Productdocumentatie "BSS500ZX"

Explosietekening van: BSS500
Nr OnderdeelNr Naam
001. 266351-3 Schroef 4x35
002. 643929-3 Koolborsteldop
003. 191971-3 Koolborstel set CB-430
004. 188209-5 Motorhuisset
005. 188209-5 Motorhuisset
006. 265995-6 Tapschroef 4X18
007. 863419-2 Naamplaat
008. 638502-2 Koolborstel/lagerhouder
009. 638420-4 Magneet houder
010. 265995-6 Tapschroef 4X18
011. 419661-9 Handgreepdeel L
012. 231469-9 Drukveer 4
013. 419664-3 Blokkeerknop
014. 651956-6 Schakelaar
015. 231469-9 Drukveer 4
016. 419665-1 Schakelknop
017. 631686-5 Stroomcircuit
018. 911133-5 Schroef 4X18
019A. 419936-6 Motorhuis R
019B. 453153-8 Motorhuis R 3 contacten
020A. 643847-5 Aansluitunit (2 contacten)
020B. 643867-9 Aansluitunit (3 contacten)
022. 911133-5 Schroef 4X18
023. 421977-0 Rubber ring
024. 619214-6 Anker
025. 345643-4 Blokkeerknop
026. 233117-6 Drukveer 6x29mm
027. 419656-2 Tandwielhuis
028. 213560-5 O-Ring 44
029. 210036-3 Kogellager 604ZZ
030. 324729-7 Tandwielas
031. 226643-2 Tandwiel 35
032. 210080-0 Kogellager 6900ZZ
033. 226635-1 Tandwiel 15
034. 631550-0 Licht circuit
035. 262566-0 Rubber bus 6
036. 262563-6 Bus 4
037. 265999-8 Tapschroef 4X25
038. 318152-6 Vaste beschermkap
039. 419935-8 Stofgeleider
040. 266026-4 Tapschroef M4x12mm CK
041. 210033-9 Kogellager 696ZZ
042. 961006-2 Borgring S-10
043. 226640-8 Tandwiel 23
044. 257760-7 Bus 10
045. 285847-5 Lager borgring 14-23
046. 210069-8 Kogellager 6900DDW
047. 213435-8 O-Ring 26
048. 318087-1 Lagerhuis
049. 324730-2 Zaagas
050. 265034-2 Verzonkenschroef 5x13
051. 345470-9 Opvulring
053. 231835-0 Trekveer 4
054. 419933-2 Beschermkap
055. 267127-1 Ring 26
056. 257938-2 Seegering E-26
057. 224391-7 Binnenflens 30
058. 224404-4 Buitenflens 30
059. 266226-6 Zeskant bout 6X18
060. 961014-3 Stopring E-8
061. 272229-0 Blokkeerhandel
062. 252159-1 Zeskantmoer M6
063. 941151-9 Sluitring 6x12mm
064. 331733-9 Geleidingsbus
065. 252103-8 Zeskant borgmoer 5X8
066. 158252-8 Voetzool
067. 265056-2 Schroef M5
068. 266405-6 Inbusbout M6x75
069. 266225-8 Zeskant bout M6
070. 251919-8 Slotbout M6x20
071. 251896-4 Schroef M5x20
072. 231007-7 Drukveer 6
073. 941151-9 Sluitring 6x12mm
074. 252133-9 Zeskant moer M6
075. 272251-7 Hefboom
076. 961014-3 Stopring E-8
077. 267231-6 Sluitring 9
078. 620260-4 Toerenregelcircuit

Makita Kenniscentrum


Bezoek het Makita Kenniscentrum voor o.a.
handige tips en de technologieën achter de machines

Laatst toegevoegd

DF331DSAJ
10,8 V Boor-/schroefmachine
Nu gratis:
Gratis Accu 2019
Dealerlocator
Om Makita goed te laten functioneren, gebruiken wij cookies. Bekijk ons cookiebeleid en lees wat dit voor je betekent.
[sluiten]