Productdocumentatie "BST110ZX"

Explosietekening van: BST110
Nr OnderdeelNr Naam
001. 266429-2 Tapschroef 3X16 A
002. 267071-2 Sluitring 4
003A. 188467-3 Motorhuisset Bst110
004A. 643847-5 Aansluitunit 14,4V (2 Cont.) A
004B. 643828-9 Aansluitunit Bfs440 (2 Cont.)
005. 194654-4 Draaghaakset (incl. schr)
006. 251314-2 Schroef M4X12
007. 266429-2 Tapschroef 3X16 A
008. 419450-2 Voorkap Bpt350
009. 266429-2 Tapschroef 3X16 A
010. 345704-0 Glijplaat Bpt350
011. 345703-2 Nagelgeleider Bpt350
012. 324683-5 Geleidebolt Bpt350
013. 253762-1 Revet 8Mm A
014. 421962-3 Veerhouder Bpt350
015. 234035-1 Drukveer 16 Dst110
017. 345865-6 Slagstuk Bst110
018. 424059-7 Demper Bst110
019. 253804-1 Sluitring 6
020. 266429-2 Tapschroef 3X16 A
021. 318025-3 Demperhouder Bpt350
022. 931302-2 Zeskantmoer M6
023. 345864-8 Schakelplaat Bst110
024. 345857-5 Drijver Bst110
025. 268189-2 Pin 4Mm Bst110
026. 922122-5 Zeskantbout M4X14
027. 922122-5 Zeskantbout M4X14
028. 158417-2 Slagpengeleider Bst110
029. 345863-0 Opvulplaat Bst110
030. 345862-2 Opvulplaathouder Bst110
031. 345860-6 Montageplaat Bst110
032. 158661-1 Magazijn Bst110
032A. 813728-9 Waarschuwingsabel Bpt350
033. 450224-2 Eindkap Bst110
034. 911113-1 Schroef 4X10
035. 345858-3 Drukplaat Bst110
036. 165479-3 Nietenschuif Bst110
037. 450225-0 Voet Bst110
038. 265127-5 Schroef Ph M4X4 Bfh/Bht-Serie
039. 268029-4 Pin 4 Bst110
040. 421637-4 Magazijnkap Bst110
041. 233519-6 Torsieveer 5 Bst110
042. 345861-4 Ontgrendelknop Bst110
043. 961017-7 Stopring E-3 A
044. 234036-9 Drukveer 5 Bst110
045. 324836-6 Glijstang Bst110
046. 629848-7 Motor 14,4V Bst110 P
047. 267053-4 Sluitring 12Mm
048. 227166-3 Tandwiel 69 Bpt350
049. 232230-7 Bladveer Bpt350
050. 221961-3 Tandwiel 27 T221D
051. 154973-0 Tandwiel 7 Cpl Bpt350
052. 345773-1 Anti Terugslag Plaat Bpt350
053. 158418-0 Tandwiel 55 Bst110
054. 214060-8 Glijlager 10 T221Dw
055. 650744-8 Schakelaar D3V-16-3C26 A
056. 256299-7 Pen 3 Bpt350
057. 419453-6 Verbindingsplaat Bpt350
058. 231693-4 Draaiveer 4 Bpt350
059. 419454-4 Veiligheidsschakelaar Bpt350
060. 256299-7 Pen 3 Bpt350
061. 188168-3 Schakelknopset Bpt350
062. 419451-0 *Schakelknop Bpt350
063. 256771-9 *Pen 2.5 Tbv Schakelkn.Bpt350
064. 257926-9 *Borgring Tbv Schakelkn.Bpt350
065. 345707-4 *Schommelarm Schakelkn.Bpt350
066. 231694-2 *Draaiveer 3 Tbv Schakelkn.
067. 231695-0 *Draaiveer 3 Tbv Schakelkn.
068. 234037-7 Drukveer 5 Bst110
069. 256176-3 Pen 2,5 Hr3000C
070. 256176-3 Pen 2,5 Hr3000C
071. 345706-6 Geleideplaat Bpt350
072. 231692-6 Draaiveer 4 Bpt350
073. 168431-0 Schakelblok Bpt350 P
074. 233188-3 Drukveer 2.4 Hr4000C
075. 951001-0 Spanstift 2-8
076. 324684-3 Drukpen Bpt350 A
077. 345708-2 Omkeerarm Bpt350
078. 256176-3 Pen 2,5 Hr3000C
079. 188467-3 Motorhuisset Bst110
080. 864861-0 Naamplaat Bst110
081. 911163-6 Schroef 4X35
082. 266429-2 Tapschroef 3X16 A
083. 911113-1 Schroef 4X10

Makita Kenniscentrum


Bezoek het Makita Kenniscentrum voor o.a.
handige tips en de technologieën achter de machines

Laatst toegevoegd

DBN600RTJ
18 V Brad tacker
Nu gratis:
Gratis Accu 2019
Dealerlocator
Om Makita goed te laten functioneren, gebruiken wij cookies. Bekijk ons cookiebeleid en lees wat dit voor je betekent.
[sluiten]