7 Stelpin
064. 233033-2 Drukveer 4
065. 216008-6 Stalen kogel 4
066. 140486-7 Afdekkap voor zwaard
067. 252168-0 Moer M8-13
068. 231025-5 Drukveer 8
069. 187089-6 Draaigreep incl houder
070. 419271-2 Schotelring 20
071. 187089-6 Draaigreep incl houder
071A. 816853-5 Indicatie label
072. 951122-8 Spanstift 4-28
073. 915106-0 Schroef M4
074. 253874-0 Sluitring 4
075. 419233-0 Draaiknop

Makita Kenniscentrum


Bezoek het Makita Kenniscentrum voor o.a.
handige tips en de technologieën achter de machines

Laatst toegevoegd

DDA351RTJ
18 V Haakse boormachine
Nu gratis:
Gratis Accu 2019
Dealerlocator
Om Makita goed te laten functioneren, gebruiken wij cookies. Bekijk ons cookiebeleid en lees wat dit voor je betekent.
[sluiten]