Productdocumentatie "BST220ZX"

Explosietekening van: BST220
Nr OnderdeelNr Naam
001A. 188589-9 MOTORHUISSET BST220 3.0 AH P
001AA. 263005-3 Rubber Pen 6
001B. 187937-9 Motorhuisset Bst220 4.0Ah A
002. 324886-1 VOERINGSBOUT BST221 P
003. 265995-6 Tapschroef 4X18 A
004. 345907-6 Vastzetplaat Bst221
005. 253762-1 Revet 8Mm A
006. 234060-2 Drukveer 9 Bst221
007. 234061-0 Drukveer 13 Bst221 P
008. 424135-7 Veerhouder Bst221
009. 345978-3 Geleidingsplaat Bst221
010. 345906-8 Bovenplaat Bst221
011. 161468-6 Veiligheidspal Dst221 A
012. 234078-3 Drukveer 4 Bst221
013. 450539-7 Voorkap Bst221
014. 265995-6 Tapschroef 4X18 A
015. 268157-5 Borgpen 4 Bpt350
016. 345996-1 Slagpen Bst221
017. 922227-1 Inbusbout M5X18
018. 922122-5 Zeskantbout M4X14
019. 266199-3 Inbusbout M4X6
020. 450541-0 Veiligheidspalgel. Bst221 P
021. 158759-4 Slagpengeleider Bst221
022. 345910-7 Veer Basis Bst221
023. 344670-8 Plaat Bst221
024. 256206-0 Pen 4 T221Dw
025. 313150-5 Hamer Blokeerplaat Bst221
026. 424099-5 Demper Bst221
027. 253804-1 Sluitring 6
028. 318267-9 Houder Bst221
029. 931302-2 Zeskantmoer M6
030. 265995-6 Tapschroef 4X18 A
031. 331842-4 Magazijn Bst221 A
031A. 813728-9 Waarschuwingsabel Bpt350
032. 911113-1 Schroef 4X10
033. 450540-2 Eindkap Bst221
034. 911113-1 Schroef 4X10
035. 345997-9 Drukplaat Bst221
037. 231854-6 Trekveer 3 Bst221
038. 165532-5 Nietenschuif Bst221
039. 450775-5 Stelplaat Bst221
040. 231323-7 Drukveer 9 Bst221
041. 450702-2 Afsteller Bst221
042. 450774-7 Blokkeerbus Bst221
043. 265127-5 Schroef Ph M4X4 Bfh/Bht-Serie
044. 268029-4 Pin 4 Bst110
045. 421637-4 Magazijnkap Bst110
046. 233528-5 Torsieveer 5 Bst221
047. 345861-4 Ontgrendelknop Bst110
048. 961017-7 Stopring E-3 A
049. 165506-6 Slagpen Bst221
050. 345914-9 Klemplaat Bst221
051. 343629-2 Centreerplaat T221Dw
052. 257772-0 Bus 5 Bst221
053. 158646-7 Tandwiel 55 Bst221
054. 253171-4 Sluitring 10 Bst220/Hr2811
055. 324947-7 Pen 10 Bst221
056. 265995-6 Tapschroef 4X18 A
057. 233531-6 Torsieveer 3 Bst221
058. 650744-8 Schakelaar D3V-16-3C26 A
059. 232240-4 Bladveer Bst221
060. 345908-4 Ontgrendelplaat Bst221
061. 256221-4 Pen 3 Jr3020
062. 450536-3 Schakelknop Bst221
063. 256221-4 Pen 3 Jr3020
064. 424476-1 Dempings Vilt Bhr242 A
065. 424030-1 Trillings Rubber Bhr240
066A. 643831-0 Aansluitunit Bst220 3.0 Ah
066B. 644811-9 Aansluitunit Bst220 4.0 Ah
067A. 188589-9 MOTORHUISSET BST220 3.0 AH P
067AA. 263005-3 Rubber Pen 6
067B. 187937-9 Motorhuisset Bst220 4.0Ah A
068. 265995-6 Tapschroef 4X18 A
069. 911163-6 Schroef 4X35
070. 911163-6 Schroef 4X35
072. 214058-5 Glijlager 10 T221Dw
073. 253758-2 Sluitring 10 A
074. 232241-2 Bladveer Bst221
075. 158647-5 Tandwiel 7 Bst221
076. 221961-3 Tandwiel 27 T221D
077. 221999-8 Intern Tandwiel 69 T221Dw
078. 267053-4 Sluitring 12Mm
079. 629856-8 MOTOR 14,4V BST220 P

Makita Kenniscentrum


Bezoek het Makita Kenniscentrum voor o.a.
handige tips en de technologieën achter de machines

Laatst toegevoegd

DLM460Z
2x18 V Grasmaaier 46 cm
Nu gratis:
Gratis Accu 2019
Dealerlocator
Om Makita goed te laten functioneren, gebruiken wij cookies. Bekijk ons cookiebeleid en lees wat dit voor je betekent.
[sluiten]