Productdocumentatie "BSS610ZX"

Explosietekening van: BSS610
Nr OnderdeelNr Naam
001. 265995-6 Tapschroef 4X18
002. 419279-6 Handgreepdeksel
002A. 141470-5 Handgreepdeksel
003. 651956-6 Schakelaar
003A. 650631-1 Schakelaar
004. 231469-9 Drukveer 4
005. 419322-1 Blokkeerknop
006. 631695-4 Stroomcircuit
006A. 620088-0 Stroomcircuit
007. 231469-9 Drukveer 4
008. 638432-7 Draadboom
009. 643844-1 Aansluitunit (2 contacten)
009A. 644808-8 Aansluitunit (3 contacten)
010. 419176-6 Schakelknop
011. 265995-6 Tapschroef 4X18
012. 419281-9 Achterdeksel
013. 643941-3 Koolborstelhouderdop
014. 194435-6 Koolborstel set CB-441
015. 911263-2 Schroef 5x40
016. 643814-0 Koolborstelhouder
016A. 643882-3 Koolborstelhouder "re"
017. 643813-2 Koolborstelhouder
017A. 643883-1 Koolborstelhouder
018. 862352-5 Naamplaat
019. 419278-8 Motorhuis
020. 638107-8 Magneet houder
021. 419285-1 Opvulplaat
022. 266060-4 Tapschroef PF 4x65
023. 210045-2 Kogellager 627DDW
024. 519173-3 Anker
025. 241869-5 Waaier 55
026. 211061-7 Kogellager 6000LLB
027. 345659-9 Asblokkering
028. 233092-6 Drukveer 5
029. 911116-5 Schroef 4X12
030. 419284-3 Luchtgeleider
031. 188045-9 Vaste beschermkap
031A. 213434-0 O-Ring 26
031B. 816847-0 Waarschuwingslabel
032. 819217-2 Label Makita
033. 262049-0 Rubber bus 6
034. 251368-9 Verzonken schroef M6
035. 210137-7 Kogellager 606ZZ
036. 961052-5 Borgring S-12
037. 227156-6 Tandwiel
038. 257173-2 Ring 12
039. 213512-6 O-Ring 39
040. 265034-2 Verzonkenschroef 5x13
041. 318009-1 Lagerhuis
042. 211131-2 Kogellager 6001DW
043. 324626-7 Zaagas
044. 285845-9 Lagerborgring 19-29
045. 345469-4 Opvulring
046. 231821-1 Trekveer 3
047. 419286-9 Zaagbeschermkap
048. 961152-1 Borgring S-34
049. 224397-5 Binnenflens
050. 224282-2 Buitenflens
051. 266133-3 Zeskant bout 6X20
052. 631694-6 Light-circuit
053. 419341-7 Verbindingsstuk
054. 419282-7 Lichtkap
055. 266026-4 Tapschroef M4x12mm CK
056. 961014-3 Stopring E-8
057. 272229-0 Blokkeerhandel
058. 252158-3 Zeskant moer M6
059. 941151-9 Sluitring 6x12mm
060. 345658-1 Dieptegeleider
061. 252103-8 Zeskant borgmoer 5X8
062. 345657-3 Hoekgeleider
063. 317986-4 Blokkeerhandel
064. 213062-1 O-Ring 9
065. 265084-7 Kruiskopschroef M5
066. 266194-3 Schroef M6X90
067. 256480-0 Kraagpin 6-7
068. 256480-0 Kraagpin 6-7
069. 266264-8 Zeskant bout 5X6
070. 251919-8 Slotbout M6x20
071. 231007-7 Drukveer 6
072. 251896-4 Schroef M5x20
073. 941151-9 Sluitring 6x12mm
076. 252133-9 Zeskant moer M6
077. 961014-3 Stopring E-8
078. 272251-7 Hefboom
079. 266264-8 Zeskant bout 5X6
080. 266229-0 Zeskant bout 5X8
081. 154832-8 Voetzool
081A. 816851-9 Schaalverdeling
082. 266229-0 Zeskant bout 5X8
083. 419283-5 Stofafzuigadapter cirkelzaag
084. 911116-5 Schroef 4X12
085. 253186-1 Sluitring 7

Makita Kenniscentrum


Bezoek het Makita Kenniscentrum voor o.a.
handige tips en de technologieën achter de machines

Laatst toegevoegd

DKP180ZJ
18 V Schaaf 82 mm
Nu gratis:
Gratis Accu 2019
Dealerlocator
Om Makita goed te laten functioneren, gebruiken wij cookies. Bekijk ons cookiebeleid en lees wat dit voor je betekent.
[sluiten]